Prenamjena autobusa

Autor gaspa, Siječanj 28, 2008, 16:03:13

Tomek

#30
Ispred Arene Zagreb već neko vrijeme stoji ovaj Neoplan Metroliner ex Panturist, sadašnji vlasnik Tehno - dom




Shole

Uuu šta je dobar. Da ga je barem malo provozat jednom.

Sorry na OT, šta je ono neki 260A119 s lijeve strane. Atlantik turizam !?  Bit će BiH ili Srbija

jesrib

atlantik turizem, busevi na liniji ljubljana - prizren, idu  preko srbije i preko crne gore (prosle zime su imali na GP kula nesreču).
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Shole

Onda nije sigurno TAM 260A119.  Linija bunkera i krova me zeznula

Tomek

Je, TAM260A119, ali već duže vrijeme ne vozi.

Berlingo

Evo jednog kampera na odmoristu Ravna Gora.



stefan1984

ove slike su na forumu autobusiNET   autor slike ''kovacnuno''








Shole


atlasovac

Citat: Shole  u Svibanj 10, 2011, 10:56:58
FAP Ohrid i Sanos S12
I to dvanaestica s prevjesom od četrnaestice. Dvije takve bile su u Libertasu nabavljene za liniju 10 krajem šesdesetih, ali nisu bile S12 nego A12

Berlingo

#39
Nemam pojma da li je u voznom stanju. Jedan predivan primjerak iz jednog dvorista u selu Bunjani izmedju Deanovca i Kriza. Neznam, nekako mi ga tesko tamo gledati.  :'(




stefan1984

ova slika je na facebook-u a mislim da ova nie bus nego kamion za prievoz namestaja. nazalost nije neka dobra slika.


mihaelm

Imam jedno pitanje za malo starije. Koje je autobuse za prijevoz namještaja imao Oriolik iz Oriovca? Jer sam danas vidio u dvorištu jedne kuće crveni autobus za prijevoz namještaja ali nisam mogao ići pogledati jer nisam imao vremena. Idući put kad budem išao slikam ga.
Neoplan u srcu

manoplan

Kad slikaš, javi se  :) Ovakvo formulirano pitanje ( na ovom forumu ) nema smisla.

COVIK

Citat: mihaelm  u Lipanj 27, 2011, 23:02:05
Imam jedno pitanje za malo starije. Koje je autobuse za prijevoz namještaja imao Oriolik iz Oriovca? Jer sam danas vidio u dvorištu jedne kuće crveni autobus za prijevoz namještaja ali nisam mogao ići pogledati jer nisam imao vremena. Idući put kad budem išao slikam ga.

Jeli baš Oriolik imao takvu neznam,ali sigurno znam da je autobus (kamion ili veliki furgon) za prijevoz namještaja rađen na DUBRAVI 10.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...