Union Bričić, Lončari

Autor Neo, Svibanj 31, 2008, 12:17:56

Neo

Union Bričić d.o.o.
Lončari, Marije Kokotović 5
tel. +387 54 861027
http://union-bricic.com





Firma koja se bavi prevozom putnika u BiH i inozemstvu, posjeduju veoma kvalitetan vozni park.

Neoplan N116 god:98


Euroliner 3316 SHD god:2004


Starliner N516 god:1999


Isuzu god:2006


Preuzeto sa www.union-bricic.com

I novost u njegovom voznom parku je Neoplan Treadliner 2216 slike se nalaze na www.sejari.ba
je zakon

Neo

Slikano u Pakleniku nadomak Kladnja u BiH...

je zakon

busfan

Ako je Euroliner 2004.god, onda su i njega kupili novog?

Neo

je zakon

transturist

Malo cu osvjeziti ovu temu. Bricic vise nema ovog Starlinera, zamijenio ga je za novog Tourlinera.
Danas sam slikao Tourlinera na stanici u Tuzli. Linija Tuzla-Dortmund.


transturist

Fotografija koju sam napravio u Spaniji prije nekoliko godina.
Ovaj Cityliner je sada u Zenica bus-u ali malo prisjecanja kako je izgledao u Bricicev-im bojama.


busfan

Jesi li siguran da je ovaj u Zenici, nisu ista sjedista kao u ovog gore na slici. A mislim da je ovaj sa plavim sjedistima ostao kod Bricica

aaaaa

Citat: busfan  u Veljača 08, 2009, 20:52:00
Jesi li siguran da je ovaj u Zenici, nisu ista sjedista kao u ovog gore na slici. A mislim da je ovaj sa plavim sjedistima ostao kod Bricica

jeste to je taj koji je  u zenicabusu...još su na njemu vidljivi tragovi Bričićevih reklama....Neoplan sa ja mislim SCANIA motorom i 7 stupanjskim EPS mjenjačem i sa "malo čudnim" kilometar satom koji ide samo do 105 km/h

busfan

Bricic je ima dva ista, a jedan jos ostao(vidjao sam ga do skoro). Ovaj sa transturistove slike i onaj gore nisu isti pogledaj sjedista

aaaaa

Citat: busfan  u Veljača 09, 2009, 07:04:26
Bricic je ima dva ista, a jedan jos ostao(vidjao sam ga do skoro). Ovaj sa transturistove slike i onaj gore nisu isti pogledaj sjedista

Ja ne znam fakat gdje si ti primijetio razliku ...radi se o istom vozilu. Pogledaj registarske oznake 158 onda touringovu zastavicu na gornjem djelu šajbe pa zastavicu na unutrašnjem srednjem retrovizoru, crveni znak "zabranjeno pušenje" na prvim vratima....ma jedno te isto vozilo  ;) ;)

Neo

Razlika je izmedjuu sjedista na gornjoj slici su crvena a na dojoj slici su plava sjedista. Druga stvar na gornjoj slici gornja sajba ima da pise exlusive i 5 zvjezdica a na donjoj je samo union bricic...Ali u biti si u pravu obadvije tablice krecu sa 158-
je zakon

busfan

Mislim da je ova sa plavim sjedistima jos kod Bricica ???


doBUS

Evo sad gledam ponudu sejarija i tamo Neoplan Euroliner,Iveco 50 C15,Opel Movano od Bričića.Prepostavljam da je ove buseve dao u zamjenu za novog Neoplanom samo neznam koji model prepostavljam Cityliner  :wink:

elvis

Citat: doBUS  u Svibanj 13, 2009, 21:53:32
Evo sad gledam ponudu sejarija i tamo Neoplan Euroliner,Iveco 50 C15,Opel Movano od Bričića.Prepostavljam da je ove buseve dao u zamjenu za novog Neoplanom samo neznam koji model prepostavljam Cityliner  :wink:
evo sad sam i ja gledao,ali nema tih u ponudi