Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

ManNLNG

Dragi Autotrolejevci zamolio bih vas iz dubine duse ako biste mi mogli uslikat par Eurobuseva jer su mi vasi najdrazi autobusi.Inace zivim u Zagrebu i nemam puno sansi ic u Rijeku i slikat ih. Takoder me zanima vase misljenje o njima (prednosti/mane),mozda neka vozaceva iskustva sa njima i u kakvom su stanju. Dali su relativno jos izdrzljivi s obzirom na njihove godine? Od srca zahvaljujem bilo koje slike te trud koji ste iskazali za dobrobit drugog obozavatelja Autobusa i jos vise Eurobusa. :)
EUROBUS AV120

buszakon


buszakon

GB 668 - Aranea - škola stranih jezika...


Korisnik linije 34

Prošli tjedan sam na 636 primjetio novi volan..izgledao kao neka kombinacija volana od Regia i onog standardnog..ima li netko možda prigodu to fotografirati?

shef

Evo ga 699 sa reklamom za paštu na 11-ici
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Jedan od novih Conecta ima all-over reklamu za PIK Rijeka, al ne ovakvu ko 699 nego plavu. Kako je noć nisam vidio koji je...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

737. Vidio samo lijevu stranu. Odzada nema nista.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.


buszakon


shef

Tražio sam negdje vijest, ali nažalost nema nigdje, jedan od Citara već neko vrijeme ima MUP-ovu reklamnu akciju sigurnosti u prometu. Ako se ne varam 710.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bocko

Bila je vijest na Radio Rijeci, NL i još par medija.
Nego zar stvarno nitko nije zainteresiran za oglašavanje u autobusima?

Izvana ih je puno zamaskirano ali da u svim autobusima sva mjesta za oglašavanje su prazna a u najnovijim autobusima čak nisu ni postavili mjesta ni držače za reklame, baš čudno.
Jer Zagreb, ostali gradovi su prepuni reklama iznutra a ne toliko da putnici ne mogu ništa vidjeti kroz prozore...

lussin

710 ima iza i na lijevom boku. Od tih unutra najbolja je bila ona od Ožujskog sa limenkama u rukohvatima

buszakon


shef

735 u all-black izdanju. Reklama Smartdoctor
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

buszakon