Čagalj tours, Omiš [ST]

Autor autobusi.org, Prosinac 02, 2007, 00:32:45

autobusi.org

Čagalj Tours d.o.o.
Put starih Duća 25, Omiš
tel. 021/864-554
www.cagalj-tours.hr



Prijevoznik iz Omiša

maky

Pogledajte samo ovu sjajnu Dubravu:




Isuzu (tomek slikao):

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Sinoć sam naletio na njihov Cityliner, nažalost slika je loša...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

mickey mouse

Nitko nije slikao njihov novi IRISBUS.

bmax

#4
Imaju wv panorama, auwerterova prerada, 98 godište kupljena od Darko toursa iz zagreba

stipe15


Tomek

Ovih nemamo na forumu -- slikano u Omišu




King of the world

Inače moj Omišanin,jako dobar prijevoznik. dosta starih buseva ima,ali i 4-5 novijih. Njegov City je jedan od najboljih u državi.

King of the world

Citat: King of the world  u Ožujak 15, 2009, 09:22:23
Inače moj Omišanin,jako dobar prijevoznik. dosta starih buseva ima,ali i 4-5 novijih. Njegov City je jedan od najboljih u državi.
Pozdrtav Mišu,koji me vozi svaki dan na posa.

CroHerc

Između ostalih i čagalj je danas išao iz mostara prema međugorju sa city-jem i sa irisbusom

maky

Ja sam danas išao iz Splita u Mostar u konvoju autobusa koji su vozili maturante iz cijele Dalmacije na druženje.
Među svom silom autobusa (ukupno ih je bilo preko 50), mene je dopao Čagaljev Jetliner:

(slikano u Međugorju)

Naravno da sam bio i više nego zadovoljan. Kada sam ušao, dočekao me čist i uredan autobus, ništa nije bilo išarano niti iskidano. Sjedala su udobna, podesivih naslona(a i kompletna se sjedala mogu razmaknuti jedno od drugog, standardna shema), ima dovoljno mjesta za koljena, stalci za noge, stolići, mrežice za novine, pepeljare... Sve je na svom mjestu. Autobus je jako dobro opremljen i u vožnji je udoban. Klima je bolesno jaka, morali smo tražiti da nam je vozač smanji koliko je ohladilo... Uglavnom sve je super i sve je za 5, ali hvala Bogu, živim u kraju gdje nema baš puno ravnice, nego vrlo brzo naiđete na uspon. I šta se dogodi?! Jetliner se pretvori u uspinjaču... Ima Mercedesov motor od 380Ks, međutim, od 1993. (koja je godina proizvodnje) prešao je preko milijun kilometara, a da motor nije ni taknut. Motor je kvalitetan i izdržljiv, ne vibrita nimalo, ali osjeća se na svakom usponu da se nešto treba poduzet. Dionica do Mostara i nazad je obilovala usponima, a mi smo se vukli ko  puž. Sreća pa smo i na polasku i na odlasku bili zadnji autobus koji je krenuo tako da nismo mogli stvarati kolonu. A ni na autoputu nije ništa bolje. Znam da se na autoputu uzdužni nagib ne smije radit veći od 2% (to mi je struka) i onda mi itekako smeta kad on naiđe i na najmanji uspončić izgubi okretaje u 6. brzini i onda ga morate vrtit u 5. Ako opet šaltate u 6. prije vremena počet ćete usporavat... Samo da je malo motor sredit i bio bi ko bombončić  ;)

U Mostaru:




Odmorište na autoputu (Blato na Cetini):


U Mostaru je još bio Isuzu kojeg nisam slikao i ovaj Irisbus s kojim su zadovoljni  :)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tovar

Čagalj je napravio proljetnu investiciju. Uzeo je Cityliner-a, bijele boje Zg table (zaboravio koje) i naravno vozi ga mladi gazda.
Autobus će ovu sezonu biti na stacionaru u Gradcu, vozi za Globtour Split. Na cesti ga možete vidjeti s ITS tablom na šajbi. Slike nemam, vidio sam ga prošli tjedan.

IKAS

Citat: tovar  u Travanj 16, 2009, 10:41:04
Čagalj je napravio proljetnu investiciju. Uzeo je Cityliner-a, bijele boje Zg table (zaboravio koje) i naravno vozi ga mladi gazda.
Autobus će ovu sezonu biti na stacionaru u Gradcu, vozi za Globtour Split. Na cesti ga možete vidjeti s ITS tablom na šajbi. Slike nemam, vidio sam ga prošli tjedan.
Mala ispravka,ne vozi ga samo mladi gazda,već i rođak,ali istina na ugovoru je sezonu za ITS.
Isto tako pohvale Čaglju za najnoviju investiciju.

Tomek


markost

#14
Evo čagljeve prinove danas u Splitu
ST-131-ST