Pogon Velika Gorica

Autor MAN19464, Veljača 26, 2014, 19:16:31

Westin

#120
Najlakša oduka , a valjalo bi odgoditi i 8.9. jer počinje tada škola.

Ivan

OK, ako nema novih vijesti s te sjednice, znači budući ustroj je definitivno poznat, onda sve prelazi Dubravi, uključujući svih 20 dvokratnih iz VG? Dosad se pazilo da ih APP i APD imaju otprilike jednako raspoređeno a APVG je bio priča za sebe s puno dvokratnih i malo rada vikendom... Ili možda misle stavljati samo VG vozače na VG linije pa bi sve trebalo ostati "isto" za njih umjesto da uključe vozače iz oba pogona u normalni raspored APD?

Ne znam, meni se čini logično barem onda prebaciti 107 i 222 nazad Podsusedu ako ne recimo i 310, 315, možda i 229, 234, ili će se možda toga kasnije sjetiti... Uostalom, uvijek mi se činilo da u APP ima više praznog parkinga nego u APD koji je malo natrpan, možda griješim.

I ima li konačno ikakvih informacija o liniji za Kvaternikov trg? Bit će smiješno ako će praktički cijeli mali autobusni pogon svakodnevno prelaziti Domovinski most, ali od toga niti jedna redovna linija.

Ivan

#122
Ah, da, i nadam se da što se moglo pročitati tipa "VG polasci ostaju kao dosad" i "sve se parkira u Dubravi" ne znači da misle između jutarnje i podnevne dvokratne svih 20 slat u Dubravu i nazad prazno, ne mogu zamisliti ništa gluplje od toga.
Mogli bi ih barem 5 parkirati na terminalu koji se tad slabo koristi i nekoliko na praznoj Školskoj koja je ionako rezervirana za autobuse i gdje parkira Autoturist, a ostalo poslati kao pojačanje linija za Zagreb na Glavni kolodvor i Kvatrić, onda možda u Dubravu a možda dio i na terminalima jer i Glk i Kt imaju ujutro praznog mjesta za 4-5 autobusa.

MAN19464

Vjerovatno linija 315 prelazi u podsused, da sve službe idu Dubravi, stim da če dvokratni parkirat u garaži vg i tamo čekat drugi navrat, tak da nekužim čemu onda seliti garažu ako se smije preko dana tamo parkirat, po tome mislim da gorica ne tera zet iz garaže, nego je to volja zet-a. valda misle da tako štede. Ja mislim da je to sve zbog smanjenja ljudstva u servisu, pa če sa preostalim ljudima pokrpat nedostatak u podsusedu i dubravi.
Nevidim drugi razlog.
Vozači kad budu prebačeni u dubravu vozit če sve a ne samo goričke linije, zbog toga da nebi stalno stalno isti vozači vozili dvokratno.
Eto to je iz nekih povjerljivih izvora, al to če se još mjenjati i tko zna šta če biti nakraju.
stari manovi idu nazad u podsused, a nekoliko novih manova u dubravu.

Ivan

Znači bit će skroz normalno u pogonu VG na 4 h parkirat 20 autobusa prijepodne ali nema šanse da ista 4 h provedu tamo noću? Jao, kakvi apsurdi. :)

Citat: 421  u Srpanj 23, 2014, 10:22:36
Ako će  bus123  bus123 biti dislocirani, u pogonu cca 16-20 sati jedini odmor će im biti dok traje čišćenje i pranje te preventivni servis. Vjerujem da će se broj kvarova povećati zbog toga.
Zanemarit ću ovo  "znam gledati na sat" jer nedostaje čistačica, mehaničara i ostalog osoblja za održavanje.
Show some more respect! good_boy
Da se vratim na ovo, znači i ovako će većina biti dislocirana na ista 4 sata... Ako se rade rezovi, nije li onda logičnije da veći dio tih istih ljudi u održavanjuradi jutarnju smjenu umjesto skuplje noćne? I gdje sam nekom pokazao nepoštovanje? Ili sam jako glup i ništa ne razumijem.
good_boy

421

Citat: Ivan  u Srpanj 28, 2014, 17:02:30
Mogli bi ih barem 5 parkirati na terminalu koji se tad slabo koristi i nekoliko na praznoj Školskoj koja je ionako rezervirana za autobuse i gdje parkira Autoturist, a ostalo poslati kao pojačanje linija za Zagreb na Glavni kolodvor i Kvatrić, onda možda u Dubravu a možda dio i na terminalima jer i Glk i Kt imaju ujutro praznog mjesta za 4-5 autobusa.
Školska je  postala žila kucavica novog otvorenog dijela tržnice, jednosmjerna je u smjeru Z-I i više nije (ilegalni) parking Autoturista, niti više busevi  ZET-a s terminala prolaze njome do Kurilovečke.
Na GK ima mjesta 2x kod taksista i 2x pod vurom, a na KvT si vjerujem mislio na staro(a) stajališta(4-5) kod cvjećara. Pitanje je samo tko će te buseve čuvati , jer otpremnika ima na kapaljku i samo u jednoj smjeni.
Što se respekta tiče, objasnio sam Ti , tj pokušao, da čistačice imaju 3 minute/180 sekundi po  bus123 u noćnoj smjeni, u prvoj odrade cca 5-6 generalki bus123, a  mehaničari i ostalo osoblje za održavanje je pod stalnim pritiskom zbog izlaza, što će se dolaskom VG buseva još pogoršati. I prostorije za održavanje imaju svoje kapacitete i određen broj graba...AP će definitivno postati prenapučena garaža pa će se morati poprilično potruditi radi sinkronizacije prilikom odrađivanja servisa.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Ivan

#126
Ah, OK, propustio sam to za Školsku.

Na Glk se autobusi ujutro mogu parkirati i na peronima linija 108, 310 i 311 koje od 8 do 12 h nemaju polaske.

Znam da je težak posao, ali kako god sad sinkronizirali, mislim da bi noćenje vani, povratak u Zg i nazad s putnicima umjesto prazna noćna vožnja i prijepodne u APD kad je radna snaga na održavanju jeftinija donijelo više ušteda nego problema, pogotovo ako APVG ostaje ZET-ovo jutarnje parkiralište, ne vidim zašto ne bi bilo noćno.

lovac27

Ako stari manovi odlaze u podsused to je 17 buseva,a dubrava preuzima vg linije,onda ti manovi neće vozit okolicu gorice,nego će dubrava slati citare ili conecte. Zar će stari manovi voziti podsusedske linije? Malo mi je to čudno. Bolje da onda sve buseve iz apvg pošalju u apd,kad tako on preuzima apvg.

Ivan

Da, to bi značilo da Podsused mora poslati skoro sve svoje "nove" MAN-ove da bi se Dubrava mogla pokriti, a nekako sumnjam da će se to dogoditi, radi VG oduzeti jednom zagrebačkom pogonu toliko vozila zadnje serije? Ne vjerujem dok ne vidim.
Ako Dubrava potpuno preuzima VG onda da, slažem se, NL263 bi mogili svi ići Dubravi, ili možda ipak onako kako sam prije napisao 1xx idu nazad u APP a 8xx u u APD, a Podsused pošalje još nekoliko "novih".

Ionako APD već ima iskustva s NL263 kad su često bili na zamjeni za Citelise bez plina.

tramvajac 92

Ako nemaju ideje što poslati u Dubravu bolje poslat SLove, pošto (danas konkretno) vozi jedan na Botincu..

Realno gledajući, ima dovoljno linija za koje su takvi busevi dobri, to su ionako poprilično slični busevi kao školski Classici..

Ivan

#130
Pa imaju oni što voziti na zapadu i osim povremenih izleta relativno uredno voze linije 16x koje bi trebali (za razliku od istočnih gluposti s Conectima), ali ne bi ni bilo loše premjestiti ih jer ipak Dubrava će sad imati puno više čistog prigrada.

Isto tako i 850 onda više smisla ima u Dubravi, a i prije njih bi imalo smisla da tamo završi i sada potpuno beskorisni g.b.9, sličnih školskih također ima u Dubravi, pa bi se recimo par 9 i 430 mogao pokriti 324 i još jednu ili dvije linije autobusima koji mogu voziti preko 50 na magistrali (ako jedan ispadne iz pogona onda recimo uleti školski), ali možemo mi sve lijepo isplanirat da izgleda besprijekorno kad u ZET-u rade ljudi koji nemaju blage. Ako gledamo kako šalju Conecte (a navodno se to neće mijenjati) možda bolje da podsusedski SL ne idu, nemam više nade da prometnici u APD imaju pojma što rade pa bi ih sve lijepo prije gledali na linijama poput 213 i 225 koje još potpuno ne pokrivaju Conecti umjesto po goričkim i sesvetskim selima... ::| APD prometnicima treba nekako reći da je dosta toga i posložiti stvari jer ako Conecti stvarno ne budu vozili VG jadni Lion's City će natuć milijun do svoje 8. godine a Citari završit u smeću do 12.-13.

marin

Uzalud mi to sve pišemo, već smo zaključili da bi najbolje bilo poslat Conecte i "turčine" u VG na prigrad, ali od toga ništa, a to bi stvarno bili pravi autobusi za te linije, i najmanje kvarova bi bilo.

421

Citat: Ivan  u Srpanj 29, 2014, 14:23:17
kad u ZET-u rade ljudi koji nemaju blage. Ako gledamo kako šalju Conecte (a navodno se to neće mijenjati) možda bolje da podsusedski SL ne idu, nemam više nade da prometnici u APD imaju pojma što rade pa bi ih sve lijepo prije gledali na linijama poput 213 i 225 koje još potpuno ne pokrivaju Conecti umjesto po goričkim i sesvetskim selima... ::| APD prometnicima treba nekako reći da je dosta toga i posložiti stvari jer ako Conecti stvarno ne budu vozili VG jadni Lion's City će natuć milijun do svoje 8. godine a Citari završit u smeću do 12.-13.
Iako sam već nekoliko puta rekao i napisao, ponovit ću ponovljeno: dispečeri nemaju toliku autonomiju kao što si Vi(mi) zamišljamo.
I nad popom postoji pop!, A taj je nedodirljiv,jedinstven i samo jedan!
Stoga, ad acta ovo blaćenje nedužnih ljudi! OK?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Ivan

#133
Ma sigurno... Je li ovo forum ili ćemo šifrirati sve rasprave odsad?

Kao prvo, kad sam napisao "u ZET-u rade ljudi koji nemaju blage" (i nitko me neće razuvjeriti da na mnogim pozicijama ima ljudi koji odlučuju a niti imaju dobar uvid u stvari niti se trude niti su ikad trebali biti postavljeni) mislim da se ranije iz konteksta vidi da nisam pisao samo o dispečerima nego o svima koji sudjeluju u raspoređivanju u APD a i šire uključujući one koji mogu odlučiti o prebacivanju vozila iz jednog pogona u drugi, a za same dispečere ne mislim da imaju previše autonomije ali ne vidim ni po čemu se trude previše.

A ova priča "netko visoko visoko visoko" izgleda kao teorija zavjere koja bi sve trebala zbuniti. Sumnjam da netko viši od dispečera ili najviše rukovoditelja pogona uopće zna što je Conecto, tako da kajgod. Pričamo li o rukovoditelju pogona? Ako da, radi čega bi bio toliko zadrt s Conectima i radi čega ga prometnici ne bi mogli razuvjeriti ako znaju svoj posao? Ili o Toliću? To nema smisla, i dok nije bio direktor Conecti su se jednako slali. Ili o Bandiću? Definitivno sumnjam da ima ikakve veze s ovim slanjem autobusa, apsurdno. Ako je ZET tako mistična struktura da nitko ničem ništa a mi ostali ništa ne znamo onda sve skupa pa kad netko pita pitanje tretira ga se kao idiota, i bolje da sve skupa propadne.

Ako postoje konkretne informacije o naredbama kud se što šalje, neka tako piše od koga i zašto, ako ne, onda neka oni koji sudjeluju u greškama kao izvršitelji podnesu kritiku, za to su onda plaćeni ako im je naređeno da se informacije ne šire, tako da ću do daljnjeg pisat što mislim prema onom što vidim, nekom kritika mora biti upućena i neće me razuvjeriti ovakvo zbunjivanje "vrh je kriv za sve a dolje su samo nedužni (i sposobni) ljudi" dok nema dokaza za to. Nesposobnost i nedostatak truda prolaze kroz sve strukture ZET-a i to je svima koji malo znaju o situaciji očito.

tramvajac 92

Svako radno mjesto ima svoj naziv, vrlo rado bi (oni koji nisu insajderi) saznali o kome se radi, ne mora se ni ime napisati, dovoljna je pozicija. Ako su vozači u stanju svaki dan trpiti raznorazne tipove putnika, mogu i ti zaposlenici to otrpit. Ne možemo napisat baš da je XY idiot, ali možemo napisat da se ne slažemo s njegovom odlukom.