Tipovi autobusa na linijama 2014.

Autor Dreamwalker, Siječanj 02, 2014, 17:18:00

822DoDo

cijeli tjedan na 274 gbr. 88 ima sva tri aparata za karte i cist je i bas lijepo ide...stvarno uscuvan bus
Das Beste oder nichts. MB

dean25

Da li još uvijek u gb 88 postoje naljepnice NE ZABORAVITE SE ODJAVITI NA IZLAZU?

822DoDo

da, ima sve naljepnice za odjavu, iza naljepnicu 50, i sva tri aparata (prvi iza vozaca a zadnji nema za cvikanje karte)
Das Beste oder nichts. MB

Scarface

Danas sam se vozio u gbr 152 na liniji 109. Kakva zvijer od bus123  Šole koji ga je vozio baš ga je muški stiskao i stigao sam od Islandske do Save za 10 minuta po ovoj kiši  ;D   Inače na 109 se u jednom danu često mogu vidjeti zglobnjaci sva 3 proizvođača .

Domagoj GV

Jucer na liniji 120 Citelis gb 765. To ne bi bila vijest da taj vozni red nema u 22 15 legalan polazak za Bizek (provjereno kod vozaca koji je to vozio jucer) i koji uopce nije bio sretan sto sa zglobnim busom mora gore jer se na okretistu zna parkirati i po 5, 6 auta pa je problem i solo bus okrenuti, a o sirini ceste, i brdu da ne pricam. Sad se postavlja pitanje da li taj disponent koji je stavio taj bus zna uopce da taj vozni red ide za Bizek, i dal zna trasu te linije? Ako zna onda vjerojatno nesto s njim ne stima jer bi i dijete uspjelo logicnije odraditi taj posao, ili ga bas briga pa si misli vozite kako znate ako se sta desi krivac ce biti vozac. Stvarno zalosno!

marin

Danas ujutro sam na 136 vidio gbr. 766, 769, i trećeg nisam, al mislim da je Iveco bio u pitanju. A sada voze gbr. 150, 191 i 769.

citaro

154 na 119, 138 na 120 i 140 (ako sam dobro zapamtio gbr) na 109

Domagoj GV

Na 119 je i 142 kojem je limarija u jako losem stanju. Ne znam zasto bar malo ne pokrpaju te NG 312 ako ih misle redovno disponirat da ne djeluju tako zapusteno

marin

Gbr. 145 ima komplet novu i lijevu i desnu stranu što se tiče lima tak da izgleda kao da je iz salona izašo, stvarno su ga lijepo uredili.  thumbs

Portos

Citat: marin  u Rujan 19, 2014, 14:50:39
Gbr. 145 ima komplet novu i lijevu i desnu stranu što se tiče lima tak da izgleda kao da je iz salona izašo, stvarno su ga lijepo uredili.  thumbs
Pretpostavljam da je i dalje krem-plavi inače bi napisao da je poplavio?

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

marin


Portos

Ovaj tjedan popriličan broj Citelisa 18 vozi redovito na 172. Uglavnom najveći garažni brojevi. Čak je i u subotu vozio jedan, vikendom ih do sada nisam viđao.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Tomek


hrvoje.skoc

jel se zna možda po tipu autobusa kojih 20-tak je na servisu?

Grof