Čupić promet, Drniš [ŠI]

Autor autobusi.org, Ožujak 27, 2008, 15:59:25

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Pasta93

Neoplan vozi relaciju Banova Jaruga - Daruvar umjesto vlaka
"The best fighter is never angry."
― Lao Tzu

zlepur1

Maloprije san priča sa vozačem neoplana skylinera.Najprije da mu se zahvalim na ljubaznosti i iscrpnim informacijama, a moram naglasti i vrlo visoku razinu urednosti samog autobusa kao i uniforme.Jednom rječju sve blista.Šta se samog vozila tiče po njegovim riječima je vrhunsko, motor 520 ks radi besprijekorno.Na pitanje o udobnosti i voznim svojstvima kaže da se u autobusu ne osječaju neravnine na cesti i da je vrlo udoban i upravljiv.

   Gledajući ga izvana na prvi pogled naravno da se vidi teret godina na njemu ali se isto tako vidi da se bus besprijekorno održava kako iznutra tako izvana.
  Šta još kazati nego samo zaželiti da se i ostali prijevoznici pridržavaju tako visokih standarda.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Pasta93

Dali se može znati ime Vozača. Ja osobno sam dobar sa vozačima, a posebno sa Matom sa kojim sam dobar još prije nego li je počeo raditi u Čupića. :D
"The best fighter is never angry."
― Lao Tzu

zlepur1

Zaboravija ga pitati , uglavnom crni mlađi čovik kratke kose, jako ljubazan i uredan, a bome takav je i bus , sav blista.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

frukec


Tomek

Neoplan Euroliner s naljepnicama Čupić

frukec


shef

Uzeli su iz Auto Hrvatske dva MAN-a Lion's Coach I generacije ex APP, jedan 4x2 i jedan 6x2.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Pasta93

"The best fighter is never angry."
― Lao Tzu

actros

#70
MAN LC1/3, ZG-5439-FM
Btw, Neoplan Jetliner ima nove tablice, ŠI-510-FU.

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Tomek


TAM

Zaboravljeni Neoplan Cityliner :(


Dani ponosa i slave!
    

Paško

Šteta, izgleda da stoji već par godina, a nije ni toliko star - 1993. godište.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!