ATP Šibenik - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:07:28

lions

Predlažem da se na ovoj temi držimo ATP-a i novosti vezanih za njih. Tko je za?

Paško

Citat: lions  u Srpanj 16, 2014, 15:47:24
Predlažem da se na ovoj temi držimo ATP-a i novosti vezanih za njih.
Amen
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Teutonic

#857
Uglavnom,vratimo se na temu-Autotransport Šibenik,tko visoko leti taj nisko pada  ;)
Uglavnom da pitam koliko imamo irisbusa (novih),znači 2 Evadys,3 Illiade,1 Ares i 2 Domino?
Meni je osobno velika šteta šta nisu više prigradskih uzeli a manje međugradskih,jer to bi im ipak trebalo biti najvažnije.

lions

Ja mislim da je odluka o tim novim busevima dobra jer je počela sezona, a ATP drži linije duž obale i do Zagreba, a mora putnicima ponuditi dobre autobuse.


Teutonic

Lako sada kad su došli turisti pa da im firma izgleda bolje,a šta će ostatak godine Ilijada za Perković,Evadys za Pirovac i Domino za Grebašticu?

lions

Pa logično bi bilo da te autobuse šalju na međužupanijske i internacionalne linije.

peron24

U sezoni bi bilo nužno pojačati linije između Šibenika i Splita budući da su gužve ogromne a broj polazaka je dosta manji nego prije 10-15 godina. Od daljih linija mogli bi ostaviti samo jednu za Zagreb. Od extremno dugih linija kao šta su Rijeka-Dubrovnik trebali bi odustati i prepustiti ih nekom drugom jer nemaju autobuse koji bi mogli voziti tako dugu i zahtjevnu liniju. To je barem 13 i više sati vožnje i za to je potrebna vrhunska makina kakvu ATP nema. Sva tri Regia, sivi Volvo 9900 i ovih par prinova bili bi potrebni na dodatnim linijama za Split koje bi u sezoni svakako bile profitabilne.  Možda bi se tu mogle uključiti i dvije Temse Safari. Mogla bi se eventualno napraviti dodatna linija ST-ŠI-ZD a sve duže od toga nije realno.
Btw kakvo je stanje sa Aabenrom ŠI 453 FK i zadnjim Steyrom ŠI 792 CP? Je li krenulo čerupanje?

ivan128s

vidim da se postavlja pitanje sta je stiglo od novih...pa da ja nabrzinu nabrojim i razjasnim...tablice bas neznam napamet
Dosle su 2 iliade(1 bijela sa francuskim cudima po boku i 1 plavi), 1 sivi-evadys ZG 3624-FG te 2 bijela domina reg ZG 8592-FG i ZG 8593-FG

ivan128s

A sta se tice linija...o tome nebi nista posebno sta gasit/otvarat ali u svakom slucaju nebi gasio niti jednu za zagreb...trenutno za zagreb ima u 1.30, 7.00, 9.20 i 16.00

Teutonic

Otvorit jednu za Zg u 3:15 AM bi bilo sjajno,šta će osoba u ZG-u ako ide u 1:30 i dođe u ZG u 5:30 cca????  ???

ivan128s

Dobro...3h mi je jasno odakle...al mi nikako nije jasno di si nasao tih 15min :D
Po redu voznje bi trebali bit oko 6.00-6.30 u zagrebu ako se ne varam....ta linija je prometovala godinama i mislim da nije bilo nekih boljih prijedloga ili prigovora na to

Teutonic

Možda bi onda bolje bilo 3:45 AM
Da ja putujem u Zagreb nebi izabrao drugu firmu nego Autotransport,baš zbog ove direktne linije  ;)

zlepur1

Oba domina parkirana u hangaru.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

sibencan

Plavi Iliade dobio natpis Autotransport d.d. Šibenik
1997 - 2017

Teutonic

Pretpostavljan da je stavljen tamnoplavni natpis  ::|