ex Jadrantrans Vrgorac

Autor Tomek, Veljača 18, 2012, 14:01:17

peron24

Kome su pripadali MA 919 Z i MA 864 AA? Da li je to bilo od Prometa Makarska ili Jadrantransa Vrgorac?
Viđao sam ih krajem devedesetih u Splitu,jedan je čini mi se Sanos a drugi Avtomontaža 331 A 119 VT ???

buSHunter795

Citat: peron24  u Veljača 23, 2012, 15:12:17
Kome su pripadali MA 919 Z i MA 864 AA? Da li je to bilo od Prometa Makarska ili Jadrantransa Vrgorac?
Viđao sam ih krajem devedesetih u Splitu,jedan je čini mi se Sanos a drugi Avtomontaža 331 A 119 VT ???


MA-919-Z je danas u Čazmatransu kao gb347, TAZ O303 (1981.)
MA-864-AA je danas također u Čazmatransu kao gb364, Sanos S315.2

jadrantrans vrgorac

SETRA S215H, MA-908-U, gb.11!

jadrantrans vrgorac

#48
SETRA S215H, MA-912-U, gb.12
Uglavnom vozila na liniji Metković - Split - Metković!


STEFI- GRAF

Jel tko odgovarao za ovo zna se nije

jadrantrans vrgorac

Nije, ali mislim da bi trebalo preispitat i preuzimanje od strane Prometa pa da se vidi!

Paško

#52
FB grupa TAM autobusi i kamioni
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

to20

Pozdrav svima.Novi sam član na forumu,ali pratim vas od davnih dana,još od starog foruma.Molio bih vas ako imate još slika od ove firme zbog kojih pratim autobuse da ih postavite.Katnog neoplana,niskih dubrava i sanosa,tamova,još setri.Hvala unaprijed

peron24

Vrgorački TAM-ovi 1991. i članak o funkcioniranju firme u teškim ratnim uvjetima. Vrgorac srećom nije doživio tešku tragediju kao ostali gradovi u Dalmaciji i BiH a početak rata su dočekali sa 30-ak autobusa i dva kamiona. Slobodna Dalmacija 11.12.1991.


2062 036

Slična slika, samo ovdje je malo bolji pogled na garažu, isto 1991. godina

to20

Dobra večer svima!Vidio sam na vasemu facebook stranici kad ste prije par dana stavili sliku iz proslosti sa ak split koja se nalazi ovdje u temi jadrantransa da se razvila priča oko jadrantransa,pa
vas molim ako ikako možete doći do još slika bilo bi lijepo.Dosta dobro sam poznavao jadrantrans i njihove vozače,ali nažalost nemam slika.Hvala

Paško

Pozdrav! Nažalost, nemamo više Jadrantransovih slika. Sve je na forum postavio član prikladnog imena "jadrantrans vrgorac". Nadamo se da će ih biti više u budućnosti!
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

to20

Da primjetio sam da nema slika,a gdje je nestao član "jadrantrans vrgorac" da li znate?Malo uhvatite ako možete gospodina Tamburovića da potraži slike,može on to ako hoće,  :)

to20

Dobar dan svima!Vidio sam na vašemu faceu da ste ponovno otvorili temu za jadrantrans,hvala vam lijepo,pa evo da napišem i ja par stvari što mi je ostalo u sjećanju.

Dakle ovako,njihove linije koje su vozili a danas su naravno pod Prometom,staviti cu polaske iz Splita,ako nešto pogrešno napišem ili zaboravim nije namjerno,davno je to bilo.

Split:za Zagreb:09:00 mislim da je početna bio Metković u 06:00,
                       13:30 početna Vrgorac u 11:00 preko Zagvozda,
                        00:00 početna Vrgorac u 22:00,preko Makarske,
mislim da je bio još koji polazak za Zagreb ali zaboravio sam,               
                      za Metković:10:45(Makarska,Ploče),mislim da je bilo jos jedan polazak popodne,
                      za Dubrovnik:11:45(Makarska,Ploče),nisam siguran ali mislim da je i njihov polazak u 08:00,ali ponavljam nisam siguran,
                      za Vrgorac:10:00,13:00,17:00,
                      bila je linija i Dubrovnik-Sarajevo ali nisam siguran kada je polazila,kao i Split-Kiseljak u kooperaciji sa Kiseljak toursom,
pa onda vozili su sve škole i školske linije na području vrgorske općine,bilo je tu još i raznih radničkih linija.

Bilo bi lijepo kad bi se gospodin Tamburović logirao i na forum pa da me ispravi ili nadoda još toga,raspričali bi se mi. :)