ZET razno (2)

Autor plavi ZET-ov bus volim, Rujan 05, 2011, 18:57:30

822DoDo

tramvaji u dubcu stali...prema dubravi ide gbr.540 s 212
Das Beste oder nichts. MB

Westin

Citat: 822DoDo  u Kolovoz 14, 2014, 11:19:06
tramvaji u dubcu stali...prema dubravi ide gbr.540 s 212

Citat: www.zet.hr
Prometna nesreća drugih sudionika u prometu na tramvajskim tračnicama u Ulici Dubrava kod Grižanske, uzrokuje skraćivanje tramvajskih linija 4 i 11 do Dubrave.

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Westin

ZET ovih dana sudjeluje u prijevozu za streličarsko prvenstvo
gbr.185 u Maksimiru


dean25

Danas na Kv.trgu viđen autobus gb 325 na linije 276.
Međutim,na natpisu-vanjskim displejima piše 276 Ivanja Reka-IKEA-Dumovec.

Otkud se sad IKEA našla tu na natpisu?

marin

Pitaj dragog boga. Jel bus bio pun? Ili još možda ljudi ne znaju da ide do Ikea-e. Ali kad saznaju čisto sumnjam da će solo bit dosta  glavauzid
Ja ne znam kad je ZET zadnji put napravio nekaj kak spada.

Ivan

Jao, koji kaos... ::| Pa neka onda stave i na 268 i čak 330 natpis "Zračna luka / Airport" i neki aviončić na displej jer zapravo stoje bliže nego 276 Ikei (a mislim da je ipak bitnija lokacija za opći promet i ekonomiju grada, ili se možda varam i ne vidim širu sliku).

A može li mi netko napokon objasniti kako to da ZET (opet) može stajati na području općine Rugvica iako je to prije nekoliko godina bilo zabranjeno kao i u Rakovom Potoku?

dean25

E da,na novoj internet stranici najljepše mi je što
"flash vijest" putuje po
ekranu [npr.poruka ZASTOJ
NA TRGU BANA JOSIPA
JELAČIĆA i detaljno je obrazloženo koje
izmjenjenim trasama
tramvajske linije zbog tog
zastoja sada prometuju
obilazno]. S tim da je
informacija direktno spojena s Prometnim (a ne
Kontakt) centrom.
Nešto slično kao putujuća
plaćena reklama na
raznoraznim portalima.

dean25

#908
Povratak u budućnost . . .

Redizajnirana papirnata pojedinačna prijevozna karta od danas je u opticaju na raznoraznim prodajnim mjestima npr Tisak jer dobiješ i 1 (jedan) MultiPlusCard bod,zato navali dok ima.

Najnovija verzija u odnosu na postojeću na sebi ima ugrađen [izuzetno velikih dimenzija] bar-kod.
Usvojen je i moj "amandman" da cijena i zona (najvažniji podaci) budu što sitnije napisani.
E da,poleđina je ostala potpuno ista (isti tekst i font).

Napomena: Ako netko uopće kupuje kartu molim ga da postavi sliku nove karte ovdje kao eksluzivu pa ćemo otvoriti novu temu s anketom tipa "Kako ste zadovoljni sa novim dizajnom papirnate karte?". I svakako ćemo ZETovom Odjelu komunikacija i marketinga poslati rezultate ankete i top 5 komentara jer kažu da im je jako važna povratna informacija s terena od strane korisnika.

Možda dobijemo kišobran za trud.

822DoDo

Ta karta je u opticaju još od nejdelje (ak ne i prije) i apsolutno nitko ni od vozača ni od putnika nije obaviješten o tome!! U ponedjeljak su ljudi sa sumnjom kupovali kartu od vozača a pojedini vozači su se raspitivali o njima na šalterima za prodaju karata (koji nisu ni imali te karte) pa su zvali Remizu...bezveze
A karta ko karta mi puno ljepše izgleda od prethodne



I da ne pišem drugi post, jučer je RTL televizija snimala kolegice na autobusima pa će to vjerojatno biti na TV-u (sljedeći tjedan u 18 - dan još uvijek nepoznat)
Das Beste oder nichts. MB

dean25

#910
Hvala na fotki!

E zato će nova internet stranica ZETa kasniti s puštanjem na tržište zbog operativnih razloga (nagradna igra - pogodi koliko će kasniti!). ::|

Eventualne žalbe na fejs od Bandića.

MAN19464

Čemu služi taj bar cod i zašto brojevi na bar codu nisu po redu u istom bloku?

dean25

Citat: dean25  u Rujan 03, 2014, 08:47:18
Hvala na fotki!

E zato će nova internet stranica ZETa kasniti s puštanjem na tržište zbog operativnih razloga (nagradna igra - pogodi koliko će kasniti!). ::|

Eventualne žalbe na fejs od Bandića.

tek bude sljedeći tjedan zbog što još uvijek:
1.nije poštelan interni dio portala
2.nije poštelan Nalazni ured (nekakav)

i zbog toga što im se neda u petak ubacivati još važeći ljetni vozni red pa se čeka da prođe vr ljeto.

tramvajac 92

Citat: MAN19464  u Rujan 03, 2014, 09:03:41
Čemu služi taj bar cod i zašto brojevi na bar codu nisu po redu u istom bloku?

Meni pada na pamet da je to serijski broj karte, zakaj nisu u nizu  ???

Dreamwalker

#914
Bar code je šifra artikla pod kojom se u dućanu vodi. Kupi dvije karte, bar kod je isti. Mislim da je ovo karta s kioska. Vozači autobusa mislim da na svojim kartama nemaju bar kod.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421