AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

niki

Evo da se nadovežem na G. Alamunju.. Je, otišlo je nešto vozača, točnije 7, to je čak i mali odljev kod promjene vlasnika, vjerovatno zato jer se od sad treba raditi za firmu, a ne za sebe. Usput, plaće vozača su odmah povećane cca. 5 %, a brojke na internetu su ti brojke iz financijskih izvještaja za prošlu godinu...

alamunja71

Nisam baš primjetil da su plaće povećane...znam da su smanjene dnevnice,G,O. To znam iz prve ruke, i nemam namjeru nikoga kuditi ni hvaliti,to su samo činjenice...

Nalc

Citat: niki  u Lipanj 02, 2015, 17:55:29
Evo da se nadovežem na G. Alamunju.. Je, otišlo je nešto vozača, točnije 7, to je čak i mali odljev kod promjene vlasnika, vjerovatno zato jer se od sad treba raditi za firmu, a ne za sebe. Usput, plaće vozača su odmah povećane cca. 5 %, a brojke na internetu su ti brojke iz financijskih izvještaja za prošlu godinu...

Ma pusti, nije vrijedno trošiti živce na ove! Najprije im ne pašu busevi koji su premija u odnosu na većinu voznog parka. Sad su prešli na plaće.

alamunja71

Ooo vidim samo ritolisci na ovom forumu,,dzabe trosit vrijeme i zivce,ionak nema koristi

Nalc

Po neznam koji put šupljoglavi, upoznat sam sa stanjem i radom u Krapini, al N E M A M veze s Tončem a ni s firmom!! De čitaj malo kaj se piše hebo ga patak. Dapače, čak Presečki šalje redovno inspekcije tastu, al to si je biser s kriv jer lovi u mutnom.....

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk


niki

Nalc, potpuno si u pravu, ne isplati se trošiti ni živce ni vrijeme..
Alamunja, pišem samo činjenice koje se mogu provjeriti, a ne bedastoće o pozitivnom poslovanju u stečaju, lošim nabavljenim busevima iz 2010. godine, a super Volvima, Manovima i Setrama starim 15 i više godina, odlasku 20 vozača, smanjenju plaća i slična trabunjanja bez osnova.

tramvajac 92

Koliko sam ja čuo, otišlo je i nešto drugih a ne samo vozača pa samo padaju u očima putnika, 179 je danas jer je neko preveč zategnul kočnice čekal servis u Filipovićima kod Komina 45 minuta (oko 13 sati), oko 1450 je 552 koji je valjda bio bis za Trendlinera je krenuo s perona van, 5 metara i stao.

Inače, taj 179 je očito nedavno iznutra dobro opran, sav se unutra sjaji, i poprilično je živahan. Nije ni čudo za autobus sa motorom od 380 ks.  Malo sam se provozao i sa ex Presečki Eurobusom (235). Malo je zapušten iznutra, valjda je rezervni pa ga neće niko srediti, fali mu malo ukrasne plastike oko sjedala i neke zavjese fale, ali da se to brzo rješiti.

niki

Normalna fluktuacija radne snage, je otišao je još jedan osim vozača, ali su zato tri došla..

zlepur1

Ajde da ja dovršim pa da se vratimo normalnim temama.Vidim da se prepucavate oko toga što je dobro a što ne nakon ulaska novog vlasnika.Iz iskustva znam da u svakoj firmi prije dolaska novog vlasnika nastaje panika oće li biti otkaza , oće  li se smanjiti plaća i slične priče.Međutim mogu reći da se takve priče uglavnom šire od ljudi koji su naučili biti glavni i stvaraju famu ka da će otići iz firme.Međutim događa se da ljudi na njihov nagovor odu a oni sami ostaju lizati guzice novom vlasniku.S vremenom se i tome stane na kraj tako da u principu ostaju ljudi koji žele raditi i zaraditi plaću.Sad šta se plaća tiče vjerovatno je da će neko vrijeme ostat na razini dosadašnjih par mjeseci , ali će se vremenom kako firma bude izlazila iz starih navika poslovanja i dizati.
    Dakle zaključak je da neradnici šire paniku kako bi osigurali svoj opstanak,Bespredmetno je o tome i pričati ili pisati o tome jer sve na kraju dođe na svoje.

  P:S.  Napominjem da nisam zaposlenik niti glasnogovornik niti Presečkog niti AP Varaždin.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

niki

Zlepur1, čestitam na točnoj konstataciji. Ja sam usput i dugogodišnji zaposlenik AP-a, pa znam kako se radilo i za Biškupa i za Zovka i u stečaju, a znam i vidim kako se stvari sad odvijaju, ide na bolje i sve bude OK.

sibencan

1997 - 2017

Shole

mogao si još malo tih pločica dodat, previše se busa vidi

Knight Rider

Dobro Art veli. Niti jedan vozac nije dobio otkaz- sami odlaze jer ne zele raditi28-30 dana za 3500 kuna. Ispada da je bolje isto raditi kod Vinceka za vecu lovu nego u ap-u.Fali vozaca,elektricari odlaze, jednostavno se sve raspada. Ap je ipak renomirana firma i po mome je Ap trebao kupiti Preseckog a ne obratno

zlepur1

Je da je AP renomirana firma , bija je i ATP ŠIbenik, samo ima jedna sitnica koja obrće situaciju a to je da su obe firme u stečaju, pa prema tome AP nikako nije moga kupiti Presečkog.Da Presečki nije kupija njega danas više sigurno nebi pisali o AP Varaždin jer bi mu imovina bila rasprodana,a radnici bi bili ko zna di.Ovako se ipak nešto pokreće , firma radi, plaće stižu redovno a vidimo da se i vp popunjava.Naravno treba proći neko vrime dok firma stane na zdrave noge.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Dreamwalker

Zanimljivo je to kako se ekipa žali na novu upravu, neki pišu kako je AP Varaždin renomirana firma, poluautobusi, bla bla bla... Zašto nitko od navedenih ne spomene kako su prije godinu dana u ovo vrijeme vozači muljali s kartama na veliko, kako su išli puni autobusi na linijama, a službeno je prodano maksimalno 5 karata??? Zašto nitko ne piše o tome kako se na liniji od kojih 300 kilometara u jednom smjeru zbog kvarova na jednom polasku izmjenilo čak 3 autobusa??? Zašto nitko ne piše o tome kako su na linije od 300 kilometara u jednom smjeru slani izraubani Eurobusi, ili kako je tadašnja uprava na 4 prodane karte slala katni autobus??? To su slučajevi za koje ja znam, a koji su se dogodili od 1.6.2014. do dolaska Presečkog. Pitanje je, koliko je u stvarnosti takvih slučajeva. Ovo kaj ja znam je možda samo 1% od stvarnog stanja.

Da je AP Varaždin renomirana firma, nije, jer to se vidi po ovim gore primjerima. Ali da ima tradiciju i ime, to ima.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421