AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

Dreamwalker

Neki dan sam vidio njihovog crvenog Magelysa s naljepnicama od Hrvatske rukometne repke.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

tramvajac 92


sniff

Koji busevi voze do Graza,Beča od AP-a ?

tramvajac 92

Većinom visoko turistički. Setre, Volvo, VDL, ...

dado1979

Visoko turistički  rofl  russian_roulette ajd sad po kojem kriteriju oni imaju uopće visoko turistički bus i po tome kakve onda imaju drugi visoko svemirske?

Nalc

A kaj fali recimo Bovi Magiq koju imaju????? Il 9700 kojeg također imaju?? To kaj balkanski mentalitet ne prizna niš drugo osim Neoman i Evobus grupe je druga stvar.....

Tipkam dok vozim.....


alamunja71

Citat: tramvajac 92  u Siječanj 02, 2016, 14:57:31
Većinom visoko turistički. Setre, Volvo, VDL, ...
Zanima me koja je to visoko turistička setra ?? One sa eur 2 motorima? I volvo ,eur 3?

Poslano sa mog Y100X koristeći Tapatalk


tramvajac 92

Da, imaju E2 motor, a Volvo E3. Ak ćemo se baš natezat, ima #220 s kožnim sjedalima i mislim E5 motorom. Ili ni to ne zadovoljava tvoje kriterije?

Nalc

Ja još uvijek redovito viđam N116 i N1116 na parkingu u Tuheljskim toplicama sa stranim (zapadnim) tablicama..... Primjera radi.

Tipkam dok vozim.....


sniff


Citat: dado1979  u Siječanj 02, 2016, 20:45:11
Visoko turistički  rofl  russian_roulette ajd sad po kojem kriteriju oni imaju uopće visoko turistički bus i po tome kakve onda imaju drugi visoko svemirske?

AP VŽ nema visoko svemirske,no imaju čisto pristojne Volvo buseve,Setre 3,Bove,Iris Magelyse...
Što se tiče voznog parka oko Varaždina po selima... 

sniff

Malo je o-0 ,ali kako da stavim sliku busa s nastavkom ,JPG ????

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Majstor

Jel vozi Gbr 615 Volvo grad
Samo mi sudite pošteno !

tramvajac 92

Ne, vozi županijske linije, eventualno neku školu.

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga