Autotrans Lika (ex Autoprijevoz Otočac) - fotografije

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 01:03:15

Tomek

Ovdje postavljajte slike autobusa Autoprijevoza Otočac.



5AR

U subotu na crikveničkom kolodvoru MB O404 parkiran obratno na peronu nego inače jer se glavna ulica prekopava i sad je ulaz na AK kroz izlaz a izlaz kroz lokalnu uličicu.


kriticar

u petak negdje na D1 između Plitvica i Korenice




1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

5AR

#5
Neoplan Jetliner




Otoyol Eurobus 31.17


shef

Dakle, dame i gospodo, jedna od velikih misterija ovog foruma je riješena. Zašto Irizar Century ATR RI-239-PA nema garažni broj?
Ima, ima...504 Autoprijevoz Otočac

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR



shef

Ovo mi se čini jedna od najboljih, ako ne i najbolja fotka napravljena mobitelom na ovom forumu. Svaka čast.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

stipe15

#10
Čija???Moja??

Tomek

Ova mala kanta gb499 čeka turiste ispred aerodroma na Plesu


Tomek

Njihov O404 i iza njega gb1170 od ATRa za Bašku



Tomek

Evo slika i iz Otočca, na kolodvoru ništa jučer nije bilo, a do garaže sam jedva došao jer se dolazi jednom prilično uskom uličicom koju da me nije usmjerila jedna gospođa nebi sigurno našao... Puno rashodovanih otkriva nam neke legende ovog prijevoznika, od kojih se ja najbolje sjećam ovog ljubičastog ex Autoturist TAM-a.. Inače nisam znao da se još bave i kamionskim prijevozom..































Na jednoj od okolnjih cesta sam vidio MAN gb485 u kvaru, shole čekao servis da dođe..