Sisak - gradski prijevoz

Autor Ivan, Prosinac 08, 2007, 12:44:28

Ivan

#45
Da, ma naravno da su Samoborčeku napola slučajno uletili, ali očito su ih uzeli kad su došli u priliku i znaju ih uklopiti u koncept, i šalju ih redovito na adekvatne linije... A opet, Sisak nije Samobor.

Autopromet je drugačija firma koja bi s ovim što im je ostalo trebala ciljano kupovati za grad i uži prigrad jer linije su im sličnije gradskim-prigradskim prijevoznicima drugih srednje velikih gradova u Hrvatskoj od Dubrovnika do Osijeka nego firmi koja se zaista bavi međugradskim/regionalnim prijevozom, nemaju više čak ni puno dugih prigradskih linija kao Karlovac (u kojem je gradski promet napola organiziran a nema ni potrebe), tako da jednostavno nema logike da kupuju međugradske / duže-prigradske i samo usput dva LE-a, praktički su nabavili što bi više trebalo Čazmatransu ili Presečkom, i sve to dok još imaju viška regionalnih autobusa od povlačenja iz Kutine, Kostajnice, Dvora na Uni i tako dalje... Sasvim besmislena strategija.


Što se tiče disponiranja,  ??? a tko zna kako razmišljaju (ili ne razmišljaju) oni koji ne šalju na te sezonske linije one Mercedese koji su daleko previše turistička klasa za 60 km redovito do Zagreba, i lako ih se može preusmjeriti kad nisu nužni za liniju i gdje je već MAN ÜL a kamo li Trendliner odgovarajući izbor...

Dreamwalker

Samoborček je prije, kad se financijski moglo uzimati na leasing stavljao nove UL-ove na neadekvatne linije baš zato jer se moglo. Kad pogledaš kakve je autobuse kupovao u razdoblju 2005. - 2008., pamet ti stane. Nakon 2008. - šipak. E sad kad se nema za UL-ove, kupuju se NFice koje su, ja bi rekao sasvim slučajno pogodne za linije koje voze, a kao što kaže Majstor isto tako sasvim slučajno jeftinije za nemalih 5000 - 7000 eura. A što se tiče Siska, nek mi netko nabroji ijednu firmu u državnom/gradskom vlasništvu u kojoj se ciljano kupuju autobusi u količinama i konfiguraciji koja je zbilja potrebna. Jedino možda Libertas, ali oni su jedina pozitivna iznimka kod nas.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Ivan

#47
Citat: Dreamwalker  u Lipanj 08, 2016, 22:09:41
Samoborček je prije, kad se financijski moglo uzimati na leasing stavljao nove UL-ove na neadekvatne linije baš zato jer se moglo. Kad pogledaš kakve je autobuse kupovao u razdoblju 2005. - 2008., pamet ti stane. Nakon 2008. - šipak. E sad kad se nema za UL-ove, kupuju se NFice koje su, ja bi rekao sasvim slučajno pogodne za linije koje voze, a kao što kaže Majstor isto tako sasvim slučajno jeftinije za nemalih 5000 - 7000 eura. A što se tiče Siska, nek mi netko nabroji ijednu firmu u državnom/gradskom vlasništvu u kojoj se ciljano kupuju autobusi u količinama i konfiguraciji koja je zbilja potrebna. Jedino možda Libertas, ali oni su jedina pozitivna iznimka kod nas.
Pa nije ni GPP Osijek jako loš, čak je i pohvalno s obzirom na ostalu situaciju i nedostatak novaca u Slavoniji, a čini mi se da i Liburnija i Pulapromet većinom rade kako treba, a kako-tako i u Autotrolej znaju otprilike što rade bar kod nabavke i disponiranja vozila otkad su prekinuli biti tvrdoglavo anti-niskopodni. Ja bih rekao da čak i u totalnom kaosu u Šibeniku a i u zagrebačkim glupim razbacivanjima novaca rade daleko smislenije poteze od ove nabavke koja je jednostavno apsolutno neprilagođena stvarnom stanju i potrebama...

Dreamwalker

#48
Je je, imaš pravo. Nažalost, njih (Pula, Osijek, Zadar) sam skroz zaboravio kad ih se na forumu jako slabo prati, a i nema ih tako puno po medijima kao ovih loših primjera. Moja greška.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

smogovci.bbb2

Novi autobusi stigli u Auto promet

Sisački Auto promet dobio je dugoočekivane nove autobuse, njih 11, od kojih je dva polu-niskopodna i devet klasičnih autobusa.
Cijena im je 1,7 milijuna eura, a kupljeni su kreditom EBRD-a na osam godina uz 3,6 posto kamatu.
"U toj se cijeni nalazi i usluga održavanja i mogućnost internog održavanja što će što će pojeftiniti održavanje i ubrzati popravke, a imamo i 5 godina garancije na autobuse. Radi se autobusima zadnje generacije koji imaju puno manje zagađenje i manje su bučni" – rekao je direktor Auto prometa Dražen Majić.
Auto promet Sisak trenutno raspolaže s 43 autobusa i sada će imati 5 autobusa u rezervi, a tri autobusa iz osamdesetih godina bit će otpisani. Do sada je imao problema sa zamjenama autobusa u slučaju kvarova. Također su, kako bi pokrili sve linije, zadnje vrijeme u najmu imali tri autobusa. Majić kaže kako postoji potreba za javnim prijevozom.
"S početkom školske godine povećao se broj putnika u linijskom prijevozu i za dva do  tri tjedna imat ćemo milijuntog putnika. Potreba građana za javnim prijevozom postoji i sada ćemo im omogućiti kvalitetan prijevoz s manje kašnjenja" – dodaje Majić istaknuvši da svega još osam gradova u Hrvatskoj ima ovakav vid javnog prijevoza."
"Ovaj projekt ima smisla ako znamo da Grad Sisak subvencionira prijevoz studenata autobusima, ima smisla i jer nezaposleni imaju besplatne vožnje, a umirovljenici plaćaju kartu 3 kune i najvažnije od svega je da naša djeca na udoban i siguran način dođu do svojih škola. Zato je ova odluka bila opravdana. Kod odabira pazili smo na kvalitetu i ekonomičnost, ali i na dizajn i vizualnu prepoznatljivost autobusa." – rekla je gradonačelnica Kristina Ikić Baniček. Autobusi imaju i poseban vizualni dizajn, a ovih dana će se u 15 autobusa uvesti i bežični internet.

Izvor: http://www.sisak.info/novi-autobusi-stigli-u-auto-promet/
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Ivan

Vidjeh danas visokopodnog na Zagreb-Sisak... Jako lijepo, mogli su uzeti mali više zelene i bijele boje :) da ne bude toliko zetovska, ali ipak super izgleda.

Samo zaista ne razumijem zašto samo dva LE-a kad su ukinuli skoro sve duge linije. Nije mi jasno jedino kud će to disponirati... Koliko god autobusi dobro izgledali, je l'.
Nadam se da će se opametiti i u sljedećoj nabavci kupiti još ovakvih LE-ova jer baš ovako namješten bus je po meni savršen za Sisak i okolicu, osim za zagrebačku liniju.

Osoblje

Par malo starijih fotografija - Crossway pri preuzimanju, Citelis dok je bio na probi
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

lussin

MAN SL223 SK-804-CO je u novoj reklami Tele2

Grof


lussin

Izvor: FB Auto Promet Sisak

Grof

krivo, krivo i krivo. treba citati sa razumijevanjem i ne pravit se FB sveznalica. autobus je bio oblijepljen izvana zelenom folijom, sjedala provizorno presvucena zelenom tkaninom, provizorno montiran agregat i klima uredaj. a sve za par dana snimanja Tele 2 reklame u Zagrebu. autobus je sada u svom standardnom izgledu.

lussin

Tako je, treba s razumijevanjem čitati. Kad sam napisao da je u novoj reklami mislio sam da se pojavio na televizijskoj reklami, a ne da je bus u reklami. Jasnije? ;)

tramvajac 92


elez

Zašto im je razlika u cijeni 80000 kn?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...