Sito, Novalja

Autor Bari, Travanj 11, 2010, 22:57:23

Bari

"Sito" Prijevoz putnika u gradskom i prigradskom prometu vl. Silvano Borović i Tomislav Šuljić
NOVALJA, Dalmatinska 19


Dovezao nogometaše NK Novalje na utakmicu protiv Orijenta u Rijeku
KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

#1
Gradski prijevoz obavljaju:

1."Sito" d.o.o.
Novalja, Dalmatinska 19
tel. 098/330-528
http://www.novalja.info/citybus/


VOZNI  PARK

Gs-913-AU   Mercedes 309
Gs-856-BK   MB Sprinter 416 

Gs-910-AU   Neoplan N4007  (žuti)
?? ??            Neoplan N4007  (žuti)
Gs-605-BR   Neoplan N4009   (žuti)
Gs-488-BZ   Neoplan N4411 Centroliner  (bijelo/plavi)
Gs-499-BZ   Neoplan N4411 Centroliner  (bijelo/plavi)
Gs-305-BI    GULERYUZ COBRA  GL9  (bijeli)






Dobio sam ove fotke iz Novalje na kojima se vide autobusi gradskog prijevoza, za Neoplana N4007 sam znao da ga imaju jer je bio zimus u Herc Toursu na sređivanju, ali da imaju MAN NL nisam znao..








STIB

Ovo mi je prvi glas da Novalja uopće ima gradski prijevoz  :o
I drago mi je, iako više ne odlazim tamo, ali proveo sam skoro dvadeset ljeta na sjevernom dijelu Paga.

Ima li negdje više detalja? Linije, vozni redovi? Ima li i kakva veza s Lunom, Jakišnicom, Starom Novaljom?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

tramvajac 92


buSHunter795

Joj, ja sam uslikao ovog MAN-a prije koji mjesec u Poljanicama prije Dupca, kada je očito došao već otkud...sa Zoll tablicama  good_boy

Thommo

#5
Da, da, i mala mjesta na otocima imaju svoj JGP! bus123

Bio sam kratko u Sodomi i Gom... ovaj, Novalji na otoku Pagu, čini mi se da je ovo novost u ponudi... Uglavnom, evo i slika.

Karta linija.


Prijevozno sredstvo je Neoplan minibus.







Okretište u centru mjesta.





Busić je vrlo kratak, kako se vidi iz usporedbe s SUV-om...



... a i mora biti kratak i uzak, pogledajte kuda se provlači:





I još jedno od stajališta u naselju Gaj.



Cijena parkinga u centru. Nazdravlje! :)evil


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tirano

The origin of th MAN bus is Brliner Verkehrsbetriebe
Krgds

franky

Evo bio sam nedavno u Novalji vraćam se impresioniran voznim parkom ali nazalost bez slika
MAN je obnovljen i kompletan je žut osim bijelog krova (lim iznad prozora)
Neoplan obnovljen novi lak i ostao je bez slika ali sad izgleda kao ozbiljan bus :D na screenu piše "ZRćE BEACH"
stigao je i VW T4 pretvoren u gradski busić nisam siguran cija je to prerađevina
i to je to od žutih a stigao je i Kinez istog vlasnika, nešto na Guyer..... bijeli
I premda to nije ta tema ali na njihovom parkingu je i jedna tužna slika ATR 1020 pretvoren u skladište :'(

Majstor

Gyu je Cobra i ona je stara 3 god Vw je Kutsenits 3 osovine i to 2 pogonske synchro t4 sa dodatnom osovinom a pravi novitet je u biti još jedan Neoplan mini 4007
Samo mi sudite pošteno !

5AR


NP-549

Ima u Novalji dosta novosti.  Kao prvo, iako sam mislio da je to komunalna firma, ipak je privatna ali radi za Grad.

Sređen i ofarban je NL263





već ranije spomenuti mali Neoplan N4007  Gs-910-AU



dobio malo većeg brata N4009  Gs-605-BR



i još dva blizanca N4411  Gs-488-BZ i Gs-499-BZ





A evo i Cobre Gs-305-BI koju je Majstor spominjao. Do nje ex ATR 1020 303-jka, i new ATR 1395 Sprinter





NP-549

#12
Osim ovih autobusa, ovaj prijevoznik ima još jedan žuti Neoplan 4009 koji je trenutno neregistriran i nekoliko kombija 8+1 Mercedes, VW i Renault, kao i jednog dugačkog MB Sprintera Gs-856-BK.

tamlover

A koji je ovo naranđasto-krem bus na slici ispred drugog N4411?
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

tramvajac 92