AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

tomekk

Citat: frukec  u Travanj 28, 2015, 17:31:28
Pogledajte npr. ove Bove kakve su dvije otišle u AP, a jedna je ostala u Krapini. VIP class, xenon, sve full... Predivno izgleda. http://www.vdlbuscenter.com/BusCoachVehicle.aspx?language=1&vid=3091&brand=VDL+BOVA


Viđena jedna od njih i nije ni V od VIP  ;)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tramvajac 92

228 je otplaćen, sad je 684.

tramvajac 92

Presečki grupa je kupila varaždinski autobusni kolodvor za 6,52 milijuna kuna, tj. samo 10 000 kuna više od ponude Autotransa

Početna cijena je bila 5,5 milijuna kuna, osim Presečkog i Autotransa sudjelovali su pretstavnici Marlex Investa, Rauš d.o.o. i Hudek trans iz Biljevca. Presečki je najavio kupnju ludbreškog i čakovečkog kolodvora te rekonstrukciju varaždinskog. Za rekonstrukciju je bilo vrijeme već pred 15 godina, ali bolje ikad nego nikad.

http://evarazdin.hr/index.php/2014-11-10-00-07-24/gospodarstvo-2/item/7398-presecki-kupio-varazdinski-autobusni-kolodvor-za-milijun-kuna-vise

Tomek

Uređen je vozni park, ove nove nisam sve stavljao jer čekam prvo fotku da budemo sigurni. Maknuto je mnogo autobusa iz aktivnog voznog parka jer su rashodovani, moguće je da nam se potkrala koja greška pa smo možda maknuli nekog koji je promjenio tablice, ali ako se ulovi vratiti ćemo ga u aktivni vozni park..

Ono šta treba primjetiti da je jedini preostali TAM u voznom parku TAM331, rashodovana su i prva dva Eurobusa AV120, gbr 391 i 393, ostao je samo jedan Graf i Stift u voznom parku i svega par Steyrova.. Isto tako nema više nijedne Setre serije 200, nijedne Aabenra, a ni onih prvih Isuzua šta su stigli gbr 60x

tramvajac 92

Citat: Tomek  u Svibanj 08, 2015, 16:12:32
Ono šta treba primjetiti da je jedini preostali TAM u voznom parku TAM331
Aktivan je na ludbreškom području najčešće, prilično dobro i izgleda

Citat: Tomek  u Svibanj 08, 2015, 16:12:32
nijedne Aabenra, a ni onih prvih Isuzua šta su stigli gbr 60x
Mislim da za njima niko neće žaliti.

Nadopuna: gb 429 je isto obnovljen i sad je bijel.

TAM

Citat: tramvajac 92  u Svibanj 09, 2015, 19:04:58
Mislim da za njima niko neće žaliti.
Ma tko će žaliti za tim kršinama od autobusa.
Da smo barem mi te sreće u Šibeniku.  :(
Dani ponosa i slave!
    

alamunja71

Uređen vozni park ?? hahahaha,,još je to daaaaaleko od uređenosti. Nije nekoliko polovnih buseva spas..

bonaparte12

alo  good_boy,
smiri doživljaje.
Čovjek je mislio na popis voznog parka.
POLAKO I SIGURNO

Nalc

#608
Il digni kredu i kupi firmu natrag od Tonča pa onda dovozi Setre s 2 milje km umjesto Bova s 800 i kusur tisuća ili smanji doživljaje i ne kako bez veze!

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

alamunja71

Vi smanjite doživljaje,,nadam se da delate u AP-u pa da znate o čemu govorite,, glavauzid

tramvajac 92

Pa moreš lepo reči: Dečki te bove ne valjaju jer ... za raziku od xxx koji je super, ovak to zgleda kak da si se sam došel sprdat iz foruma i firme. Moremo i reć da Berghof je ne dobar jer ima prveć sjedala npr. ili zato kaj je krepal kad si se pelal v njem. Nigdo ti ne veli da nesmješ niš napisat tu, al pukni neki argument za to kaj veliš.

Nalc

Ma glavni argument im je imiđ. Tu kod nas (ne na balkanu, jer Lasta ima brdo Axiala) prolaze samo Neoman i Evobus grupa! I još onda spominju da je jednom volan zaštekal u Zagrebu. A isti prozvodi ZF a nizozemci ga samo ugrađuju, ko i njemci u njegove voljene marke..... Prijatelj je prešel iz N116 Platinuma u Axiala kad su prvi došli i zadovoljan je!! Dvojica su prešla iz Stayera/AV 120L i Bove, jedan nisku drugi visoku, zadovoljni su. Zatim jedan iz AV 120L u onog s središnjim motorom (zaboravih ime), jedan ne na MarcoPolo-u..... Ak ti ne paše, daj otkaz.

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk


Tomek

VDL je odlična marka autobusa, no bilo bi u redu da u vozni park stignu i nove VDL Future jer Presecki vise nije neki mali sporedni prijevoznik nego s ovom akvizicijom veći igrač, a ako Autotrans grupa može uzimati nove Setre i Manove ili Croatia bus nove Volvo bazirane autobuse onda bi sigurno i Presecki mogao uzeti 5-10 novih Futura, a ne samo rabljeno.

Nalc

Svejedno ne bi bili zadovoljni jer eto, nije nije njemačka djetelina s četiri lista   kava

tamlover

Nalc nisi u pravu, ne prigovaraju ovdje svi, a Tomek je rekao živu istinu. Presečki nikada nije dosegnuo nivo/renome velikog prijevoznika iako ni do sada nije imao tako mali dio kolača, baš zbog toga što se vidi da je cicija i da muze kravu dok joj vime ne otpadnu. Meni je poslovno dobar potez bio preuzimanje zastupstva za određene marke autobusa i preferiranje istih u vlastitom voznom parku. Ali, ako si kao takav ne možeš priuštiti nove autobuse onda ili nešto ne štima ili si cicija. Ja vjerujem da je ovo zadnje i da će se to uskoro mijenjati, jer ja svojim Zagorcima uvijek želim sve najbolje. A ima i još jedna istina...Zagorci su šparni ljudi :D (a Podravci su škrti, ko i boduli).
...i bilo je lepo i navek TAM bu....