Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

Shole

Bogami i mene interesira.  Stalno se nešto prolongira, ili su to samo patke.    Mutno mi je to što uopće ne lijepe naljepnice na nove autobuse,  zadnjih 5,6 komada je ostalo bijelo

Dreamwalker

Jel pod Arrivu ide cijela grupa s Požegom, Slunjem i Otočcem ili samo Autotrans?
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

shef

#797
Zamoljen sam da se stvari ne iznose u javnost, ali članovi autobusi.org će dobiti informaciju na vrijeme. Kuhinja se pokrenula u lipnju prošle godine, ali jelo još nije skuhano do kraja...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

gorgoroth

Samo me zanima gdje će biti sjedište

Konj

Da... istina... šteta što i ono malo što je hrvatsko odlazi van granica.
Na kraju će od velikih hrvatskih prijevoznika ostati samo Croatia Bus i Čazmatrans.
Velika šteta za jednog diva poput Autotransa. I to nakon više od pola stoljeća.
Kakvi su tu interesi u igri, to sam Bog zna.

8) 8)

Frik85


Frik85

Iza croatia busa stoji globtour a iza globtour slovenska cerkva

Shole

Baš Slovence briga za crkvu,  oni su normalan narod. Bit će u toj crkvi garant neki pop iz Bosne pa on tera na svoj mlin

leic96

1337 (Man Lion's Coach I) prema naljepnici na vratima prešao u Autoprijevoz Otočac.

Shole

I nije za drugdje nego za Otočac.  Pitaj boga koliko milijona okrenuo na Švicarskoj


Frik85


Matej

Da li netko zna nešto više?

shef

Znam(o), ali situacija je prilično komplicirana, budući se ne radi samo o novcu nego i nekim još važnijim stvarima pa mislim da nije još vrijeme za iznošenje u javnost.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic