Croatia Bus Zagreb - slike

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:09:00

5AR


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

mate

Subota (Berlin-Osijek)



danas (Osijek-Zagreb-Berlin/Hamburg)




Osoblje

Evo katnice u CB shemi:


fotku dobili na naš Facebook
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

jadrantrans vrgorac

#49
Izgleda vrhunski  thumbs, jedina zamjerka je šta su ove natpise stavljali preko stakala, posebno ovo sunce zatvara veliku površinu >hammer<. Mislim da je prije na katnjacima to bilo bolje izvedeno sa natpisom odozada preko bunkera

Shole

ako je šupljografika pa ne smeta za iznutra gledat prema van, onda je ovako elegantnije nego kad je iza uski znak

Tlimfocit

Nova i iznutra i izvanka. Poslužit će još koju godinu, a uskoro joj upomoć stižu i prinove. ;)

maky

#52
Nova?!
Ovo je ko da na staru grobnicu staviš novi nadgrobni spomenik. Popravio si izgled, ali idalje je to groblje...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

mile6

slžem se...bolje da su uzeli starog skylinera i sredili ga nego ovo sranje

Tomek

Jel se zna koji Translineri su prodani CIOS-u?

Tlimfocit

Citat: maky  u Ožujak 07, 2014, 15:06:21
Nova?!
Ovo je ko da na staru grobnicu staviš novi nadgrobni spomenik. Popravio si izgled, ali idalje je to groblje...

Ne grintaj.  ;D
Mislia san na to da uredno izgleda, a ne da ima nov motor.   :-X

tomekk

Jutros u Čakovcu, na liniji Zagreb - Kotoriba:



Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

jadrantrans vrgorac

Pa ja ne znam tko vodi održavanje voznog parka, ali je očito netko tko nema veze sa životom. Stavit bijele ratkape na plavi autobus, sad izgleda šaren ko da u cirkusu služi za karte prodavat! Globturovi autobusi su uvijek izvana vizuelno izgledali kulturno, ali ovo je sramota.

Tomek

Neki su i ostali bez ratkapa poput Translinera i Starlinera od repke, ugl. svi ex CB autobusi sve lošije izgledaju, kao da ih se sve želi rashodovati..

bonaparte12

Za sada stigle 2 prinove. Volvo 9900 jedan je vec dobio tablice da512db
POLAKO I SIGURNO