AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

actros


travego33

#781
Nova linija:

SETRA S415 HDH

A  sta je sa starom linijom za Dubrovnik???

hochdecker

Samo je dodana Ljubljana na staru liniju 23,55 iz ZG

Shole

Kako su sad riješene te "inozemne" linije kad smo u EU ?   Prije nisi mogo kupit putnike u vlastitoj državi ako si van vozio.  Se sad može ?

travego33

Smije se i primat i puštat putnike otkad je HR u EU a što se tiče ove linije riječ je o novoj liniji nije se ništa nadodavalo...

steyr1985

Citat: travego33  u Listopad 04, 2014, 12:20:22
Smije se i primat i puštat putnike otkad je HR u EU a što se tiče ove linije riječ je o novoj liniji nije se ništa nadodavalo...
Samo što je stara linija na relaciji DU- ZG iz Splita kretala u 22,45 preko  Knina a sada je samo promjena šta sada u 22,45 ide autocestom.

travego33


the hicMe


travego33

#789
U Mostaru na parkingu kolodvora:
free photo hosting

free image hosting

tony515

Ima i itko novih slika iz garaze Ap-a, Autobusa koji nisu u voznom stanju? klinac

lussin

Ti si iz Imotskog pa odi pogledaj i slikaj

tony515

Daleko mi. Nemam auta pa mi se neda ici tamo pjeske. Ovako iz prolaza vidim neke autobuse al volio bi da ih netko slika iz blize. Dva Man-a sl 222 su umirovljena a i neoplan Zg 2347-Ae vidim da vec neko vrjeme lezi gore.

shef

Očekuješ li možda da kolega lussinpicollo s Lošinja ili ja iz Rijeke dođemo i slikamo autobuse u Imotskom? A ti iz Imotskog! Dajte ljudi...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate