Video clipovi s autobusima

Autor maky, Lipanj 08, 2008, 16:43:19

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

passat238


nina6011990


tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tyrdh

#49
Evo, naletih na neki link, kako se dva indijska autobusa ganjaju, malo mi je fascinantno... A zvuk motora genijalan, ali moze li mi iko reci kojom su brzinom ovi busevi isli... Preko 70?



hochdecker



Jedan stariji video s megalinerom. Objavljen na youtube-u u 03/2014.

Manas

MAN Gräf & Stift NL 313-15 - Centrotrans PGS


Steyr SL 11HUA280/285 - Centrotrans PGS


Neoplan N4416 Centroliner - Centrotrans PGS


Steyr SFL 11HUA285 - Centrotrans PGS


Neoplan Transliner N 316 Ü - Centrotrans PGS


Ikarbus IK-206 - GRAS Sarajevo

Marek


M.A.N. boy

#53
Nisam baš siguran da je ovo najbolja tema za ovaj video, nemojte zamjerit a moderatori nek me slobodno isprave.
Pošto su kod nas vozači često žrtve kojekakvih napada i nereda po autobusima evo primjer kako to riješavaju šoferi u Čileu. Baš me nasmijalo ali čini mi se da dotičnome nije bilo do smijeha a izgleda u Čileu nije lako bit ni lopov.
Jedino me zanima jel ta palica standardna oprema ili dodatna???  >hammer<

lussin

Začudio bi se ali standardna, tamo je koliko sam pročitao propis da vozači imaju palice u ovakvim slučajevima

M.A.N. boy

Pa ne mogu reć da nisam iznenađen ali mogu ih i shvatit pored ovakvih i sličnih likova, a vidi se u videu da policija baš i  ne obraća pažnju što vozač maše palicom. Možda se drže one nema veže što mlatiš nekog dok voziš bus glavno da ne pričaš na mobitel! :D
O vožnji bez karte nećemo ni pričat!

lussin

Najzanimljivije što nonšalantno vadi palicu, kao da ima iskustva ;D

ChRiStIaN

@ Autobusi Hrvatska @

M.A.N. boy

#58
Pa baš haha,  vadi je ko dobar dan a bome i nastavlja vozit kao da se ništa nije ni dogodilo. Tko zna koliko takvih ili sličnih bisera ima u jednoj smjeni.

lussin

Ono u stilu: "Evo ga na opet..." ;D