Dino bus, Kostrena [RI]

Autor middid, Prosinac 05, 2007, 21:29:57

middid

Dino - Bus d.o.o.
Kostrena, Doričići 11
OIB:33537012235
www.dinobus.hr




Prijevoznik iz Kostrene

denis01000

vozio sam se jednom s njim na neki izlet...bus je bio uredan i udoban,sve očuvano,bez greške ;D ;D...to je bilo pred par god,kako je sad neam pojma...???

shef

Kupili su Ernst Auwärter Super Sprinter. Tako je parkiran u dvorištu da ga je nemoguće fotografirati.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

miky

Ono nije Auwarter prerada, ono je rađeno u Sloveniji i odličan je Sprinter. Bio je od Tadića ST236-KC, ta je tablica sad na Neoplanu Eurolineru kojega je kupio u Dubrovniku.

5AR


mansg313


tomekk

#6
Imaju i potpuno bijelog Volva B12 600 rege RI 616-MB
Na žalost nemam slike jer mi je pobjegao jučer u Rastokama >:(
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

shef

Citat: tomekk  u Rujan 28, 2009, 23:12:28
Imaju i potpuno bijelog Volva B12 600 rege RI 616-MB
Na žalost nemam slike jer mi je pobjegao jučer u Rastokama >:(
I ne treba ti slika, jer ga imamo u temi koja je zaključana (Kamenar d.o.o.). To su tri tvrtke istog vlasnika, Kamenar, Dino Bus i Aler Tours. Pod Kamenar d.o.o. je vodio samo Volva, Dino Bus su MB Sprinter, bijeli O404 i srebrni O404SHD koji se prevrnuo i ne znam gdje je sad, a prije je imao i plavi Jetliner, dok je pod Aler Tours imao dva O303 (jedan ne znam gdje je završio, drugi kod Bilog) i jedan VW LT kojeg je mislim isto prodao jer ga dosta vremena nema.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Izgleda da su se značajno obnovili. Srebrni O404SHD je nekamo nestao nakon prevrtanja, a nema više vidjeti niti Volva. Al zato su kupili Neoplan Starliner I generacije bijele boje i plavi MB Tourino. Oba imaju vrlo svježe riječke tablice (RS odnosno RT).
Slike uskoro...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR


Bari

Starliner nije njihov, već od Jure d.o.o. Nekad je imao krapinske/požeške tablice, a sada ima riječke. Parkira na parkingu Dino-busa. Ima slika u njegovoj temi
KREPAT MA NE MOLAT !

ervin22

Koliko ja znam Dino nikad ne bi kupil neoplana- MB  :)

shef

Slabo ti to znaš, jer je baš Neoplan Jetliner bio prvi bus s oznakom "Dino Bus"
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ervin22

Da znam imao je sliku Dina iz ( kremenka) koliko ja znam to mu je bio jedan jedini Neoplan kog je imal i zadnji...

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !