MAN Lion's City G

Autor man323, Srpanj 16, 2017, 23:28:18

NP-549

Pa nije nitko ni rekao da su ovi iz EU, nego sam pitao za koliko komada (ili novaca) je ZET uopće radio programe prema fondovima

Tomek

U temi popis voznog parka po registracijama i gbr ima u prvom postu popis svih aktivnih autobusa po godinama kad su stigli ;)

man323

Citat: podgora  u Listopad 15, 2017, 11:50:50
Najbolje rashode poslat u Split




Rashodima je mjestu u CIOS-u i nigdje drugo. Od ova 3 NL263 što je Promet "kupio" od ZET-a, jedan već jedva prolazi tehnički pregled zbog njegove trule šasije i nadogradnje.

tramvajac 92

Nakon što se skine sve što se da iskorititi, da. Eventualno bi jednom bilo mjesto u muzeju (kad bi ga imali).

MAN truck bus

Novi MAN s registracijama ZG-PP i natpisom na displayu 223, upravo kod Veterinarskog fakulteta.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

atr-zgb

Preuzimanje novih Man-ova i slikanje ce biti u garazi Podsused, iza toga svih 10 ce biti prevezeni u garažu Dubrava. Podsused se kod ulaza uredivao i farbali su se rubnjaci radi slikanja!

MAN truck bus

Kada? Vikend? Ponedjeljak?
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

CONECTO430

Idem samo jednu stanicu :D

Shole

#129
Opet neki specijalac ne kuži da bi se trebalo počet od jedan a ne od nule.  Taj je iz one grupe koja je tvrdila da je 21. stoljeće počelo   1.1.2000.

STIB

Ili je to isti onaj koji je naredio da nakon tramvaja 2299 dolazi tramvaj 22100.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

smogovci.bbb2

Citat: Shole  u Listopad 20, 2017, 07:34:38
Opet neki specijalac ne kuži da bi se trebalo počet od jedan a ne od nule.
Ja mislim da to ima veze sa tvojom temom koju su ZET-ovci pratili i kako nitko nije pogodio ovu kombinaciju sad su postavili takve g br :)evil
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Dreamwalker

To je i meni palo na pamet. Sad će ovih dana sigurno i s tipovima šarat jer je tema zatvorena ;D

Ma debilana. Nije mi jasno zašto su napravili rupu između 559 i 579. Trebali su staviti 561 - 570 da rupe svedu na minimum. Tad ako kupe seriju autobusa od 30 komada, ostanu 571 - 600 za popunit. Ovako su sad zeznuli jer nigdje između 401 i 700 nema rupe za seriju od 30 komada. A mogli su ju imat samo da su 5 sekundi razmišljali.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Majstor

Evo argumenata za ne kupiti 30 kom odjednom
Ima li brojeva iza 700 ili 800 ?
Samo mi sudite pošteno !

545

Citat: Majstor  u Listopad 20, 2017, 17:32:35
Evo argumenata za ne kupiti 30 kom odjednom
Ima li brojeva iza 700 ili 800 ?
Od 701 do 741 nema brojeva. Nekad su to bili O 305 G.
Između 801 i 850 su DAVNO prije bili TAM 260 A 116, pa par komada O 305, MAN SL 200, te turski MAN 840.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk