Ivanušić, Veliko Trojstvo [BJ]

Autor mate, Travanj 24, 2009, 20:37:48

tomekk

Novost kod njih je bijela Setra 415 gthd.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Dreamwalker

Citat: tomekk  u Srpanj 19, 2015, 19:04:22
Novost kod njih je bijela Setra 415 gthd.

Ne znam jel mislimo na istu, ali danas sam vidio njihovu Setru S 415 GT-HD, BJ-955-GC ex Darojković (ZG-2256-FF) ex Touring. Sliku nemam jer sam bio za volanom.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

tomekk

Ako me sjećanje dobro služi, po reg je to ta.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

shef

Poštovani članovi, ovakve slike nemojte postavljati osim ako nije neki stari autobus ili neki kojeg nemamo a dugo čekamo.
Kad nabavimo bolju, ova se briše.


Ova je došla do mene čudnim putevima:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

troosovinac

Citat: Dreamwalker  u Studeni 18, 2015, 11:09:00
Ne znam jel mislimo na istu, ali danas sam vidio njihovu Setru S 415 GT-HD, BJ-955-GC ex Darojković (ZG-2256-FF) ex Touring. Sliku nemam jer sam bio za volanom.
nije ta
bela lađa

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Evo Setre nakon podosta vremena
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

mate


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR


shef

Još jednom prinova, iako svima poznata
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic