Kvarovi i nesreće autobusa

Autor Servis, Veljača 11, 2014, 19:39:30

lions

Aabnera s Konzumovom reklamom na liniji za Tribunj u 12:15 dva puta stala.

sibencan

Danas je 420 na Liniji Stubalj - Vrulje crkao oko 10:50 kod osnovne škole u Bilicama. Morali smo čekati pol sata na zamjenski.
1997 - 2017

sibencan

Blizu Vatrogasnog doma

U Bilicama, vozač kaže crkli smo


Ljudi su izlazili van i zaustavljali aute da bi došli u Bilice. Prije krepanja je bus smrdio nevjerojatno na dim i benzin.
1997 - 2017

TAM

Visoka avtomontaža (ŠI 159-FM) već tko zna koliko u kvaru. Oni i dalje misle bacati novac za ovo smeće.  ::|

Dani ponosa i slave!
    

TAM

Jadan eurobus ubili su boga u njemu.  :'(
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Jučer Zadar---Split na žalost sam se u njemu morao voziti stvarno strašno  >:(

TAM

Dani ponosa i slave!
    

TAM

Kršini od Aabenre zapalile se kočnice.  >hammer< Vozač je uspješno riješio problem i osposobio autobus za daljnju vožnju.

Do Grebaštice je vozila onda je opet počelo dimi i kočnice su blokirale.

Dani ponosa i slave!
    

sibencan

Mercedesu 975FL je stavljena plava dasćurina na desno krilo srednjih vrata  buljo
1997 - 2017

Teutonic

Koliko će još ovo dugo vozit,i to još osobito za Rogoznicu  ::|

sibencan

Ipak nije dasčurina nego neka naljepnica (?)
1997 - 2017

Servis

Adio pameti...

http://www.sibenik.in/crna-kronika/foto-prometna-u-njivicama-autobus-bez-vozaca-pokosio-tri-auta-iz-suprotnog-smjera-zaustavila-ga-mijesalica/26947.html

Citat:
- Na kraju se zaustavio kada se zabio u kamion, odnosno miješalicu – dodaje Karlovčanka, još u nevjerici kako je uopće do toga moglo doći. Je li možda vozač zaboravio spustiti ručnu?

- Ne znam, moguće je, policija sad to ispituje. Možda je i otkazala ručna, nemam pojma, ali znam da je bus bio upaljen, a vozača nije bilo za volanom – kaže nam Karlovčanka.

Teutonic


TAM

A kako će ga tek zakrpati to će biti pravi cirkus  rofl
Dani ponosa i slave!
    

peron24

Vjerovatno će u rashod, to im je jednostavnije a imat će i djelove za preostalih 9 Mercedesa. Iako ovo nije velika šteta i u normalnim uvjetima bi se dalo popravit, ali s obzirom na uvjete rada sumnjam da će ga imati volje i znanja krpat.  glavauzid 
Btw, 973 u nedjelju ostao u kvaru na Meterizama. Slike uskoro!
Aabenra sa Jadranskom bankom koja je imala zapaljenje kočnica i dalje nije u prometu, dakle sudbina upitna.