Fudeks, Beograd

Autor Tomek, Lipanj 15, 2008, 18:27:58

Tomek

Fudeks d.o.o.
Beograd, Balkanska 47
tel. +381 11 7620255
www.fudeks.rs





Ovaj Fudeksov Cityliner N1116 stoji već tri dana u Zagrebu


BGS1

Fudex ima odlican vozni park, znam da imaju Setre serije 400 double deckere i visokopodne.

Aleks_Beograd

Tomek ae vidi ovog SKYLINERA ;D ;D ;D

aaaaa

Citat: Aleks_Beograd  u Prosinac 10, 2008, 16:43:16
Tomek ae vidi ovog SKYLINERA ;D ;D ;D

lijepo repariran i dotjeran
Zna li se koje li je godište ? ;)

Aleks_Beograd

ja mislim da je 98 ili 99 god....Ali kako god FUDEKS ima izuzetan Vozni park.Skoro sam  video nabavili su nove Setre Top Class 400.

aaaaa

Citat: Aleks_Beograd  u Prosinac 10, 2008, 18:54:20
ja mislim da je 98 ili 99 god....Ali kako god FUDEKS ima izuzetan Vozni park.Skoro sam  video nabavili su nove Setre Top Class 400.

Ja mislim da si promašio barem za 7 godina  ;) ;) ;)
Serija Neoplana kojima su se prednja vrata otvarala prema naprijed rađena je ja mislim do 93 godine....
Osim toga da se primijetiti da je vozilo reparirano i po šoferšajbi a možda  i najupečatljiviji detalj jesu retrovizori za koje se primijeti da ih nije ugrađivala fabrika jer fabrički ugrađen retrovizor na lijevoj strani vozila obično ima kratki nosač ..

Aleks_Beograd

Ispravi me ako gresim ;D ;D ;D..

aaaaa

Citat: Aleks_Beograd  u Prosinac 10, 2008, 19:07:24
Ispravi me ako gresim ;D ;D ;D..

Najbolja varijanta je da se raspitaš kod ljudi u FUDEKSU
btw primijetio sam nekoliko puta po Sarajevu autobuse FUDEKSA i vidio sam da se radi o lijepo održavanim vozilima

Aleks_Beograd

Da njihova vozila uglavnom rade medjunarodne liniji,pa otud i objasnjenje otkud tako dobro odrzavana vozila.Koliko znam jedina domaca linija na kojoj FUDEKS vozi je Beograd-Neogtin -Beograd.Tu liniju vozi koliko mi se cini jedan Neoplan Cityliner... ::| 8)

aaaaa

Citat: Aleks_Beograd  u Prosinac 10, 2008, 19:22:10
Da njihova vozila uglavnom rade medjunarodne liniji,pa otud i objasnjenje otkud tako dobro odrzavana vozila.Koliko znam jedina domaca linija na kojoj FUDEKS vozi je Beograd-Neogtin -Beograd.Tu liniju vozi koliko mi se cini jedan Neoplan Cityliner... ::| 8)

Ma naravno ...oni koji vole "šarati" mogu to raditi kod nas (mislim da na prostor bivše Juge) ali ako pokušavaju to raditi vani preskupo bi ih stajalo  ;D ;D ;D

Aleks_Beograd

Koliko se secam FUDEKS je je bio medju prvim prevoznicima koji je nabavio SETRU 431 DT.Pa onda Vojvodina Novi Sad,pa Autobanat Zrenjanin...heheh dalje se reklama sama sirilia.....

Aleks_Beograd

www.fudeks.co.yu/content/vanlinijski.htm         vidi ovo...evo sta sve poseduju...

aaaaa

Citat: Aleks_Beograd  u Prosinac 10, 2008, 19:34:25
Koliko se secam FUDEKS je je bio medju prvim prevoznicima koji je nabavio SETRU 431 DT.Pa onda Vojvodina Novi Sad,pa Autobanat Zrenjanin...heheh dalje se reklama sama sirilia.....

Inače vrlo ja malo kompanija koje će se odlučiti na kupovinu jednog od najskupljih ako ne i najskupljeg autobusa iz te klase. To može uraditi samo ozbiljna kompanija koja razmišlja o dugoročnom uspješnom poslovanju...

Aleks_Beograd

To se zove uspesan biznis i uspesno poslovanje. :P :P

Aleks_Beograd

Nove fotke iz FUDEKSA... :D :D :D







Poprilicno luksuzan vozni park i uglavnom sve novi autobusi...