Listopad 22, 2017, 17:26:21
autobusi.org forum

Autor Tema: Eto nas i na ''fejsu''  (Posjeta: 14000 vremena)

Studeni 08, 2010, 18:27:53
Posjeta: 14000 vremena

manoplan

Gost
Poštovane forumašice i forumaši !
Od danas možete rasprave voditi i na facebooku ukoliko ste tamo registrirani jer smo napravili i svoj fan page  8-8

Link
« Zadnja izmjena: Veljača 01, 2013, 14:17:30 od tomekk »

Kolovoz 12, 2011, 20:16:12
Odgovori #1

tomekk

Global Moderator
Evo i novog avatara za stranicu na Fejsu  ;D  8-8
Nadam se da Vam se sviđa, a osim toga, vezan je i uz jednu prigodu jer je u kolovozu  prije 5 godina osnovan  stari forum. Zbog toga možemo reći da ovaj mjesec obilježavamo i 5.godinu postojanja pa me i to dodatno potaknulo na ovu malu promjenu  :)
Negativne kritike ne primam  good_boy

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Kolovoz 14, 2011, 16:09:06
Odgovori #2

Shole

Global Moderator
Svaka čast na izboru autobusa za avatar.  Pa nek sad neko proba dignut nos

Kolovoz 14, 2011, 16:22:37
Odgovori #3

Berlingo

Gost
Svaka cast!
Ja nos sigurno necu dignuti, jedino mi nije jasno od kuda ti Martincic u Novome. Bas me zanima tko je to slikao. ;D Salu na stranu, ali ustvari je lijepo vidjeti kad netko izabere tvojih ruku djelo.

Kolovoz 14, 2011, 20:14:03
Odgovori #4

tomekk

Global Moderator
Ma neće valjda nitko dignut nos, nadam se da nema razloga.Možda sam malo zakinuo ljubitelje Dubrava, Tam-ova i sl. te općenito starijih autobusa kao i ljubitelje gradskih autobusa, ali da sam to sve stavio mislim da bi bilo prenatrpano.Čak sam stavio i King Longa da nam se Kinezi nebi osjećali ugroženima  ;D
Što se tiče odabira samih autobusa, više sam gledao i na slike tj kut slikanja koji mi je odgovarao.Jedino je MAN malo ukoso, al stavio sam ga i zbog same boje autobusa jer nisam htio nekog bijelog.
Kad ćemo radit idućeg, onda će bit na neku drugu "temu" tako da će s vremenom svi doći na svoje.Do tad uživajte u ovom  ;)
RIP Grga

Kolovoz 18, 2011, 20:06:46
Odgovori #5

Tlimfocit

Bravo tomekk svaka čast :)

Kolovoz 21, 2011, 09:18:11
Odgovori #6

Shole

Global Moderator
Ne kužim šta je sad AUTOBUSI CROATIA sa istim avatarom kao naša facebook stranica  :o

Kolovoz 21, 2011, 12:33:05
Odgovori #7

tomekk

Global Moderator
Ono je fan page tj stranica, a Autobusi Croatia je profil koji je napravljen pošto ima puno firma koje imaju svoje profile tako da možemo biti i s njima prijatelji, no imamo problem jer Facebook odbija ime u stilu Forum Autobusi Org ili slično  >:(  >hammer<
RIP Grga

Kolovoz 21, 2011, 19:04:25
Odgovori #8

Shole

Global Moderator
Fala na pojašnjenju.  Već sam pomisilio da je neko maznuo avatar, a fala bogu već smo doživili koliko puta da nas potkradaju bez pardona

Studeni 06, 2011, 18:52:43
Odgovori #9

vozac

Vozač
Ali ja bih mogao dignuti nos, a neproduktivac tj. Tomekk zna zašto  >hammer<

Studeni 06, 2011, 18:54:47
Odgovori #10

tomekk

Global Moderator
Što sam zgriješio  ???  :)evil
RIP Grga

Studeni 06, 2011, 18:56:57
Odgovori #11

vozac

Vozač
A gdje je 9700 ????

Studeni 06, 2011, 18:59:16
Odgovori #12

tomekk

Global Moderator
A u centru je Eurobus koji ima Volvo motor pa nisam stavio jednog čistokrvnog Volva jer sam htio biti nepristran.Da je po mom, bili bi tu svi Volvo modeli, ako treba i jedan penzioner za volanom ;D
RIP Grga