Karlovy Vary - gradski i prigradski prijevoz

Autor Paško, Listopad 02, 2015, 00:54:20

Paško

28. kolovoza posjetio sam Karlove Vari, jako lijep brdovit gradić na zapadu Češke (50 000 stanovnika) kroz kojeg prolaze dvije rijeke poznat po svojim toplicama, Moserovoj tvornici kristala i votki Becherovki. Krajolik i arhitektura (uglavnom 19. stoljeće) su stvarno predivni čak i na oblačan i kišovit dan kakav je mene dočekao.
U sat vremena se od autobusa stigne napraviti dosta fotki jer ih nije teško pronaći. KV ima dvije glavne autobusne stanice od kojih je jedna Dolni nadraži (Donja stanica) koja se nalazi u donjem dijelu grada ispod glavne ulice centra:



S nje polaze prigradski autobusi, a iza njih je i parking za turističke autobuse, domaće i strane. Najvažnija stanica za gradske autobuse je kod tržnice.
U našem gradskom prijevozu navikli smo uglavnom na MAN-ove i Mercedesove autobuse (što se i u nas počinje mijenjati) pa je poprilično neobično naći se tipičnom češkom autobusnom okruženju - većina autobusa je domaće proizvodnje; noviji marke Irisbus/Iveco, a stariji Karosa (kupio ih Renault pa dio Irisbusa od 1999. a od 2007. mijenja ime u Iveco Bus Češka). Svi redom su u izvrsnom stanju, jedino im fali malo dekoracije (gradski autobusi su bijele boje s kratkom crvenom i žutom crtom).
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Evo i fotki.
Za početak starija prigradska Karosa:







Ligneta je (po broju autobusa) najvažniji prijevoznik iz KV prema ostalim gradovima - njihova Karosa:







Kolodvor i nije baš moderan - ovo su peroni:



I nešto što mi baš i nije jasno - pogledajte što se umjesto displaya kojeg nema još uvijek koristi na ovom najnovijem Crossswayu!:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Irisbus Crossway Lignete i Karosa - vlasnik Dopravni podnik Karlovy Vary odnosno javni gradski prijevoznik - ovo im je stara shema:





Karosa #145 odlazi s kolodvora:



A malo bolji pogled na Crosswaya #75 otkriva da to nije klasični 12-metarski, nego 1,4 metra kraći - star dvije godine:



I na njemu je dosta teško pročitati gdje je krenuo, ali vjerojatno su Česi navikli kao mi na tabele linija. Ovako se uštedi na displeju (autobus ionako ne staje nigdje između gradova), a uspije se prikazati više odredišta:



Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#145 iz prošlog posta najjeftinije je riješila to pitanje perfeto:



DP-ov MAN Lion's Coach na kraju parkinga za turističke autobuse - neki s druge strane su u temi Prijevoznici iz Češke:



#115 ima display hi a trebalo mi je desetak sekundi dok skužim koji je zapravo "broj" linije:



Dok je na #120 sve jasno. Ove dvije imaju oko 13 godina:



A nešto što također nemamo u HR (nek me netko ispravi ako sam u krivu) je troosovinski Renault Ares, iako bi se i to moglo promijeniti ako kojeg ima Postbus. ;)
#133:



#128 - Karose nemaju imena modela (kao što ni gradski prijevoznici nemaju neka maštovitija) nego su to uglavnom oznake sa slovom i tri ili više brojeva. Na phototrans.eu stoji i kod nekih slikanih npr. "C95x" - vjerojatno su neke po svemu iste osim motoru:



Irisbus Stratos - puno ljepši od sadašnje verzije:



Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Ares 3ax #127:



Napokon smo stigli i do kojeg gradskog autobusa. Za razliku od Stratosa, Iveco je pogodio u redizajnu Citelisa - od naprijed su (meni bar) bili baš ružni. #427, a u pozadini se vidi muzej votke Becherovke kojoj reputacija nije uzalud:





#115 odlazi prazna, vjerojatno u garažu:



I sad joj možemo pročitati model - C 934 E:



#408:



Još jedan domaći proizvod, u nas rijedak SOR nekog trećeg prijevoznika:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#5
#412:



#388 - dosta Citelisa ima reklame (meni neke s previše detalja):



#402 (display radi na svim gradskim autobusima, ali na par fotki nije uhvaćen):





ali nijedan nema pravu rollover reklamu kakvih ima u našim gradovima. Nešto najbliže tome ima #401 (sveprisutni Becher) koji ovdje skreće na stanicu kraj tržnice:





a ispred njega je nasljednik Iveco Urbanway, #428. Ovo je jedini na kojeg sam naišao tamo:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Ares 3ax (dvoosovinaca ni nemam):



Stranac :) - Mercedes Intouro prve generacije:



#121:



#138:



#115 smo odavno upoznali:



Citelis #406:



Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#7
Citelis na tržnici:



#407:



#427 se sprema za polazak - 51 i 52 su crvene linije i vjerojatno po nečemu drugačije:



Za #136 bi me zanimalo kako izgleda unutra. To je Irisbus Crossway LE koji se po vanjskom izgledu od splitskih razlikuje po prigradskim vratima:





#424 i još jedan Citelis čekaju nasuprot stanice:



Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Cvingerova Karosa:



Citelis #415:



i #417:



#387 je od njih malo stariji:





A ovo je njegov prethodnik, Irisbus CityBus (Renault Agora) - #380 je iz 2003. godine:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Za kraj sam ostavio zglobne autobuse kojih u sat vremena dok sam bio tamo u KV nije bilo puno, a ovo je jedini zglobni Citelis kojeg sam slikao:



Od svih autobusa najzanimljivije su mi bile zglobne Karose B 961 E Turbo. Sa svojom masivnošću nisu bile baš dizajnom najmodernije - po Phototransu stare su od 13 do 10 godina. Inače, to su zadnje visokopodne Karose, a imaju Cursor motor od 290 konja i Voith automatik s 4 brzine.
Prva fotka #384 nije baš naj - primjetite dva displeja sa strane i da su samo druga i treća vrata identična:



#386 je sprijeda odrezana:



ali straga već OK:



A #384 sam kasnije uspio naći na karlovarskom pazaru:



Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tramvajac 92

Citat: amfan  u Listopad 02, 2015, 02:11:27
Cvingerova Karosa:


Karosa C956E (Axer), Iveco V6 motor, ručni mjenjač 6 brzina, tome je konkurecija bio Neoplan Euroliner npr.
Na dosta slika imaš C954E, iz tog se razvio Crossway.

Oznake modela su slovo ili 2, 3 broja i možda nekaj još.
C956E
C - prigradski, B gradski, LC visoki turizam
9 iz 2000ih
5 dužina (12m, 3=11, 4 17, 5 12, 6 18metri)
6 dodatni podaci (1 gradski, automatik, 2 prigraski, manuelni, 3 regionalni automatik, 4 međugradski manuelni, 5, 6, 7 imaju veće bunkere i veću razinu komfora).