Kvarovi autobusa (1)

Autor tamlover, Studeni 27, 2007, 15:10:02

822DoDo

prilicno sam siguran da ima odvojen tank...znam da se pocne dimit kad je nafta pri kraju
Das Beste oder nichts. MB

NP-549

#976
Pa to je auspuh od webastora, kakve veze ima odakle je došla nafta

tramvajac 92

Citari G (ovi kaj su nabavljeni 2008/2009) imaju odvojeni tank za webaster, u kojeg pametnjakovići na početku u garaži Podsused nisu točili gorivo. Gle tu http://www.usvprh.hr/site/images/sampledata/zet-zagreb/vozacki/vg-13.pdf (strana 7). Specijalna narudžba ili?

NP-549

očito prepisana narudžba od nekog tko je znao što kupuje, za razliku od ZET-a.   Kod nas nemaju dodatni tank nego su spojeni na glavni, a posebno se toči samo AD Blue.

5AR

Posebni tank može biti dodatni izvor uštede ako ga se puni lož uljem.

822DoDo

Gbr 198 u kvaru na stanici Ulica Kaktusa u smjeru Sesveta i ispod njega mehanicar
Das Beste oder nichts. MB

marin

Toliko Citelisa pokrepalo zadnjih dana (otkad je 30+), strašno, na 172 jučer gbr. 772 krepao nije htio vući uopće, puno ih mijenjaju jer ne izdrže do kraja dana, ugl Citari u punom pogonu, ja mislim da skoro svi voze, i to kad se npr povlače sa 172, šalju ih na drugu liniju, nema pauze. Jučer i prekjučer po jedan NG312 na 134, a u ponedjeljak i jedan na 136, baš zbog toga što je u servisu hrpa Citelisa.

Dominik MAN NG312

Kako to da NG312 izdrže više nego Citelisi a nemaju klime, pazi to  :o
Uglavnom mogli bi i na njih sad ugradit klime ako im se da  :)

leonardo123

Da smo kupili npr. Mercedes Benz Citare ne bi bilo problema sa klimom ako bi ih odrzavali kako treba...ipak je Nijemac Nijemac

Ivan

#984
Citat: Dominik MAN NG312  u Srpanj 02, 2015, 23:00:57
Kako to da NG312 izdrže više nego Citelisi a nemaju klime, pazi to  :o
Uglavnom mogli bi i na njih sad ugradit klime ako im se da  :)
Citat: leonardo123  u Srpanj 02, 2015, 23:04:38
Da smo kupili npr. Mercedes Benz Citare ne bi bilo problema sa klimom ako bi ih odrzavali kako treba...ipak je Nijemac Nijemac
Ajme, pa kakvi su ovo djetinjasti postovi...  russian_roulette Pa jbt, klima ne hladi motor nego putnike, a motor dodatno radi i dodatno se grije, naravno da bus bez klime poput NG312 bolje radi sam po sebi jer se manje troši, pogotovo kad ima još i tako velika hladila i usis zraka (izgleda da je MAN naučio lekciju na NG272 pa opet zaboravio kad je krenula serija 3 koja se opet dosta pregrijava pogotovo s manjim D20 motorima).

I tko kaže da Citelisi imaju problema s klimom? Nemaju problema s klimom ako se održava ništa više ni manje nego ostali, osim što su ranije znali prolijevati kondenzate u putnički prostor (no bilo je toga nešto manje i na drugima). Imaju posredno problem što se zato dodatno griju, a ne s klimom samom po sebi. (btw koja je uopće točno klima na Citelisima? možda je i to njemačko)

Citat: marin  u Srpanj 02, 2015, 17:53:08
Toliko Citelisa pokrepalo zadnjih dana (otkad je 30+), strašno, na 172 jučer gbr. 772 krepao nije htio vući uopće, puno ih mijenjaju jer ne izdrže do kraja dana, ugl Citari u punom pogonu, ja mislim da skoro svi voze, i to kad se npr povlače sa 172, šalju ih na drugu liniju, nema pauze. Jučer i prekjučer po jedan NG312 na 134, a u ponedjeljak i jedan na 136, baš zbog toga što je u servisu hrpa Citelisa.
A solaši voze relativno uredno, mislim da je najveća greška bila pametnjakovića koji su bez probe i iskustva naručili odmah toliko zglobnih plinskih i onda ih još ne održavaju kako treba, naravno da se pregrijavaju i muče, tko god da je tada napravio plinski zglobni vjerojatno bi isto bio slab s upaljenom klimom i povremeno pregrijan. No trebalo je ravnomjerno rasporedit narudžbe među proizvođačima da ne bude konkurencije i da se može jamit pa je zato ispalo kako je, a puno manje se gledalo kakvi se točno autobusi kupuju.  ::|
Očekivao bih da bude i gore tako da je još relativno u redu, dosta ih vozi pa ih se i dosta kvari...
Uglavnom ne znam zašto bi itko kupovao zglobni CNG bus dok tehnologija ne napreduje još neko vrijeme.

No da, kad je vruće Citari imaju prednost zbog velikog hladila koje zauzima kutiju široku dva sjedala i još je visoko do krova, tu je sad Mercedes naučio lekciju na katastrofalno prevrućim O405N i na sreću nije u međuvremenu zaboravio.

tramvajac 92

Ivan vam je dobro rekao, što se tiče NG312, taj osim svega toga ima i ogroman motor (6 cilindara, 10 L). Usput budi rečeno, ti autobusi voze zadnjih 19 godina i nisu stajali serijski negdje po mjesec dana ili više. Može se čak reći da je taj motor (kao i onaj 12 litarski Volvo u Eurobusima) skoro pa neuništiv, čak i uz minimum održavanja koje je u ZETu.

Klimu su mogli već davno ugraditi i na MANove i na MBe, ali nisu htjeli očito. Motori bi to dobro podnjeli, imaju dovoljno snage.

Shole

Pa kad mi neko kaže da nije više toliko važno ko prije da li se radi o malom motoru (cca 7000 kubika) ili o većem motoru (preko 10 ooo kubika).  Koliko mi je poznato, nijedan gradski autobus s velikim motorom nema nekih većih problema zbog pregrijavanja,  dok je kod malih motora to skoro pa kronično.

Majstor

NG 312 ima 5 cilindara
Samo mi sudite pošteno !

Dreamwalker

Citat: Shole  u Srpanj 03, 2015, 13:46:28
Pa kad mi neko kaže da nije više toliko važno ko prije da li se radi o malom motoru (cca 7000 kubika) ili o većem motoru (preko 10 ooo kubika).  Koliko mi je poznato, nijedan gradski autobus s velikim motorom nema nekih većih problema zbog pregrijavanja,  dok je kod malih motora to skoro pa kronično.

Pa općenito je da je downsizing loš za trajnost motora kad su svi dijelovi motora poddimenzionirani do krajnjih granica. Danas je jedino mjerilo ekologija, iako bi se i o toj ekološkoj strani na globalnoj razini dalo raspravljati.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

marin

Citat: Majstor  u Srpanj 03, 2015, 14:08:52
NG 312 ima 5 cilindara
Da, onda ovi ostali moraju imat 4 zar ne?