Kvarovi autobusa (1)

Autor tamlover, Studeni 27, 2007, 15:10:02

Portos

Citat: conecto  u Rujan 14, 2014, 07:56:25
Ovdje su dvije strane zauzele čvrste pozicije, previše idealiziraju onu koju zastupaju i potpuno omalovažaju onu suprotnu. Ne vidim baš svrhu, cilj i što se pokušava dokazati.
Ja zastupam realno stanje, ne mrzim niti omalovažavam nikoga i nastojim iznositi činjenice te potaknuti kvalitetnu raspravu. Neću ponavljati sve napisano u ovom forumu što se tiče okolnosti nabavke, kvalitete održavanja i svega ostaloga, neki bi definitivno trebali početi ČITATI forum i razumijevati napisano a ne samo se držati svojih uvjerenje niti odstupati za milimetar.
Zahvaljujem svima posebno vozačima na opisu stvarnog stanja.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

GT-R

Gbr 543 upravo s Kvatrica u pratnji Craftera ide u garazu (nesto cvili kod zadnje osovine).

marin

Gbr. 766 sa podignutom haubom oko 14:15 stajao na Črnomercu s natpisom autobus u kvaru.
Inače danas sam vidio gbr. 549, 547 i 207 za redom u razmaku 2 minute kako po Vukovarskoj u smjeru istoka voze neke policajce (pisalo je izvanredni prijevoz).

MAN19464

Policija slavi dan policije.

marin

Gbr. 748 riknuo na 116 u smjeru Podsuseda na stanici Dragutina Golika, počela para ić u putnički prostor i kondenziralo se sve dolje mokro bilo u busu.
Uglavnom užas koja kvaliteta, da je netko stajao iza moglo ga je ubit ili opeč jako. Svaka čast projektantima, zapalio bi taj bus i u njemu tog dizajnera/projektanta  glavauzid

dominik,

Danas u 16:25 g.b. 685 ostao u kvaru na 118/4, po zvuku izgleda da je neki kvar na motoru.
Otisao sam prema APP-u.

atr-zgb

13.12 u 17.30 bus 653 na liniji 311 počeo bacati vodu po glavnom kolodvoru, dolazio je majstor i čekali su dizalicu do 21 sat, odšlepan je prema APVG, vjerojatno vodena pumpa

Tomek

Citelis gbr 768 viđen malo prije u kvaru na stajalištu u Vrapču koje je blokirao pa je cijelo raskrižje u kaosu dok autobusi koji idu u smjeru zapada ne mogu stati na stajalište nego su na desnoj traci.

hrvoje.skoc

Danas ujutro viđen Citelis gbr 776 na 124/2 kako stoji sa sva 4 žmigavca na Dubravici u smjeru G. Stenjevca

822DoDo

u ponedjeljak gbr.220 na 269 se u voznji ugasio, ostao bez struje, serva ali i bez kocnica...vozac je stao rucnom

Das Beste oder nichts. MB

tramvaj6

Iveco Irisbus gbr.762 Linija 125 smjer Črnomerec pokvario se na Jalšini. Nisam uspio slikat :( mislim da je poslan zamjenski bus gbr.693 ali nisam siguran!

dominik,

Danas oko 11:40 g.b. 685 ostao u kvaru na 118.
Zamijenjen sat vremena kasnije sa g.b. 33.

ttoommaa

Danas u 13:07 polazak sa glk linija 268, bus gbr 548 ugasio se ispred semafora prije stanice lisinski, sreće pa nije ušao u križanje...

822DoDo

Nesto au se cesto ti Citari poceli gasiti  ???
Das Beste oder nichts. MB

Dominik MAN NG312

Nažalost pokvario se i gb 140 na stanici Dubravica  :-[, al ne znam na kojoj je bio liniji. Poslije je došao zetov kombi i dovezo ga u garažu.
Jel se zna kad će opet u promet?  :) :D