Autobusi - razno (2)

Autor Portos, Prosinac 17, 2012, 08:24:27

Portos

MAN NG 312 g.b. 154 dobio reklamu straga na poklopcu motora koja je bijele boje. Ne znam što se reklamira i s obzirom da je vrijeme šugavo a cesta zmazana što će uopće na njoj biti vidljivo, no bus jutros vozi na 172 pa ako netko uspije slikati ga budemo i to odgonetnuli.
P.S. nisam siguran da li je samo poklopac motora ili i cijela prikolica u reklami, prednji dio definitivno nije u reklami.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

marin

A to ima I citaro 185 I nije cijela.prikolica, a reklama je nesro za rak dojki...

Tomek

Ima i MAN NG 312 gbr 152 to straga i viđen malo prije u kvaru u Zaprešiću.

Portos

Citat: Tomek  u Prosinac 17, 2012, 16:07:57
Ima i MAN NG 312 gbr 152 to straga i viđen malo prije u kvaru u Zaprešiću.
Da prošao sam pokraj njega. "Preventivan pregled" piše na reklami.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

221

To je ta reklama. Imaju je i 2 Citara iz APD-a, jedan od njih je 551:




Kvaliteta slike odgovara uvjetima na terenu.  ;D ;D

Portos

Citat: 221  u Prosinac 18, 2012, 17:11:23
To je ta reklama. Imaju je i 2 Citara iz APD-a, jedan od njih je 551:

Kvaliteta slike odgovara uvjetima na terenu.  ;D ;D
I barem jedan Citaro iz APP koji večeras vozi na 172 no kako je reklama preko broja ne znam točno koji Citaro je u pitanju.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

marin

To je citaro 186 sto znaci da imaju bar 2 reklamu (185, 186)

822DoDo

Gbr. 536 i 537 imaju tu reklamu...trenutno voze  na 212 zajedno sa 209
Das Beste oder nichts. MB

lovac27

reklamu ima i gbr. 548 i 551 vozili danas liniju 268

tramvajac 92

Citat: Portos  u Prosinac 17, 2012, 08:24:27
MAN NG 312 g.b. 154 dobio reklamu straga na poklopcu motora koja je bijele boje. Ne znam što se reklamira i s obzirom da je vrijeme šugavo a cesta zmazana što će uopće na njoj biti vidljivo, no bus jutros vozi na 172 pa ako netko uspije slikati ga budemo i to odgonetnuli.
P.S. nisam siguran da li je samo poklopac motora ili i cijela prikolica u reklami, prednji dio definitivno nije u reklami.
Evo. Al na 134.

sokre

Prva intervencija sa reklamama na NG-ejcima. Pa ne znam, nije mi nešto.

Na zapadu sam vidio autobuse koji na stražnjem dijelu imaju montirane reklamne panoe tipa onih malih koje se nalaze na stanicama. I to mi se čini bolje rješenje.

Nije li Bandić galamio prije par dana da ZET treba skinuti sve reklame sa vozila?

221

On priča samo da priča i da se piše o njemu. Da busevi i tramvaji nemaju reklame onda bi govorio kako se ZET treba okrenuti tržištu i zaraditi dodatne novce reklamama.

marin

Inace I 151 ima reklamu iza, a danas je po prvi put bijeli 175 na 136!!! Doduse to je zato sto je preko dana bio 142 pa je mijenjan sad oko 18h.

marin

187 isto ima bijelu reklamu iza ako nekog zanima.

conecto

Izgleda da su kompletno ofarbali 659 (još nema garažne brojeve) i zadnje lampe okrenuli naopako - štopovi su sad gore a žmigavci dolje.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...