Obavijesti o voznom parku

Autor Tomek, Prosinac 07, 2007, 15:55:53

STIB

Citat: Ivan  u Veljača 23, 2008, 13:01:29
20 (jedini "poplavljeni" NM 152) se nakon dugog stajanja napokon vratio u promet :)
Što znači duže stajanje?
Ja sam ga slikao prošlu subotu (16.02.) na Kaptolu:
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Ivan

Ah, znači, vozi već više dana...

Duže stajanje znači da je bio nekoliko mjeseci u ARZ-u, mislim da je tamo stajao barem od početka jeseni, znat će Tomek točnije.

Tomek

#32
Gb20 je prošlo ljeto obojan u novu boju no, nije viđan previše u prometu. Očito su odmah nakon bojanja nastali neki problemi.
Autobus sam prvi put vidio u ARZ-u u zadnjem tjednu 9. mjeseca kada sam boravio u Zagrebu.
Tjedan dana poslije Nove Godine kad sam se vračao sa Božićnih praznika nazad u Njemačku autobus je još uvijek stajao na istom mjestu.
Očito se čekao neki rezervni dio.

Molio bih da netko proba uloviti i gb52 za kojeg je Portos nedavno javio da je novo obojan, budući da nisam u Zgu, ne mogu ga sam ići potražiti. Vrlo vjerojatno vozi sa Savskog mosta.

Portos


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

septicka

Jel zna tko što je sa gb 41 (ima natpis TIFON), prije je taj autobus bio cijelo vrijeme u kvaru??!!!

Ivan

Citat: septicka  u Ožujak 10, 2008, 22:22:57
Jel zna tko što je sa gb 41 (ima natpis TIFON), prije je taj autobus bio cijelo vrijeme u kvaru??!!!
Pa, ne znam za zadnjih mjesec-dva, ali viđao sam ga prošlih godinu dana prilično često na linijama sa Savskog mosta...