Iz Hrvatske u inozemstvo

Autor gaspa, Siječanj 05, 2008, 19:40:06

stipe15

ATP Šibenik drži liniju split-frankfurt(koja polazi iz šibenika ;D) i  frankfurt-split

busfan

#46
Bozic ima i firmu registrovanu u Bijeljini i vozi liniju Bijeljina-Frankfurt. Vidio sam dosad 317HDH ima i 315 HDH/2 i 417 HDH reg u Njemackoj i jos jednu 317HDH i 215HD u Bijeljini

Nisam dosad znao da vozi linije za Touring ???

neoplanman

A, APP? App svakog četvrtka vozi iz Požege za Munchen! ???

busfan

Citat: neoplanman  u Lipanj 03, 2008, 09:12:11
A, APP? App svakog četvrtka vozi iz Požege za Munchen! ???
Ima li putnika? Ako vozi cetvrtok, vjerovatni ide i nedeljom ???

neoplanman

Citat: busfan  u Lipanj 03, 2008, 10:10:45
Citat: neoplanman  u Lipanj 03, 2008, 09:12:11
A, APP? App svakog četvrtka vozi iz Požege za Munchen! ???
Ima li putnika? Ako vozi cetvrtok, vjerovatni ide i nedeljom ???

:-\Da,vozi i nedjeljom ,ali nisam siguran moram vidjeti u voz. redu. A ako vozi S431DT onda je skoro puna, a ako vozi S317HDH ili S417GT-HD onda je skroz puna. ;)

busfan

Draqgo mi je cuti da ima putnika ;), ali bogami i usluga je na nivou, samo Setre

neoplanman

Setra, MAN, a ponekad i Neoplan.  ;)

neoplanman

App svakog četvrtka u 14.30h i nedjeljom u 13.00h vozi za Munchen iako ne piše za nedjelju u voznom redu na AK Požega! ::| A, putuje i za Zurich!

mate

#53
Usput APP ima liniju Požega-Slav.Brod-Beograd,koja vozi utorkom i subotom...mislim da se ta linija vozi u suradnji s AP Lasta Beograd...

Tomek

Jučer iz Zagreba za Brno i Prag otišla ova prelijepa S416HDH od jednog češkog prijevoznika


mate

sto se tice CTR-ove linije Zagreb - Novi Sad...ona staje i u Slavonskom Brodu...a ne sam u Kutini... ;)
nisam siguran 100 % al mislim da jos prije Bajakova staje i u Zupanji...
inace na AK Slav.Brod dolazi svaki dan oko 11.30 prema Novom Sadu...


mate

APP-ova linija prema Beogradu je modificirana...te od 1.10. ona prometuje petkom i nedjeljom...linija se i dalje vozi u kooperaciji s Lasta Beograd...


mate

Danas u 10.45 s AK Sl.Brod otisao ČTR-ov gbr.447 iz Zagreba preko Broda za Beograd i Nis...linija se vozi u kooperaciji s nisexpressom...a polazak iz Zg-a je u 8.30...

A u 11.30 je s AK Sl.Brod otisao takoder ČTR-ov gbr.303...na liniju ZG-SB-N.Sad...on polazi u 9.00 iz ZG-a...




Tomek

Ljudi, kažu da je recesija!!! Nek mi onda netko objasni zašto su nam trgovački centri krcati?? Zašto su večeras iz Zagreba za inozemstvo na novogodišnje dočeke krenula 82 autobusa agencije Alga, a da ne spominjem još i druge agencije!!!
Da, 82 autobusa.. Ostao sam šokiran kad sam to čuo...

Neki od prijevoznika za Algu su bili Herc tours(2 King Long-a, Skyliner), Panoramabus(Sideral), Ortran(Bova Futura), Martinčić(Lion's Coach L), Bista tours(S315HDH), VTV Pavlić(Starliner SHDHL), Croatia Bus(Transliner N316SHD), Darko tours(S315GTHD, Lion's Coach), Presečki(2 Barbi Italia 99), Domi trans Zlatar(Starliner SHDHL), Fijaker Prom (Cityliner)...