Kvarovi i nesreće autobusa

Autor maky, Svibanj 12, 2008, 21:08:14

bonaparte12

POLAKO I SIGURNO

MAN 422

Ne vidim poantu tvog likovanja, na kraju uvo je za rubrike kvarovi a ne za ovu,
Izgleda da je tebi crko smisao zivota.

tony515

A sta je onda s zlatnim Crobusom?

bonaparte12

Ms nisam ja rekao da je crobus los ali razvijate nepotrebnu raspravu oko toga sto sam napisao da je crko.
POLAKO I SIGURNO

shef

Mislim da je vrijeme da zaključimo...a osim toga postovi premješteni u pripadajuću temu.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tony515

Uglavnom Setra S415Hd registracija Im-217 Aj je imala sudar i vec duze vrijeme je nema. Dali itko zna hoce li se vratiti u pogon?  ???

MAN 422

#201
Znam ja.
Auto je u Zgu na kompletnom uredjenju posto je imala udes i onda se odlucilo da se cijela obnovi,

Za par dana ce na cestu jer se cekaju jos neki djelovi koji su nedostajali da se skompletira

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

hochdecker

U petak je neka bijela bila na akzg parkirana, bez sheme. Čini mi se da je to njihova...

tony515


antisa007

Budale pune tamnice, a pametni ludnice

shef

A što? Ljudi su u bolnici i nadamo se brzom oporavku, ostaci BMWa pod prešu, a Setra 415 na popravak.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Lion's Driver

A je  im clanak...ako smijem pitat...kako su vozac autobusa i putnici? Ko je kriv?

Lion's Driver

Setra IM 217AJ se vukla pomalo od Zagvozda prema Grubinama...visi za njom neka "šnjura" al mislim da je ili nosac popusta ili jastuci...ne vjerujem da je kakav remen  ???  :(

antisa007

Budale pune tamnice, a pametni ludnice