Gogo-bus, Maretić [KR]

Autor autobusi.org, Prosinac 01, 2007, 17:50:50

autobusi.org

Gogo-bus d.o.o.
Maretić, Maretić 3
tel. 049/459-360
www.gogobus.hr






FDT


Ivan1983

A evo i prinove u njihovom voznom parku,još ima zoll tablice:

tovar

Uz Tourisma na slici imaju još i jednog visokog, oznaka modela O403. To je turčin, rađen za domicilno tržište. Navodno su samo takva 4 u RH, uz Gogo Tours jedan kod Pražena, jedan u Herc toursu i jedan negdi u ZG. Osim te oznake modela standardan bus u stvari. Ovaj od Herca i Goge nema WC i imaju po 51 sic.
Inače Gogo tours liti vozi francuske ture za agenciju Tereze Kesovije.
Pohvala za Travega.

miky

Gogo je prodao Tourisma 0403 visokoga, mislim da je 2003. ili 2004.g. prijevozniku Jagnjiću sa Korčule.

miky

S 315 HDH u Dubrovniku, parkirana kraj Hotela Lero večeras...Na zadnjemu staklu reklama za gume, kao na S 315 HD od ELA toursa u Gružu.

mansg313

EVO TRAVEGA 0580 SA MB RADKAPAMA

Pasa

S 315 HDH  KR 511 EC prodana u Dubrovnik i već dobila sliku Dubrovnika koja me jako podsjeća na nove Atlasove slike sa četvrtica.

miky

Jutros oko 05.00 stigao Travego iz Njemačke...Stari model...

tovar

Odgovor na miky-ev post od prije par miseci. U subotu sam vidio Travega. plavi 49 siceva, standardan turistički paket + ormar kraj vodića. Izgledom sasvim uredan bus, boja u kombinaciji s zatamljenim staklima pun pogodak. Vozi kružnu turu zasada. eto

tomo

Da li je ovo ista firma?? prvo piše GOGO-BUS kao naziv poduzeća a drugo lokacija je Maretić...

tomekk

U Maretićima sam slikao ovo, još ima probne tablice, slike nisu nešto zbog sunca ali ipak je novitet ;D





** u pozadini, loše se vidi, ali ipak i on spada u vozni park, plavi renault master :)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Majstor

Gogo radi radove za Euroline / za homologaciju ugrađuje ventile,naljepnice itd /
možda je zato Tourino tamo
Samo mi sudite pošteno !

tomekk

To ne znam, al u svakom slučaju ako nije njihov vjerojatno će dobit vlasnika, ako neko može nek provjeri...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

mansg313