Kvarovi autobusa (1)

Autor tamlover, Studeni 27, 2007, 15:10:02

421

1.Citelis ima OTTO motor koji se više grije od pothlađenog (+ turbina) Diesel motora
2.Točka vrelišta vode je 100°C, točka smrzavanja je 0°C.
3.Obzirom da se u rashladnom sistemu nalazi antifriz  koji hladi i mjenjačku kutiju (trebao bi biti originalni Paraflu http://www.pli-petronas.eu/products_list.aspx?brand=PARAFLU&idLingua=2) znači od -40°C  do više od 110°C ili transparentno putem javne nabave http://www.agroultrastop.com/pdf/Tehnicki%20informacii/INA_Antifriz_BS_Super.pdf
Netko je malo zaboravio osnove kemije?
Marine, sjedni 1! I malo zagrij stolicu! good_boy
Shole  byeg
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Shole

Vrelište  180 ?

Da, znam da odavno već nisam vidio da je autobus baš zakuhao,  ali čisto sumnjam i da 110 može bit radna temperatura.  I ako je antifriz predviđen da ključa na toj temp.  jesu li i ostali djelovi (plastična koljena,  jeftine gumene cijevi s javne nabave) tako kvalitetne da izdrže te temperature ?

Dreamwalker

#902
Dijelovi kojima je u eksploataciji predviđeno da se ispiru ili da sadrže kipuću tekućinu imaju točku tališta na cca 170 stupnjeva. Oni malo jeftiniji polimeri, za koje čisto sumnjam da se koriste za te dijelove imaju točku tališta na 115 stupnjeva, tak da ne vidim zašto bi se oko 105 stupnjeva trebala dizati panika.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

marin

#903
Citat: 421  u Travanj 16, 2015, 17:40:56
1.Citelis ima OTTO motor koji se više grije od pothlađenog (+ turbina) Diesel motora
2.Točka vrelišta vode je 100°C, točka smrzavanja je 0°C.
3.Obzirom da se u rashladnom sistemu nalazi antifriz  koji hladi i mjenjačku kutiju (trebao bi biti originalni Paraflu http://www.pli-petronas.eu/products_list.aspx?brand=PARAFLU&idLingua=2) znači od -40°C  do više od 110°C ili transparentno putem javne nabave http://www.agroultrastop.com/pdf/Tehnicki%20informacii/INA_Antifriz_BS_Super.pdf
Netko je malo zaboravio osnove kemije?
Marine, sjedni 1! I malo zagrij stolicu! good_boy
Shole  byeg
Ako je 110 stupnjeva normalna radna temperatura ja ću popit tu vodu  byeg
Točno tako kako je Shole rekao, drugi dijelovi tesko da mogu izdržat dugo na toj temperaturi, zato se i dešavalo to kao prošle godine slučaj sa npr. 748 busom da je u putnički prostor probila para i rastopio se dihtung neki baš zbog visoke temperature koja nije bila viša od 105 stupnjeva.

421

#904
Naše održavanje  koristi silikonska crijeva, a na Citelisima su prva ugradnja. Što se plastičnih dijelova tiče, kučište termostata je od plastike, propeler viska također, bočni dijelovi hladnjaka...Proizvođači jamačno testiraju materijale na radnu i povećanu temperaturu motora prije nego  započne serijska proizvodnja.
Cirkulaciji topline unutar motornog prostora pomažu i rebra na poklopcu motora, zatvoren donji dio motora kako bi motor mogao "disati" i podtlakom u vožnji izvlačiti i izbaciti toplinu iz motornog prostora. Svaki sklop je minijatura tehnike i u međusobnoj  sinergiji čine cjelinu. Ako je nešto van gabarita, sinregija puca i nastaje problem veće ili manje naravi.
Marine, upozorio sam Te!
Pitanje je u kojem stanju je bio rashladni sistem-možda odnos antifriz/voda nije bio kao u tablicama, tko zna koliko dugo je  bus123 vožen s nedovoljno rashladne tekućine pa je brtva glave bila načeta i na kraju ipak popustila (ne može se rastopiti Ma. rine!) Para je mogla šikljati zbog puknutog crijeva, popuštanja obujmice, probijanja brtve glave...
Samo ne znam kako si sigur  da " temperatura nije bila viša od 105 stupnjeva"?.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

421

Citat: Shole  u Travanj 16, 2015, 18:38:16
Vrelište  180 ?
Da, u 100% tnoj koncentraciji laboratorijski mjerenoj.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Shole

#906
Tako već da,  al niko živ ne sipa čisti antifriz.  Pitanje je u kojem omjeru to naši vrli stručnjaci mješaju pa onda i na to dodaju još malo vode da se ušpara.   Znam da su originalni djelovi OK što se kvalitete plastike tiče, al znaš i sam priče o javnoj nabavi.   Kod nas je normalno da se svaki autobus kojem temperatura dolazi na 100 povlači u garažu.  Liniju 1 bi možda i izdržao, ali ne zadugo,  ali sve ostale su katastrofa što se uspona tiče  (sve do jedne su ko vaša 127),  i vozit konstantno bus na takvoj liniji sa temp. preko 100 nemože nikako bit dobro.  A ako i jesu moderne stvari izdržljivije zašto se onda pali zbirni kvar i zašto je na analognom satu nakon 98 crveno područje temperature

421

Ikarus je bio vrlo osjetljiv na povećanu temperaturu ako mu nisi podigao zastor ispred hladnjaka po ljeti, ako si izvadio Bosch ključ pa ventilator nije imao struje i ako si zalio remenje vodom pa su spuznuli s remenica te si dobio koji krug odmora na "legalan" način koji je bilo teško otkriti.
SU ili SG  MANovi su bili izuzetno imuni na manjak rashladne tekućine ( koju su sezonski mijenjali! Dakle zimi antifriz,ljeti voda iz hidranta) i brtve glave dugo su odolijevale takvim torturama.
O305 , O305 G i O305GT bili su (kao i svi MB) osjetljivi na manjak rashladne tekućine i brzo dižu temperaturu u nebesa.
Zajednički nazivnik tog doba bilo je crveno područje pri 98°C na analognoj vuri VDO, bez senzora koji je proizvodio zvuke pa si morao stati.
Nakon toga počelo je cjelogodišnje korištenje antifriza, elektronika je preuzela kontrolnu funkciju, tehnika i tehnologija su napredovali, počela je primjena u praksi, uvidjelo se da je racionalnije i jeftinije koristiti antifriz tijekom cijele godine jer je to ušteda u financijskom i servisnom smislu i sad imamo to što imamo.
Možda je next step:http://www.partes.hr/index.php?page=artikl&id=053.030.026
Evo domaće zadaće: čitati s razumijevanjem.Marine, slijedeći put ispitujem! umnik2
http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=73425.25
http://www.oktani.com/strujanje_vode.php 
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

marin

#908
Zaboravio sam naglasiti, nije to bila brtva glave već neka druga gumena cijev promjera oko 5 cm. Ona se rastopila zašto bi to bilo ne moguće, kažem nema veze sa glavom, temperaturu smo gledali svako malo, tada nije bila preko 105.
Opet nema konkretnog odgovora zašto je sve iznad 98 crveno područje? Ja sam rekao i stojim iza toga 110 stupnjeva, ja popijem tu vodu! A kao što Shole kaže kod njih se povlači u garažu autobus kojem temp dostiže 100. MAN-ovi i Mercedesi imaju već prije 100 poruku da je temperatura previsoka. Razlika dizel i Otto ne može biti tako velika zar ne?

Dreamwalker

#909
Razlika između diesela i otto motora je velika i ja to uopće ne bi u nekim stvarima uspoređivao. Gore ti je kolega 421 napisao da se Otto motor više grije. U prijašnjim raspravama smo isto tako zaključili da je po pitanju startnosti glupo uspoređivati Citelisa i Citara jer nemaju istu vrstu motora. Što se tiče vožnje, automobil s Otto motorom je nervozniji pa zahtjeva češće šaltanje nego dizelaš. S Otto motorom ne možeš krenuti bez gasa, a s dizlom krećeš bez problema (osim kod ovih novijih malih dizela a la 1.6 TDI). Kaj se tiče vožnje autobusa, tu nisam kompetentan jer nemam D kategoriju pa to prepuštam onima koji jesu.

U Rijeci se moraju povlačiti jer je tamo ima puno uzbrdica koje opterećuju i griju motor, a nije zdravo konstantno biti u crvenom. To za Zagreb baš i nije slučaj.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

marin

Pa ako nije zdravo u Rijeci bit u crvenom području, nije ni u Zagrebu, o čemu pričamo pa imamo i tu liniju 137 koja je muka za svaki autobus, definitivno najveći i najduži brijeg. I cijeli dan vozi tamo na +35 ljeti, situacija i nije baš bajna.
I pazi kaj pričaš, ne znam kako je bilo prije ali sadašnji otto motori kreću bez gasa bez problema, čak se mogu ušaltat u drugu bez gasa i vozit da se ne zgase (isprobano na Astri 1.6).

421

Astra teška 1350 kg + 400 kg tereta  i Citelis težak 14000 kg+ 14000 kg tereta vrlo su usporedivi po performansama i mogućnostima pokretanja bez gasa bez problema. klinac
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

marin

Citat: Dreamwalker  u Travanj 17, 2015, 16:12:29
Što se tiče vožnje, automobil s Otto motorom je nervozniji pa zahtjeva češće šaltanje nego dizelaš. S Otto motorom ne možeš krenuti bez gasa, a s dizlom krećeš bez problema (osim kod ovih novijih malih dizela a la 1.6 TDI).

Na automobil sam mislio.  8-8

lovac27

Jutros je dizalica odvukla gbr. 103 iz Gorice prema Zagrebu. Vjerojatno u ARZ.

MAN19464