Povijest Croatia busa - ex Zagrebački transporti

Autor gaspa, Prosinac 04, 2007, 11:07:08

troosovinac

zapalia se u francuskoj zato su ga se rješili
bela lađa

Tomek

Ko se zapalio i ko ga se rješio? Ajmo malo subjekte  ;D :D

conecto

Jedna loša, prastara slika iz časopisa Auto-klub, ali ne mogu da je ne stavim - Mercedes O-303 Zagrebački transporti

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Evo još jedne slike iz Auto-kluba. Ovo je valjda prvi Transliner u Croatia-busu, a i jedinstven je i po orginalnoj shemi bojanja. Kako je Neoplan te 1992. bio još uvijek više-manje čudo na našim prostorima, svečano je predstavljen na Trgu J. Jelačića



Zanimljiv je natpis na repu "Croatia-trans grupa".



A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

PROFA

#65
Citat: conecto  u Ožujak 10, 2010, 14:10:52
Evo još jedne slike iz Auto-kluba. Ovo je valjda prvi Transliner u Croatia-busu, a i jedinstven je i po orginalnoj shemi bojanja. Kako je Neoplan te 1992. bio još uvijek više-manje čudo na našim prostorima, svečano je predstavljen na Trgu J. Jelačića

http://i618.photobucket.com/albums/tt264/conecto/92-2NeoplanTransliner1011.jpg

Zanimljiv je natpis na repu "Croatia-trans grupa".

http://i618.photobucket.com/albums/tt264/conecto/92-2NeoplanTransliner101.jpg



Mislim da se neces na ljutit CONEKTO na ispravci.
Ovaj bus nije bio nov ,vec je dosao polovan .Kad je potpisan ugovor za kupovinu 11 novi NEOPLANA 1992 god on je dobiven na poklon .
A posle je unisten 100 % krivicom sofera jer takvu glupost samo moze jedan maniak na pravit sta su oni uradili.Ne znam jel popravljen ali takva steta je  bila da je jeftinije nov bus kupit.
A godine 1993 je doslo 13 novi buseva 3 razlicite marke!

Berlingo

#66
Ne mogu a da ne reagiram na ovo. Prvo, ovako se ne citira neciji post a da su u njemu slike. Ne ulazim u to da li je dosao nov ili nije jer stvarno nemam pojma. Da je lijep i nije, lazem, predivan je. Puno je godina proslo i ne sjecam se te sheme iza. Ali pisati da ga je vozac unistio i onda napomenuti da se nema pojma sta je bilo s tim busom je van svake pameti. Pa nije niko ni spomenuo da je taj bus dosao nov ili sam ja ostario pa ne vidim dobro.
Pitanje za conecta. Ako imas stare brojeve Auto-kluba sjecas se mozda kad su pratili bus od Ljubljane do Zagreba? Miislim da su jos bili Zagrebacki transporti i da je bila povisena  Dubrava. A naslov je bio Ostoja okreni se. Evo ti onda jos jedne slike.

conecto

Ovaj bus je prikazan kao nov i to je sve što ja znam. U svakom slučaju, pošto je slika definitivno iz 1992. a Transliner ima već okomite zadnje lampe, ako postoji mogućnost da nije nov onda je star tek koju godinu.
Sjećam se tog teksta "Ostoja, okreni se!". U njemu su vozači busa prilično ružno prikazani, a ima i velika fotka gdje Dubrava zagrebačkih transporta pretiče osobni auto preko duple pune linije (mislim negdje oko Novog Mesta). E sad, trebalo bi to potražit negdje, budem probao...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

navi


Shole

20 i nešto godina kasnije možeš napravit identičnu ovakvu reportažu ako se baš zainatiš.  Samo neće više bit ni Dubrava, ni Ostoja, a  ni one teretne zastavice nema već odavno.   Brzine i vrijeme vožnje će vjerovatno bit iste

PROFA

Schole imas pravo,ovaj je sofer pokojni na zalost-umro je!
Ja sam do zivio ovakvu stvar sa drugom tvrtkom iz HR.
Dok sam tad radio 1994 godine na povratku iz Austrije,Prije Austrijske granice vozio je jedan moj jaran i ja ga nagovorim gas do daske.Tada sam bio mali glupak ,a i on me poslusa u glavnom sa TAM 331 kamera nas je pred granicom uhvatila 147 km i odma nas je stigla GENDARMERIE na auto putu.
I odma su vozaca skopali na polje ,ja sam izasao i posao plakat da ga puste i lagat  kako je rat i kako zurimo da su granatirali grad gdje zivimo,oni su gledali i rekli nam da smo idioti i ako ovi ljudi su ostali u ratu zivi zasto ji mi hocemo po UBIJAT.
Platio sam kaznu 3 600 silinga to su tada bili veliki novci i pustili su nas,ali sam mislio da ce policija rastrgat sofera ja sam skocio kad su napali na njega!

Berlingo

Citat: Shole  u Travanj 11, 2010, 19:43:47
20 i nešto godina kasnije možeš napravit identičnu ovakvu reportažu ako se baš zainatiš.  Samo neće više bit ni Dubrava, ni Ostoja, a  ni one teretne zastavice nema već odavno.   Brzine i vrijeme vožnje će vjerovatno bit iste
Ako se ne varam to je bila godina 1988. Imam pitanje. Koliko je tada smio autobus max. ? Meni stalno nesto dolazi da je to bilo 80. Varam se?

conecto

Hvala, navi, na ušteđenom trudu!
Osobito mi je drago što si uspio skenirati (Auto-klub iz tih godina je za skener prilično neugodnog formata) potpis autora teksta koji bi se trebali stidjeti ovog svog djela (nisu baš nepoznata imena) ali to je nešto tipično za hrvatsko novinarstvo >:(

Citat: Shole  u Travanj 11, 2010, 19:43:47
20 i nešto godina kasnije možeš napravit identičnu ovakvu reportažu ako se baš zainatiš.  Samo neće više bit ni Dubrava, ni Ostoja, a  ni one teretne zastavice nema već odavno.   Brzine i vrijeme vožnje će vjerovatno bit iste

Slažem se s kolegom, ova priča stara preko 20 godina bi i danas mogla biti aktualna, iako su mnogi subjekti drugačiji. Ili možda baš zbog toga! Jer mijenjaju se vozila, trase, ceste, prometne gužve... a vozni redovi uvijek isti! Već je tada Ostoja vozio iz Ljubljane za Zagreb po voznom redu starom 20-ak godina.
Možda jedino pozitivno što se od tada dogodilo u HR (čega se trenutno mogu sjetiti) su restorani koje je otvorio (sad već bivši) kolega Macola na dobro odabranim lokacijama. Ali badava obilate Macoline porcije za vozače kad ih oni nemaju vremena progutati...
A valjda svake godine zasjeda nekakva državna komisija za usklađivanje voznih redova koji se na kraju desetljećima ne mijenjaju...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

maky

Citat: Shole  u Travanj 11, 2010, 19:43:47
20 i nešto godina kasnije možeš napravit identičnu ovakvu reportažu ako se baš zainatiš.  Samo neće više bit ni Dubrava, ni Ostoja, a  ni one teretne zastavice nema već odavno.   Brzine i vrijeme vožnje će vjerovatno bit iste
Upravo to ja svaki puta spominjem!

OK, ovo sad baš i nema veze sa ZGT, niti sa ovom određenom linijom, ali... Prošlo je 20 godina. Tehnologija je uznapredovala.  Ne voze se više stare Dubrave i Sanosi. Sad su u pogonu Neoplani, Mercedesi, Setre, itd...
U novim autobusima možeš naručiti sve, od svih mogućih troslovnih kratica koje ti čuvaju glavu ABS, ESP, itd, pa do radarske kontrole za održavanje razmaka do vozila ispred i skenera koji skenira obje trake ceste i ako je uključen, SAM upravlja autobusom i drži ga idealno između dviju linija i sličnih stvari, koje sve  povećavaju sigurnost...
Uznapredovala je tehnologija proizvodnje guma, proizvode se kvalitetnije kočnice, diskovi na svim kotačima, retarderi, novi materijali, itd..
Nije ni infrastruktura mirovala, pogledajte samo Hrvatsku koliko je kilometara autoceste izgrađeno, mnoge linije su u 90% dužine samo vožnja autoputem. Sve se promijenilo, ništa nije kao prije, napredovali su i drugi oblici prijevoza, od vlaka (u Hrvatskoj baš i ne), pa do aviona i mišljenja sam da im autobus u skorijoj budućnosti neće moći konkurirati.

I nikako mi ne ide u glavu zašto su autobusi na autoputu ograničeni na 100km/h kao što se nekad vozilo. Nema smisla putovati autoputem autobusom pri tako niskoj brzini. Jednostavno je iritirajuće biti najsporiji i da put koji bi mogao biti kratak traje toliko bespotrebno dugo.  Zašto ne odobriti 130km/h? Zašto ja iz Splita do ZG-a moram putovati 5 sati, a starom D1 sam se vozio 6 ipo (i kraće ako bi se vozilo na ovaj način kao iz ove reportaže)?  Autocesta je duga 387km, to bi za brzinu od 130km/h bilo nešto manje od 3  sata. Neka potrošite još pola sata za  manevriranje po gradovima do samog kolodvora i imate put od 3 ipo sata, na  kojem čak ne treba ni pauza po mom mišljenju. Potrošnja i zagađenje su također jedan od ključnih faktora, ali kao što rekoh, tehnologija napreduje. Pogledajte novog Citylinera i njegov fenomenalan otpor zraka od samo 0.36 cW.
Mislim da bi daleko više putnika privukli usklađivanjem zakona sa vremenom u kojem se živi. Na koncu, više putnika u  autobusu znači manje ljudi u automobilima, manje zagađenje, a samim smanjenjem broja automobila na cesti, automatski se povećava i sigurnost...

Možda griješim, ali...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

čazmanac

ZG-570-CM - TAZ Dubrava 1428V - 1417512200003
ZG-278-HK - FAP Dubrava 1428V - 1497512200005
ZG-419-JG - TAM 190A110T - 880002037
ZG-522-IO - FAP DUbrava 1426 TR15 - 1410512000446

Pozdrav  :)