Irizar

Autor doBUS, Ožujak 16, 2009, 23:44:31

98989

ups zaboravio to napisat bus je 2008 godište scanija je u međuvremenu obnovila instrumente za irizar neznam šta je radio

ako treba slika novijih instrumenata stavim

98989

#16
izvor imagebank.scania.com



Instrument cluster Basic for Scania OmniCity/OmniLink


Combination instrument cluster, VDV km/h.


Kombinationsinstrument, Colour Plus mph


Combination instrument cluster Colour Plus km/h.


Scania Irizar i4 driver station


Scania Irizar Century driver station.

conecto

#17
Citat: 98989  u Siječanj 24, 2010, 14:59:13
ups zaboravio to napisat bus je 2008 godište scanija je u međuvremenu obnovila instrumente za irizar neznam šta je radio

ako treba slika novijih instrumenata stavim

Scania daje komplet šasiju s kojom ide i instrument tabla, pa tako ide nova tabla s novim busevima bez obzira tko poslije radi nadogradnju karoserije. Tako to vrijedi i za Irizar!

Lijepo si stavio ove Scanijine grafike novih instrumenata na kojima se vidi više izvedbi koje se razlikuju prije svega po veličini displeja i nekim okolnim instrumentima (meni su fantastični). Samo ove fotke ispod su opet u starijoj verziji.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

98989

znam znam

nego pitanje za vas ja se u to ne razumijem dovoljno sada kako scania okušava napravit svoj brand autobusa i higer već ima par modela namjenjenim zapadnom tržištu ....

šta će tu biti s irizarom odnosno koliko će kupaca i dalje preferirt irizar i irizarovih kupaa koliko će i dalje tražit scania šasije

jer na teretnim vozilima pročito od jednog člana koji je vidio u listu veliki točkovi da je irizar razvio svoju vlastitu šasiju s daf motorom pa zanima me kako to izgleda onda unutra vani koje su razlike .....

te koje je bolje rješenje potpuno irizar ili scania irizar

dalje dobar dio latinske amerike vozi to čudo predpostavljam da će tamo kupci i dalje preferirat šasije poznatih priozviđača usput tamo ni nema dafa na tržištu za servise motora ......

pa ako moež netko to malo pojasniti

Suboticanin


erobuss

Predstavljen nasljednik Centuryja - Irizar I6





98989


stari fijaker





Evo jedne zgodne izvedbe dopumpavanja guma u vožnji.

Mihailo Mateljan

Irizar-PB-Mercedes;








arsenal


smogovci.bbb2

#25
IRIZAR na sajmu autobusa Busworld 2015 link:
http://www.autobusi.net/busworld-2015-irizarov-povratak-u-buducnost/
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Kolega garažer

#26
Irizar i8
PROMET Split

lussin

#27
Irizar New Century na Volvu sa španjolskim vatrogascima u Mergu povodom vježbe MODEX 2019
Izvor: FB Hrvatska vatrogasna zajednica - HVZ

JozoUsora