Croatia Bus Zagreb - slike

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:09:00

Bari

Zasada nije neka navala na nove polaske, barem ne iz Rijeke


KREPAT MA NE MOLAT !

mate

Volvo (DA-512-DB) na liniji Vukovar - Laussane, te Mota (ZG-9261-FF) na liniji Osijek - Berlin/Hamburg


mate

Volvo veceras u SB, pretpostavljam da je rijec o bisu za Neum


Tlimfocit

Malo piture i odma ljudskije izgleda...izvanka doduše....trenutno na prijevozu djece u Pločama....



Iako imaju dosta kilometara iza sebe, za sada se dobro drže ovi tramvaji....



ist

247-CN već dva-tri dana vozi Split-Jajce. Prije toga, bio je na Split-Dubrovnik

Tlimfocit

Lipo stoji ova reklama da su najjeftiniji (mada su Imoćani pinku jeftiniji):



A ovome je sređen i display:

mate


frukec


frukec


tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga


mate

U subotu na liniji Zagreb - Dubrovnik


Tlimfocit

Malo slika iz Vrgorca, Dubrovnika i Rijeke:








Katnica u ženskim rukama: ;)


A uskoro se uvodi i jedna novost: cool putovanje. To je više stvari u jednom busu: aparat za vodu, osvježavajuća i topla pića te poseban audiovizualni uređaj. Ako sam dobro obaviješten, to je nešto potpuno novo i neviđeno (a čak i patentirano). Nadam se uskoro malo više. ;)
INače, drago mi je da se počelo paziti i na komfor putnika. Odavno govorim da su takve "sitnice" ključ uspjeha (uz dobre buseve i pristojne vozaće). Nadame se da će to sve, uz nisku cijenu karata i sigurne veze tijekom cijele godine dodatno napuniti ionako dobro pune buseve.

NP-549

Jesu se barem i linije malo stabilizirale ili se još uvijek 3 puta presjeda na Zagreb-Dubrovnik, i normaliziralo radno vrijeme vozača ?

tramvaj1910

#344

Citat: Tlimfocit  u Studeni 17, 2014, 21:16:41



Malo slika iz Vrgorca, Dubrovnika i Rijeke:

http://i286.photobucket.com/albums/ll92/Tlimfocit/Mobile%20Uploads/1416254190.jpg

Timfocit, koje su tablice ovog carrusa skroz lijevo? Po ovim crvenim presvlakama naslona za glavu zaključujem da je ovo onaj što ga nema na popisu voznog parka, a ja sam ga vidio dok je bio bijel prije nekih mjesec dana ali nisam upamtio tablice zg su. Ima i crvene led trake po rubovima hodnika unutra. I barbi zg6410dr je poplavio, a ovaj da878as mijenja zg9275ff .