Vandalizam u ZET-ovim autobusima

Autor mansg313, Rujan 16, 2008, 14:10:03

mansg313

#15
Nema problema evo gb 64 koji nema ni kusur od onog gb 212,218,219]



Rekao si da ne slikam sjedala ali ovo nisam mogao da ne slikam


Sta mislis o ovome ??? 8)

EDIT by Portos

Ivan

Citat: mansg313  u Rujan 20, 2008, 18:31:32
Rekao si da ne slikam sjedala ali ovo nisam mogao da ne slikam
Izgleda da ti ovaj forum ne namjeravaš čitati i komunicirati sa drugima, nego samo lupati po svojem.

Nisam napisao da ne slikaš sjedala nego da bih volio da ne stavljaš velike slike sjedala.

Portos

Citat: mansg313  u Rujan 20, 2008, 20:01:29
Oprosti ja sam napisao da znam ali da ovo nisam moga propustiti zato jer se ne vidi na krupnom planu :D
4 od 6 slika g.b. 64 ne spadaju u ovu temu!!!
Neću više upozoravati nego uklanjati i brisati.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

goranxxx

ja se slažem da se uklone jer zbilja nepotrebno puno slika stavlja na forum, a i oni komentari pout lopovi i stoka nisu kulturni
SETRA 417 HDH

421

#19
Danas se jedan razred i/ili dio Zrakoplovne škole jako istaknuo na busu 538.
Stupidnošću,maloumnošću i odnosu prema busu koji ih stalno vozi do škole bez obzira na vremenske uvjete.
ZTŠ je obično vozio VR sa starijim busom, no politička odluka je bila :NOVI busevi za sve.
Eto zahvale od strane školaraca, maturanata.
Neprovjerena je i informacija da su još dva busa onečišćena:još jedan citaro i Citelis.
Nema pravila ,nema respekta,samo uništi!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

tamlover

Ja bi dragog gradonačelnika, koji zna što se događa svake godine i usprkos tome srdačno ko majmun dočekuje maturante na Bundeku dok oni bljuju po travi koju Zrinjevac održava ko da je zlatna (a mi naravno plaćamo), lijepo u nedjelju poslao u rodno mjesto.
Tragično je ovo manifestiranje nekulture. Nekada smo divljali taj dan, neki su divljali tad i nikad prije ni poslje, prvi put se napili i sl... Danas oni to rade svaki dan i norijadu bi trebalo kao takvu ukinuti. Neka si doma po starcima bljuju, sipaju brašno, skidaju lustere s plafona i trgaju podne obloge!
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Daniel

Netreba ukinuti norijadu samo treba pojačati mjere , netrebaju drugi patiti zbog nekolicine majmuna!!!
Ja sam maturant i danas sam bio na norijadi i MI NISMO ništa učinili niti jednom jedinom busu ili tramvaju.
Iskreno sam bio šokiran kada sam vidio da novi busevi idu , unatoč što je svake godine sve gore i gore.

Zahvalio bi se jednom ljubaznom vozaču (neču spominjati ni liniju ni gb)koji nas je pustio na zadnjoj stanici da sijedimo u busu ,pošto smo išli nazad .Hvala! ;D

brunok

samoje trebalo popisat učenike od strane policije,i račune od popravka podijelit na toliko i toliko učenika te račune prosljedit mami i tati, pošto oni misle da su njihova dječa anđđeleki sa oriolicama na glavi

citaro

Ovo je prestrašno  >:(. 421, znaš li možda kako je prošao vozač 538 ? S obzirom što su napravili od busa, ne bih se čudio da i po njemu nije bilo svakojakih namirnica.

conecto

Dan norijade je prošao - šteta ostala!

Pokrpat će se to nekako a da li će baš biti isto ko i prije?

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

sokre

Možda je i dobro da se to dogodilo baš 538. Unutrašnjost mu se jako razvalila, naročito prednji dio, ovo će biti prilika `zategnuti` šarafe.

igor 409

A možda su se ti šarafi mogli zategnuti i u redovnom održavanju s obzirom na to da sada ima dovoljno buseva pa se svaki dan može ostaviti par komada u garaži da se srede takve "sitnice". S druge strane možda se to nije moglo napraviti do sada jer su izbori sutra i trenutno moraju voziti najnoviji busevi ali od ponedjeljka su nova vremena pa možda stvar krene na bolje.

421

Citat: citaro  u Svibanj 16, 2009, 11:59:36
Ovo je prestrašno  >:(. 421, znaš li možda kako je prošao vozač 538 ? S obzirom što su napravili od busa, ne bih se čudio da i po njemu nije bilo svakojakih namirnica.



Kolega je prošao OK, vozačko okružje je ostalo netaknuto.
Hvala na podsjećanju, ja zaboravio.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Slavuj

Citat: 421  u Svibanj 15, 2009, 21:50:09
Danas se jedan razred i/ili dio Zrakoplovne škole jako istaknuo na busu 538.
Stupidnošću,maloumnošću i odnosu prema busu koji ih stalno vozi do škole bez obzira na vremenske uvjete.
ZTŠ je obično vozio VR sa starijim busom, no politička odluka je bila :NOVI busevi za sve.
Eto zahvale od strane školaraca, maturanata.
Neprovjerena je i informacija da su još dva busa onečišćena:još jedan citaro i Citelis.
Nema pravila ,nema respekta,samo uništi!

Ja idem u tu skolu 3. razred i taj dan nisam namjerno isao jer sam znao da ce biti ovako. Svake godine ista jebena prica. Ti debilni maturanti sve zivo uniste od autobusa do skole da je to za nevjerovat. Pa da sam ja na mjestu sefa ZET-a ili kak to vec ima kod njih ukinuo bi nam prijevoz vec odavno. jos nam je sve besplatno i jos sve uniste,stvarno su jadni. ovo je vec 3. godina za redom da ne idem na zadnji dan tj. na norijadu jer da me s tim svim poliju ne bi smio u Samoborček. Hvalili su se kako je bila jedna generacija kada su na hidrant pokraj stanice gdje taj nas autobus stoji prikljucili vatrogasno crijevo i polili cijei autobus iznutra. Stvarno nemam rijeci. Meni je zao sto vi dobivate ovakve poglede na nas mlade ali ovakvim djelima niti ne mozete dobiti bolju sliku o nama. Ja se vama svima ispricavam i ZET-u kao takvome makar nisam ni bio taj dan u skoli,ali se ispricavam samo u svoje ime jer znam da ovima koji su to napravili nije zao i da ih boli ona stvar jer su gotovi sa skolom.

421

Da se razumijemo, i ja sam bio maturant i radio p..rije!Ali ne baš takve.
Mi smo znali popiti pivce ili kružiti s litrom crnjaka i uživali.
I nije baš neka šteta osim oplate ,ali bus je bio vani na čišćenju nekoliko sati više,možda je falio negdje drugdje.
Raduje me da ima ljudi koji su korektni poput Tebe, koji zrelo razmišljaju.
Tvoja isprika govori puno o Tebi i želim Ti svako dobro u životu.
Siguran sam da će se i ostvariti.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln