Čazmatrans - slike ( 2 )

Autor Shole, Svibanj 21, 2012, 21:48:55

mate

Jedna novost u ČZM, danas u SB


petrinjausrcu

617 pj. Petrinja na AK Sisak 



Sent from my Vip Racer III using Tapatalk


mate

Danas, 555 na Osijek - Zagreb, 452 na Zagreb - Gunja, te Master bez Gbr. na Sl.Brod - Oprisavci - Sl.Šamac.


mate


mate


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

#546
596


636


684


692


I prinova koju je Tomek najavio, Setra S315UL
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

mate

299 dns u Sl.Brodu



inace 300 je dobio daruvarske tablice, te je pobijelio, i presao iz RJ Zagreb u RJ Zupanja (jedan od buseva koji su se jucer mogli vidjeti tijekom priloga o ČZM Novi u Dnevniku HRTa)

tomekk

#549
DA 223-CV:



ZG 8616-FD:



BJ 807-ES:



BJ 154-FE:


BJ 113-ED:



DA 705-DE:



BJ 748-EJ:



BJ 863-FL:


Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

DA 850-DB danas za Frankfurt. Za one koji su komentirali ovu donju crtu sheme, vidi se da nema pravila o postavljanju svjetlo-tamno:





Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Paško

S pravilom ili bez pravila ova šema je očajno antipatična -- crte me tjeraju da maknem pogled s busa, a trebalo bi biti obrnuto.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Grof

Crta razbija monotonost bijeloga autobusa, ali meni druga stvar nikako da sjedne, svaki autobus je na neki način poseban, em imaju puno različitih shema em svaka ima svoje neke varijante.......

Shole

Citat: tomekk  u Rujan 07, 2014, 21:49:04
DA 850-DB danas za Frankfurt. Za one koji su komentirali ovu donju crtu sheme, vidi se da nema pravila o postavljanju svjetlo-tamno:


IMA  PRAVILA !!!   Na lijevoj strani autobusa crta ide od tamnije prema svjetlijoj,  dok je na desnoj strani obrnuto.  Dajte mi nađite jedan autobus na kojem nije tako !!!

actros

To je zato sta ne radu zasebno lijevu i desnu naljepnicu, vec jednu te istu lijepe ne obe strane busa, i ne samo to, vec jednu te istu naljepnicu lijepe i na setru 5 i na novog neoplana, sta posebno bode oci na gb684  buljo