Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

Dalmatinski anonimus

#192 danas u K.Sućurcu kod Konzuma ex.Getro

(Slike su odrezane i lošije su kvalitete jer su skinute s Instagram profila)

josipgrgin

Danas je man manas tj g.b 152 bio u kvaru na liniji 38 u kastel stafilicu jel neko zna vise o tome

Dalmatinski anonimus

G.b.270 stoji u K.Lukšiću na stanici. Ugašeni su mi displeji i nije bilo nikoga oko njega. Jel netko zna možda što se dogodilo?

Sule

Opet #270 u kvaru ovoga puta na stanici na krizanju kod firme tako da servisna sluzba nije morala daleko kombijem

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


elez

#260 jutros u kvaru na Firulama, servisna služba ga popravljala, neznam jesu uspili
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

elez

U ponedjeljak navečer, linija 18, Citaro #272, polazak 20h. Na Poljickoj mu je otpao brisač u vožnji (desni) a drugi brisač se zablokira u sred šajbe. Vozač je po velikoj kiši pokuša popravit to al bezuspješno. Zvao je u vožnji servis i objasnio im al dobio je povratnu informaciju: vozi koliko mos, sad ne mozemo doc.  ??? :-\
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Dana

 Linija 3 g.b 259  na stanici kod križanja Poljičke i ul Bruna Bušića sva cetri, GARAŽA

vozilo SSC

Zapalila se Prometova 'sedamnaestica': djeca iz autobusa iskakala na ledenu kišu, stigla i Hitna pomoć

Kao da nije dovoljno što ova ledena kiša rominja nad Gradom nego se i u dotrajalima Prometovima autobusima događaju svakojake situacije. Na križanju u ulici Hrvatske mornarice, ispod školskog poligona i pomoćnih terena Parka mladeži nasred prometnice za zapalio autobus gradskog prijevoznika u kojem je bilo dosta putnika, ponajviše učenika.

Splitski humor, ovaj gorki, ironičan, kakav priliči ovakvim situacijama saželi bi u rečenicu jedne od učenica koja je izlazeći iz autobusa samo promrsila: 'Evo zašto mrzim ponedjeljak'.

Iako se na mjestu ovog događaja ukazalo i vozilo Prve pomoći još uvijek nemamo informacija o eventualnim ozlijeđenim osobama. Stresno je bilo, to svakako.

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/516777/zapalila-se-prometova-sedamnaestica-djeca-iz-autobusa-iskakala-na-ledenu-kisu-stigla-i-hitna-pomoc



Oće to njih!

elez

A dobro kisa je padala pa je bilo lakse ugasit vatru ako je uopće bilo  good_boy
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

josipgrgin

Nije dovoljno sto se manovi zapale sad su poceli i citari.jadni busevi i soferi.Triba svaki dan provjeravat aparat za gasenje jeli pun.
Zalosno...

man323

#655
Možda je otišla turbina pa je zadimila. Ne vidim ništa strašno u prostoru oko motora.
Takvo  smo nešto imali ljetos, samo što je tada bio 271 u pitanju.

roko

#656
Ne pari prestrasno bila je jedna slika motora od 268 prije kojih 5 mjeseci u odokativno slicnom stanju a nije bilo zapaljenje u pitanju.

Paško

Citat: man313  u Studeni 13, 2017, 21:36:02
Možda je otišla turbina pa je zadimila. Ne vidim ništa strašno u prostoru oko motora.
Takvo  smo nešto imali ljetos, samo što je tada bio 271 u pitanju.

Točno, isti slučaj kao i ljetos.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

Nije bilo vatre (hvala Bogu), vec je samo poceo dim izlazit ispod poklopca, kojega je sofer sam ugasio. Ovdje ne mozemo pricati o "pravom" zapaljenju, kakvo smo imali prije 20ak dana sa 194. Novinari tako pisu da ocrne Promet i kritirziraju buseve ("dotrajali busevi") te iz nicega izazovu paniku, a lip primjer je bio i ovo lito kad je 194 puka jastuk na pazaru.

Ako im je ovo dotrajali bus, sta bi tek rekli da je zadimio Sanos ili 688?  >hammer<

elez

Davno dokazano: ljudi previše paničare a novinari od muhe prave slona i tako sebi podižu status u firmi.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...