Groblja autobusa i napušteni autobusi

Autor maky, Siječanj 06, 2008, 21:04:28

Paško

#165
Dva Tamića Pomgrad-gradnje, jedan putnički, jedan teretni kraj Bauhausa:



Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Tomek

Između Našica i Požege:

Između Našica i Požege, zna li netko čiji je bio ovaj stari Cityliner?




akzg22

#167
Citat: Tomek  u Svibanj 01, 2017, 19:46:55
Između Našica i Požege:


To je TAM A 3000 rađen u Avtokaroserija Maribor (TŽV Boris Kidrič Maribor?) i to je tip autobusa iz filma H-8 redatelja Nikole Tanhofera, za one koji nisu gledali, film je izvrstan, rađen po istinitom tragičnom događaju, ima kadrova gdje se vidi dobar dio i unutrašnjosti autobusa. Ja sam ga gledao nekoliko puta, ima kadrova na početku i drugih autobusa i minibusa, mislim da su u pitanju OM, Zastava, TAM i FAP ali teško se raspoznaju.

mate


Tomek


Ivan1983


mate

#171
SB, Sanos S14


Paško

#172
Photo by Alain Mugica.
1995. u okolici Kutine(?) nalazio se ovaj pčelarski MAN 890, vjerojatno ex ZET ili INA-OKI:
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

zlepur1

#173
Citat: Tomek  u Svibanj 01, 2017, 19:46:55
Između Našica i Požege, zna li netko čiji je bio ovaj stari Cityliner?



Ovaj neoplan je od app Požega.Bija je plavi sa bilim natpisom autoprometno poduzeće požega.Vozija je na relaciji Požega-Split, a unutra je ima poluležeće crvene siceve.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Tomek

Jesi li siguran, navodno je prvo bio od Ćelić Toursa, pa Europatours Osijek pa Osijek koteks!

peron24

#175
U Šibeniku na terenu nekadašnje tvornice TEF u Crnici već skoro 4 godine stoji parkiran napušteni niskopodni Steyr Volvo B10L firme Slaptours. Proizveden 1996, a od 2006 do 2013 vozio je radnike Solarisa i još nekih firmi. Registracije ŠI-110-DB, ŠI-888-FC. Postojao još jedan takav raznobojni Volvo ŠI-222-DG koji je vjerovatno prodan. Inače u toj firmi radnike trenutno prevoze dva Starlinera, Coach I i Sprinter. Više o firmi u temi: http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=822.msg8061#msg8061
Autobus je devastiran, hauba je napola otvorena, a može se ući u njega na zadnja vrata. Zbog čega je bus napušten i ostavljen nije poznato. Prešao je 688 tisuća km.

akzg22

TAM 130 A85 (Autokaroserija Novi Sad) stoji pred jednom kućom kod sela Tisovac, Bosna i Hercegovina, autobus se može vidjeti sa ceste na cesti Karanovac-Kneževo.

Paško

Prepravljeni TAM 190 u okolici Vinkovaca. Slike šalje prijatelj.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Sule

Znam da je vec slika ovog napustenog busa bila negdje na forumu ili cak i u ovoj temi ali ekipa iz emisije automarket su odabrali bas ovaj bus da im posluzi kao pozadina za snimanje videa.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


Paško

S imago-images.de, fotografije iz Pađena, 20.06.2000.: Dubrava D2118 Osnovne škole Heroji braća Popović iz Donjeg Lapca.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!