AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

tomekk

Propala treća dražba AP-a, stečajni želi zasebnu prodaju autobusa i poslovanja

Citat:Ni treća javna dražba Autobusnog prometa Varaždin u stečaju, koja je održana danas na varaždinskom Trgovačkom sudu, nije uspjela.

Ukupan iznos imovine umanjen je za dodatnih 15 posto, a stečajni upravitelj Velimir Slamar tražio je da se od gospodarske cjeline izuzmu pokretnine, odnosno autobusi te da se dalje prodaju zasebno.

Iako je na prošlom ročištu ukupna cijena gospodarske cjeline, koju čine nekretnine u Gospodarskoj ulici i sve pokretnine, kao i cijena autobusnog kolodvora umanjena za dvadeset posto, na današnjoj javnoj dražbi nije bilo iskazanog interesa kupaca, ni uplaćene jamčevine. Stoga ni treća javna dražba nije uspjela.

Najveći razlučni vjerovnik, Zagrebačka banka, predložila je spuštanje cijene za 15 posto, s čime je bio suglasan i predstavnik Republike Hrvatske, kao i stečajni upravitelj Velimir Slamar.

Međutim, Slamar je tražio da se iz gospodarske cjeline izuzmu pokretnine, jer je iskazan interes za kupnju autobusa, ali bez nekretnina.

– Interes za kupnju Autobusnog kolodvora ne postoji, a ni za cjelinu koju čine nekretnine u Gospodarskoj ulici i sve pokretnine, odnosno autobusi. Slažem se s umanjenjem cijene za 15 posto, no želimo da se autobusi odvoje od nekretnina – rekao je Slamar te tražio da se iduća javna dražba zakaže za rujan ove godine, kako bi se mogla napraviti sva potrebna dokumentacija za potencijalnog kupca.

Prema njegovom objašnjenju, postoji interes za kupnju autobusa, čime bi se preuzelo i poslovanje Autobusnog prometa. Zainteresirani kupac, jedna domaća tvrtka, preuzeo bi 90 posto radnika i cjelokupno poslovanje, odnosno linije na kojima prometuje AP.

– Sadašnja prodajna cijena nije previsoka, no potencijalni kupci čekaju još dodatna smanjenja. Prodaja autobusa i poslovanja sada je opcija koja ima ponuđača – istaknuo je Slamar.

Ipak, sutkinja Jasna Lekić naglasila je kako se zbog duljine stečajnog postupka nad AP-om, javne dražbe moraju obavljati svaki mjesec te da se i dalje ide u prodaju kao što je dosad bio slučaj, uz umanjenje cijene za 15 posto. To znači da se sada Autobusni kolodvor prodaje za 6,7 milijuna kuna, dok se gospodarska cjelina, koju čine sve nekretnine u Gospodarskoj ulici i sve pokretnine, prodaje za 42,4 milijuna kuna.

http://www.evarazdin.hr/propala-treca-drazba-ap-a-stecajni-zeli-zasebnu-prodaju-autobusa-i-poslovanja/
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

bre


tomekk

Jedna novost, MAN Lion's Comfort, zelene boje, uvoz..
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tramvajac 92

Uz njega još jedan Sunsundegui Interstylo II (gbr. 252).

peron24

Odakle su stigle ove varaždinske Aabenre? Među njima je bilo još 9 komada koje su krajem 2004 stigle u ATP-Šibenik kroz famoznu dokapitalizaciju. Jesu li možda iz norveškog Trondheima? S njima je bio jedan MAN Su 263 koji je 2010 izgorio u Vodicama. Aabrenre su 1997/98 i kada su stigle bile su u dosta dobrom stanju. Izuzetno tihe i udobne,idealne za gradski promet. Zbog vrlo lošeg održavanja u Šibeniku vrlo brzo su se počele kvariti i propadati. Jedna je vrlo brzo rashodovana, jedna je izgorila u vožnji 2011 a a nakon toga još jedna je rashodovana. Preostalih 6 je uglavnom u lošem stanju. Vjerujem da su varaždinske bolje očuvane, ali sve u svemu ovaj bus nije pokazao naročitu kvalitetu a pogotove ne dugotrajnost. Vjerovatno je predviđen za ravničarske krajeve kao što je Danska jer uzbrdica mu nikako ne leži.

sibencan

Mislim da su od movie iz Glostrupa.
1997 - 2017

tramvajac 92

Citat: peron24  u Lipanj 23, 2014, 19:00:29
Odakle su stigle ove varaždinske Aabenre? Među njima je bilo još 9 komada koje su krajem 2004 stigle u ATP-Šibenik kroz famoznu dokapitalizaciju. Jesu li možda iz norveškog Trondheima? S njima je bio jedan MAN Su 263 koji je 2010 izgorio u Vodicama. Aabrenre su 1997/98 i kada su stigle bile su u dosta dobrom stanju. Izuzetno tihe i udobne,idealne za gradski promet. Zbog vrlo lošeg održavanja u Šibeniku vrlo brzo su se počele kvariti i propadati. Jedna je vrlo brzo rashodovana, jedna je izgorila u vožnji 2011 a a nakon toga još jedna je rashodovana. Preostalih 6 je uglavnom u lošem stanju. Vjerujem da su varaždinske bolje očuvane, ali sve u svemu ovaj bus nije pokazao naročitu kvalitetu a pogotove ne dugotrajnost. Vjerovatno je predviđen za ravničarske krajeve kao što je Danska jer uzbrdica mu nikako ne leži.

Nisu ni varaždinske u nekom dobrom stanju. Unutra je slabiji motor (valjda onaj 245 ks). Tih je bus, al zvuči ko usisavač (ZF dosta rasteže brzine), 569 i 597 su na prodaju na njušakalu (http://www.njuskalo.hr/autobusi/volvo-b10ble-oglas-11020795), prodavač tvrdi da su u osrednjem stanju, interjer djeluje ok.

Osobno nikad nisam u nijedan ušao, pa ne znam kakvi su po udobnosti, (oni koji su se vozili vele da je koma), većinom imaju zamagljena stakla, i malo prozora koji se daju otvorit. Mislim da su sve u reklami (Banco Popolare), 598 ima guzicu ofarbano u narančasto s reklamom za obi (zatvoren), još neki imaju prednji i stražnji kraj žut. Ne viđam ih baš u Varaždinu (ni u Novom Marofu), izgleda da voze linije po Ludbregu/Ivancu koje ne produžuju za Varaždin (bar kad ih ja vidim).

tomekk

Jedan Eurobus sa shemom starog grada završio danas u kanalu, navodno negdje oko sv. Ivana Zeline izbjegavao traktor.Srećom nema ozljeđenih.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

#503
Dobio sam info da je Vincek dobio školski prijevoz na području varaždinske županije.Znači li to da je upitna sudbina AP-a? Zna netko više?
Btw, 11.7. je 5.javna dražba za prodaju nekretnina i pokretnina AP-a.

Vrijednost 49.234.472,62 HRK (6.496.549,75 EUR)
(poslovni prostor, servis za održavanje vozila, automatska autopraonica, autobusni kolodvor, osnovna sredstva, autobusi.)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tramvajac 92

Sam me zanima kak bu održaval sve vožnje.  ::| Otkud im tolko buseva.

Nego, Bova koju sam u pon slikal na AK Varaždin je jučer vozila Zagreb (10:00, 16:15), ja sam se popodne vozil, unutra su crvena Kiel sjedala, ništa posebno, udobnost je na razini starije generacije Citylinera (N 1116), znači ok i za dulja putovanja, sjedala se mogu spustiti, ali ne i razmaknuti, motor je unutra prično glasan kod 2. vrata, bus sasvim ok ide, čak je šteta ga peglat samo na Zagrebu, bolje ga je slati na neku dulju liniju (a Regio natrag na Zagreb). Ono što mi se ne sviđa je vrata koje škripe, što bi mehaničari trebali srediti. Kako se do sad nisam vozio u visokoj Bovi, iznenadilo me što su sva sjedala na istoj visini, al dobro, i to se preživi  ;D

seko05

i ja sam isto cul da je vincek dobil prevoz đaka...
al mislim da bu konacna odluka dosla sredinom 8.mjeseca
trebalo bi kod vinceka malo pronjuskat organi jer dosta bivsih ap-ovih vozaća(penzica)tam vozi..kakve oni to ugovore imaju?!a mladi decki koji zele radit su na burzi.

Shole

#506
mogu oni slobodno vozit,  al pod uvjetom da su privremeno zamrznuli mirovinu.  Doduše ja bi onima preko 65 g.  automatski oduzeo "C" i  "D".  Nemaš ti šta više vozit jednom kad si potpisao penziju.  Odi parkete stavljat ili piturat

Eurobus av120

mene zanima znate li možda kakve buseve AP Varaždin šalje prema moru, konkretno prema Pagu ?

idući tjedan planiram busom otići do Paga, i AP Varaždin je jedna od opcija, uz Antonio tours i Autotrans, i cijene su tu negdje, ali mi najviše odgovara vrijeme polaska od AP Vž....

tramvajac 92

Ide sve kaj je u pristojnom stanju, od Eurobusa (možda čak i katnih ako vrijeme dozvoljava) do Bove, Citylinera i sličnih novih. Nije isključen ni neki Regio ili Comfort.

VISEON

vidio sam u subotu Iveca Crossway ili sta je vec iz Splita prema Zagrebu-Vž.