Vandalizam u ZET-ovim autobusima

Autor mansg313, Rujan 16, 2008, 14:10:03

Berlingo

Najzalosnije od svega sto u pravilu niko za to ne odgovara.U svakom gradu ista prica.Radi li policija uopce svoj posao i da li im je stalo?A kad forumas stoji s aparatom i ceka svoju priliku njega proglase spijunom.Da li je to smjesno ili zalosno?

buSHunter795

GB 666 ima neki grafit iza na haubi već tjedan dana  >:(

Airbus

Ja sam isto isao prije u tu skolu i ono sto mogu reci je sve to samo ovo sve potvrditi.

Pusi se KONSTANTNO, tako da, vozaci - ne ustrucavajte se provjeriti.
Trgaju se oplate stolica, razvaljuju vrata, divlja (cime se remeti ravnoteza busa, jednom je cak morao stat zbog toga), baca se sve zivo kroz prozore, sa blatnim cipelama se ide po sjedalima...

Tako da se taj besplatan prijevoz uopce ne postuje. Ima dobre djece i profesora koji su zahvalni za to, jer im zna biti stvarno tesko kad nemaju prijevoza, ali ovi drugi premasuju sve granice, nemaju postovanja ni prema vozacima kojima su znali svasta govoriti. Meni je isto zao kad vidim kako se iskoristava povjerenje.

Sada, ukidanje prijevoza se bas ne slaze sa politikom i dogovorom ZET-a i skole, ali mislim da bi se trebao napraviti dogovor, jos jedna veca steta i neko vrijeme pauza.

Slavuj

Citat: Airbus  u Svibanj 18, 2009, 15:37:03
Ja sam isto isao prije u tu skolu i ono sto mogu reci je sve to samo ovo sve potvrditi.

Pusi se KONSTANTNO, tako da, vozaci - ne ustrucavajte se provjeriti.
Trgaju se oplate stolica, razvaljuju vrata, divlja (cime se remeti ravnoteza busa, jednom je cak morao stat zbog toga), baca se sve zivo kroz prozore, sa blatnim cipelama se ide po sjedalima...

Tako da se taj besplatan prijevoz uopce ne postuje. Ima dobre djece i profesora koji su zahvalni za to, jer im zna biti stvarno tesko kad nemaju prijevoza, ali ovi drugi premasuju sve granice, nemaju postovanja ni prema vozacima kojima su znali svasta govoriti. Meni je isto zao kad vidim kako se iskoristava povjerenje.

Sada, ukidanje prijevoza se bas ne slaze sa politikom i dogovorom ZET-a i skole, ali mislim da bi se trebao napraviti dogovor, jos jedna veca steta i neko vrijeme pauza.

Tocno. Svaki dan se puši u autobusu,trga se i sve zamažu. Ne znam koja je zabava u tome. Pa za Boa miloga i oni u tome sjede. Kaj im je i tako doma svinjac? Nemaju kucnog odgoja, valjda im doma sve brane pa se drugdje izivljavaju i misle da su frajeri. Po meni ja bi im vec odavno ukino prijevoz ali mi koji smo korektni kojima to je prijeko potrebno ispastamo. Ja svaki dan putujem iz Bregane u Veliku goricu u tu skolu i da nema tog autobusa ja bi morao krenuti 4 sata ranije nego sto mi skola pocne jer treban doci Samoborčekom do Samobra pa Samoborčekom do Lisinskog pa s lisinskog u Goricu i onda pjesice do aerodroma sto traje cca 30 min. To je takav neodgoj da je to prestrasno. bas me zanima jel bi to doma tako napravio. Da se moze saznati tocno ekipu koja to radi svi bi oni meni isli svaki dan pjeske pa da vidi kak je to. Ja samo molm Boga da ne ukinu prijevoz dok sam ja u skoli,a svake godine ima ljudi kao sto sam ja koji dolaze iz drugih gradova u tu skolu i treba im taj autobus. Stvar je u tome da takvi ucenici to ne rade nego oni huligani iz Zagreba ili iz Gorice kojima je bas svejedno.

Varaždinac

Drotovi s razbijanjem buseva nažalost nemaju veze! I tak da bi već na razbijene buseve trebali biti naučeni a ne kaj da se to prvi put desilo! Dešalavalo se je i prije deševat će se i poslije! Jedino da im se da starije buseve ali onda budu zezali da prijevoz nije ugodan itd.! Tak da nemojte se zgrožavati jer bude se to uvijek dešavalo hteli mi to ili ne a spriječiti se može tako da zaposlimo nabildane vozače pa onda kad bude neko razbijal da mu vozač vrati!  ;)

zoki.man.fan

najveći problem u tome je što vozač nema nikakve ovlasti... putnika nesmije krivo pogledati a kamoli nešto više...a što je najnevjerojatnije-nadređeni putniku obično više vjeruju nego vozaču

Slavuj

Citat: 421  u Svibanj 17, 2009, 23:14:50
Da se razumijemo, i ja sam bio maturant i radio p..rije!Ali ne baš takve.
Mi smo znali popiti pivce ili kružiti s litrom crnjaka i uživali.
I nije baš neka šteta osim oplate ,ali bus je bio vani na čišćenju nekoliko sati više,možda je falio negdje drugdje.
Raduje me da ima ljudi koji su korektni poput Tebe, koji zrelo razmišljaju.
Tvoja isprika govori puno o Tebi i želim Ti svako dobro u životu.
Siguran sam da će se i ostvariti.


Hvala puno kolega  ;) Sve najbolje u zivotu i Vama ;)

conecto

Jedan Lions City koji je vozio jučer sela iz Dupca dobio grafit sprejem preko cijele zadnje haube. E sad ne znam točno koji, negdje oko 468...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Varaždinac

Citat: zoki.man.fan  u Svibanj 18, 2009, 19:34:35
najveći problem u tome je što vozač nema nikakve ovlasti... putnika nesmije krivo pogledati a kamoli nešto više...a što je najnevjerojatnije-nadređeni putniku obično više vjeruju nego vozaču

ja bi ga naklopal  ;)

conecto

Sprejevi rade, a u pravilu i busevi se pažljivo biraju (baš ovi novi, stari su odavno devastirani).
550 ima potpis na crnom poklopcu na desnom zadnjem ćošku, a još jedan novi Citaro iz APD (ne znam točno koji) na zadnjoj haubi.
Valjda je i vandalima postalo monotono gledati jednolike nove autobuse pa im daju nova obilježja. Brzo će oni ostariti u Zagrebu, uostalom kao i svi do sada!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

t4

Vandalizam na novoj autobusnoj nadstrešnici na Islandskoj, smjer Velika Gorica:


Uslikano iz busa.

haki

Ovo nije jedina ima još takvih

mansg313

Jučer idem sa T.S/3 gb 661 sa Mihaljevca.Kad stanicu prje Radićevog šetališta uđe neki lokalni alkos i sjedne između 1. i 2.vrata... Mislim si reko sad će on van nije ni prvi ni zadnji koji se vozi kad odjednom.... :-X :-X :-X...nikom ništa svi van bus ide u APD na pranje...pošto je Ribnjak bio zatvoren lijevo na Grškovićevu preko Srebernjaka i K.Trga za APD...(zamjena g.b 670).E sad me zanima može li se takve otjerati tj. zabraniti im ulazak u autobus jer ipak... >:(

Ivan

Citat: mansg313  u Kolovoz 10, 2009, 12:22:26E sad me zanima može li se takve otjerati tj. zabraniti im ulazak u autobus jer ipak... >:(
Može, ne sjećam se kako točno članak glasi, ali piše u ZET-ovim pravilima da se može putnika otjerati ako je prljav i slično.

mansg313

Citat: Ivan  u Kolovoz 10, 2009, 17:42:23
Citat: mansg313  u Kolovoz 10, 2009, 12:22:26E sad me zanima može li se takve otjerati tj. zabraniti im ulazak u autobus jer ipak... >:(
Može, ne sjećam se kako točno članak glasi, ali piše u ZET-ovim pravilima da se može putnika otjerati ako je prljav i slično.
Znaći piše ali problem je kako "cijenjenog" putnika natjerati da napusti autobus? :-\ Jer če onda on da kako se svi mogu voziti a on ne itd...