Meštrović prijevoz, Zagreb

Autor Portos, Studeni 23, 2007, 19:53:20

Portos

Prinova? Ili jedan od 2 koji su već njegovi samo je prebojan u crveno? Na šajbama je broj 5 dakle vjerovatno je 2005. godište.




PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

shef

Da nije to onaj vatrogasni, Virje ako me sjećanje ne vara?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Ivan1983

da tako je to je novost tj.ex DVD VIRJE

5AR


Portos

Citat: Portos  u Svibanj 28, 2013, 08:47:24
Citat: Tomek  u Svibanj 28, 2013, 00:46:59
Da, ja sam u garaži vidio jednog drugog koji još nema registracije, znači Portos uz ovog koji si ti ulovio fali još jedan sam drugačijim prednjim svjetlima ;)
Ja sam sinoć isto kada sam vidio reg. ploćicu ovoga pomislio da sam uslikao krivoga i da postoji još jedan svjetlije boje. Njega sam neki dan vidio u prolazu kod Inkera. Bio je registriran i prevozio je putnike. Uhvatit ću i njega.
Uhvatio sam ga danas, u Meštrović garaži. Bio sam u krivu, doista nije registriran. I ima drugačija svjetla.



A Crveni MAN je bez reg.ploćica


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

actros


Portos


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Portos

Bivši vlasnik bila je CH Pošta




PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

damir fido


tramvajac 92

Citat: MPZ
Privremeno ukidanje linija, polazaka i izmjena voznih redova

Zagrebačka županija je raskinula ugovore o prijevozu učenika osnovnih škola unutar javnog prijevoza, te je provela natječaj za poseban (zaseban) prijevoz ovih učenika. Kao posljedica ovog
postupka, mi smo ostali bez dijela putnika (na školama gdje sada vozi zaseban prijevoz) i pripadajućih prihoda, te smo primorani privremeno poduzeti slijedeće poteze, u cilju održanja rentabilnosti:

– privremeno se obustavlja linija 105 Zaprešić - Drenje

– na svim linijama se privremeno mijenjaju vozni redovi

– djeca osnovnih škola više ne mogu besplatno koristiti javni prijevoz već moraju kupiti kartu

– u primjeni je novi cjenik (minimalno povećana cijena)

– ako se ne postigne rentabilnost, slijede daljnje redukcije prijevoza u budućnosti, odnosno povišenje cijena

Za sve informacije se obratite na Zagrebačku županiju ili u svoju Općinu.

Ova izmjena ostaje na snazi dok se ne promijene ove okolnosti. Rješenje ovog problema je u rukama Zagrebačke županije i općina koje mogu subvencionirati javni prijevoz i/ili ponovno integrirati učenike u javni prijevoz.

Vozni red možete preuzeti ovdje: http://www.mpz.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=5

Uprava Meštrović prijevoz-a

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

frukec


frukec

u Krapini
Već ga odavno nije bilo na forumu