Linije razno + tipovi autobusa na linijama

Autor Servis, Veljača 11, 2014, 19:35:52

sibencan

Temsa je u četvrtak vozila Bilice (Oš Juraj Dalmatinac) - Šparadići :O
1997 - 2017

Teutonic

#256
Evo već je počelo...
Danas u 8:00 Vodice Srima Šibenik (školska linija iz Tribunja) vozi Irisbus Evadys HD,a mislio sam da će duže trebati  glavauzid
Još jedna stvar-promijenjen je vozni red na nekim linijama pa je sad pored informacija na AK Šibenik novi pano sa lokalnim i međugradskim linijama.
Ja nisam toliko proučavao vozni red lokalaca pa sam samo na svojoj liniji Tribunj-Sovlje primjetio jedan dodani polazak u 11:15,ali to se meni ne sviđa,zašto?
Postoje linije za Tribunj u 10:15 i onda opet u 11:30,i za srimu u 11:40 opet,pa zašto bi stavljali polazak 15 minuta ranije?
Meni je bolje da su stavili u 13:15 da rasterete polazak u 14:00.
Bijeli 9900 je u sve gorem i gorem stanju otkad stalno vozi za Rogoznicu u 14:00,sva sreća da se u posljednje vrijeme nisam vozio u njemu da ne vidim koliko su ga uništili (mislim i na putnike-farabute i vozače).
Šta će sa Evadysom biti ne znam,a pretpostavljam da je nakon školske linije vozio međugradsku jer ga danas nakon toga nisam viđao.
Bus je jako udoban i nebi mi smetalo do Zagreba se u njemu vozit,jedino šta mi fali je to šta nije dovoljan razmak između sjedala,i osim toga zrači nekom "jeftinom" vibrom,zašto ne znam ni sam.
Sjedala su mi udobnija nego ona u Setrama 31X i to mi se sviđa.
Jedini problem i to je ono šta ubada u oči je to šta umjesto kanti za smeće se koriste velike plastične košare za odjeću koju stavljaju ispred zadnjih vrata,i to mi nikada nije imalo smisla (isto sam vidio u Temsi Safari prije godinu dana  glavauzid  ::|

TAM

#257
Citat: Teutonic  u Rujan 24, 2014, 14:48:41
pa je sad pored informacija na AK Šibenik novi pano sa lokalnim i međugradskim linijama-Pohvala Autotransportu za ovo!
Autotransport Šibenik nema nikakve veze sa AK Šibenik niti s tim novim panom sa linijima.
To je sve napravio Gradski parking koji je i vlasnik kolodvora. ATP samo šalje popis svojih linija i to je to.

Da se ja nadovežem nakon 5 godina ponovno su uveli liniju Šibenik-Primošten-Rogoznica sa polascima u 9:45 i 11:45
Ali i dalje ništa od polazaka Subotom i radnim danom između 14:00 i 20:00.  ::|

I da Evadys HD, Domino i Iliade koji su ovo ljeto došli već odavno voze lokalne linije pretežito za Vodice, Raslina, Solaris i ostala bliža mjesta gradu, dok za Primošten vozi prekrcana kršina od Krkinog TAMa (ŠI 457-CM)  >hammer<
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Ispravio sam to.
Ja ne razumijem zašto stavljaju nove linije kad im fali autobusa,šta će sad i ove druge Francuze uvesti u promet??
A šta je sa onima Neoplanima,jel su oni u njihovoj garaži ili??

Teutonic

Samo još da pitam jel tko točno zna tko je sadašnji vlasnik 2 volva B10R?
Jer vidim da imaju i naljepnice ATP Ši i ČZT (nisam siguran na kojem sam to točno vidio ali na oba)
Sad jel to jer je ČZT vlasnik autotransporta ili neki drugi razlog?

Teutonic

Danas u 20:00 šta san uspija pohvatat:

Šibenik-Srima-Tribunj-Sovlje Volvo B10 BLE (katedrala)
Šibenik-Zaton-Raslina Volvo Eurobus AV120 (bijeli)
Šibenik-Stubalj-Vrulje MB O405 N2
Šibenik-Vodice-Čista Velika TAM 260A119 TK
Šibenik-Dubrava-Sitno Volvo B10R
Šibenik-Primošten-Rogoznica Volvo B10 BLE (jadranska banka)
Šibenik-Skradin-Rupe-Ićevo-Bratiškovci Volvo Eurobus AV120 (zeleno bijeli)

Linija za Laškovicu zapravo prometuje ovako:
   Šibenik-Lozovac-Skradin-Dubravice-Rupe-Laškovica-Ićevo-Bratiškovci-Plastovo-Skradin-Lozovac-Šibenik  ,e sad zašto su napisali samo Laškovica umjesto Bratiškovci ili Plastovo e to ne znam.

TAM

Još jedna u nizu idiotarija od strane ATPa. Uveli su dva dodatna polaska za Primošten i Rogoznicu, a uopće ih ne voze.  >hammer< glavauzid
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Odakle vama to da je ŠI 453 FK u rashodu?  ???
Danas ga vidio na kolodvor je došao oko 19:15  ::|

TAM

#263
Jesu vratili su tu kršinu od autobusa natrag u promet. Bila je u rashodu, poskidali su joj tablice i za ne vjerovati popravili su je u svega par dana iako je u garaži stajala od 5 mjeseca.  ::|

I kako se čini vraćaju i ŠI 792-DN natrag u promet.
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Ukinuta linija u 11:30 za Murter preko Tribunja  :o  ::|
A šta reći,idioti.
Ali zato nedaj bože da se ukine koji polazak za Srimu,jer ipak je to metropola  >hammer<

Shole

Linije se ukidaju s obzirom u koju općinu voze

Teutonic

Znaci problem je u Tribunju,jer ovaj polazak i dalje vozi samo sta ne ide kroz srimu i tribunj nego na kapelu

TAM

Pa pa ako općina Tribunj neće da sufinancira tu liniju, naravno da neće voziti autobus.

Dani ponosa i slave!
    

Teutonic


Teutonic

#269
Danas u 14:00
Lions Regio ŠI 282 DO za Primošten i Bratski Dolac (ovaj je ujutro vozio đačku Tribunj Šibenik za zakašnjenjem od debelih 35 minuta).
TAM 260A116 M za Konjevrate
TAM 260A116 P za Piramatovce
TAM 331A119 VT za Murter
Volvo B10R za Unešić,a drugi za Billice
MAN SU313 za Čistu Veliku
Volvo AV120 za Laškovicu i Bratiškovce
Bova Futura za Drniš,Kosovo i Knin
MB O405N2 sa zakašnjenjem od 10 minuta za Biranj i Sitno,a druga dva sa debelim zakašnjenjem od 20 minuta za Tribunj i za Rogoznicu
MAN EL262 Eurobus za Pirovac i Kašić
Volvo 8700 za Solaris i Zablaće (kasnio desetak minuta,kao i ovaj za Pirovac gore)

I još nešto,molim da se autobusi Volvo B10R premjeste u ATP Šibenik Vozni Park,jer koliko ja znam više nisu u vlasništvu Čazmatransa Dalmacija.