Slike iz Zagreba 2011.

Autor conecto, Siječanj 01, 2011, 11:56:59

conecto

Uz najljepše novogodišnje želje svim članovima foruma i s dolaskom nove godine, otvara se nova tema za fotografije vezane uz zagrebački podforum.
Ako netko ima još neobjavljene fotografije iz protekle godine i dalje ostaje otvorena tema "Slike iz Zagreba 2010." koja će uskoro biti premještena u "PHOTO-ALBUM".
Molimo da se pritom  fokusirate na kvalitetnije fotografije koje eventualno postoje u Vašim arhivama.
HVALA SVIMA NA KVALITETNOM DOPRINOSU!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

plavi ZET-ov bus volim

YES! Prva! ;D

Otvaram temu fotkama uslikanim danas - 01.01.2011. u 7:58 dok sam se vraćala doma.
Malo jesu mutnjikave, em zbog magle, em zbog toga što je fotić očigledno bio pijan, pošto sam ja tada bila trijezna. :P

Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

manoplan

Glavni kolodvor, danas oko 15 sati


Berlingo


mate

Kaptol

175



176 (s njim sam isao do Krematorija i nazad)



659



667



Krematorij

675



Mihaljevac

302



308



604



688



Shole

Ajde sljedeći put stani malo dalje.  Krupnih planova imamo dovoljno, ukomponiraj malo taj autobus u okolinu

Berlingo


manoplan

Na Britanskom trgu nismo bili sto godina


tramvajac 92

Citat: Tomek  u Siječanj 21, 2011, 23:27:13
Danas viđen poplavljeni gbr 813, ne znam zašto nema gbr u sredini kao i 420???
Ti si ga vidio a ja usliko..

Tomek

Inače, mislio sam na 422 koji ima u sredini gbr na 420 ;)

Gbr 504 dobio nove tablice, updatean naš vozni park po registracijama, a i nabavili smo registracije gbr 20 -- MAN-a NM 152 kojeg je Bandić poklonio u Babina Gredu.

tramvajac 92

Aj onda i boldaj i NL 263 (u rashodima)


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !


inspektor Maska

Kolega Bari, što se dogodilo sa Vašim slikama? Nekako su mutnije i nepreciznije nego prije? Jel koristite isti aparat kao u Rijeci ili ste prešli na mobitel dok ste u Zagrebu?