Karlovac - (pri)gradski prijevoz

Autor gaspa, Siječanj 02, 2008, 11:10:40

Majstor

ATKa se ponovio i to :
3 kom MBenz O345 Ex Autoturist
Neoplan Transliner Ex Vel Tours
I udomili su Novoga KingLonga
Za sada
Samo mi sudite pošteno !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Majstor

U ATKa su i Setre 315 UL Ex Autoturist Samobor a uskoro i Neoplan Euroliner/3
Također Autoturist
Samo mi sudite pošteno !

tramvajac 92

S tim Setrama su se baš usrećili.

Majstor

To je pomalo Cazmin utjecaj kupi svu kramu i trpaj u novokupljene tvrtke
Samo mi sudite pošteno !

tramvajac 92

Rješavaju se ciljano te krame od Setri ili? I zašto i Euroliner?

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

tramvajac 92

A kaj tek reći za Comforte koji su već jedan radni vijek u Austriji odradili i sad manje više stalno Jaska <-> Zagreb. 4843 je razvaljen sav, al ide ko blesav.

Shole

Dobili hrpu školi po Primorju i otocima,  zato im treba masa "novih"  buseva

Tomek

MAN SU313 danas u Jaski -- KA-2012-AK

Temsa Opalin 8 -- KA-2042-AK, bilo bi stvarno dobro da je nakon dužeg vremena urede malo

Irisbus Crossway LE -- KA-405-GJ

BMC Probusi:
KA-2034-AK

KA-2036-AK


Tomek

#85
Inače ima promjena, što se tiče Setri S215H, u prometu su još KA-0010-AK i KA-2008-AK koja sad ima registracije KA-695-GU.. Ostale tri ne voze, dvije su sigurno rashod, jedna u garaži stoji u solidnom stanju, ali bez registracija..
Pa idemo na novosti -- Mercedes Benz O345C -- KA-987-CM (zadnje je imao onu reklamu za Admiral) je rashodovan..
Ostali voze, al voznom parku su se priključila još 3 komada, sva tri ex Autoturist Samobor
KA-947-CM -- on sad ima tu reklamu Admiral

KA-962-CM

KA-989-CM

I tri pojačanja:
KA-652-GO (ex Autoturist gbr 227) -- do njega je BMC Probus TBX, gradski Probus i SL222

KA-208-GN (ex Autoturist gbr 228) -- u pozadini se vidi i Neoplan Starliner N5218SHDL ex Jamnica, novost

KA-693-GM (ex Autoturist gbr 229)

Na par mjesta se vidi da je prije bio žute boje  ;D


Inače ex Autoturist O345C su isto godište, al malo noviji od dosadašnjih O345C u voznom parku..
I još dvije novosti u voznom parku:
Otokar Navigo DA-475-CU ex Jamnica (ovim AT KA ima čak tri Turske marke u vp, Otokar, BMC i Temsu) i Setra S315UL ex Autoturist Samobor gbr 223



Gradski MAN-ovi SL222 su svi još u prometu, ne znam gdje je završio onaj stari Neoplan Jetliner N216SHD, rashodovana su izgleda svi preostali Steyr SML 14H256, Graf i Stift 240M12, al još uvijek voze Graf i Stift 270M12(oni malo noviji modeli), rashodovan i midi Graf i Stift(isti kao MAN NM152), zglobnjak MAN NG272 te vrlo vjerojatno svi preostali TAM-ovi 260A119 čime je era TAM-a i kod ovog prijevoznika završila..

Majstor

Dvije S315UL ex.Autoturist su u Ka
jedna vozi vec godinu dana a ova sa slike je toliko bila u remontu
Samo mi sudite pošteno !

Tomek

A gdje je treća koja više nije u Autoturistu?

Osoblje

*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

akzg22

KA 2033-AK, BMC Probus, viđam ga zadnjih barem 4-5 godina na istom mjestu (slikano nedaleko od Karlovca).