U fazi izrade

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:37:36

TAM

Tako je voznik. Kolega minimoto trenutno radi na ovom modelu, a kasnije će napraviti isti ovaj model, ali iz Autokaroserije Novi Sad.
Još je rečeno da nakon što završi MAN SU220 vraća se samo na TAMove.
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Drago mi je napokon Autokaroserija  :D
Ali pitam šta fali ovom SU220?

Manas

Bilo je rijeci da ce napravit i MAN SG220 pa sad jel istina ili ne  :)

minimoto

Lp
Ima TAM upravo, za sada SG još nije u planu, ali nikad se nezna. ???
Pozdrav

Teutonic

Sjajno Minimoto,jesi li počeo Autokaroseriju ili tek kad završiš ovog ako smijem pitati?
Oprostite na puno pitanja za ovaj model Autokaroserije ali ipak mi je to školski bus  :)

TAM

Kolega minimoto još uvijek radi na ovome iz Avtomontaže. Napravio je gradski model sada radi na prigradskom modelu.
Rečeno je kada ovoga završi započet će iz Autokaroserije. :)
Dani ponosa i slave!
    

Manas

#111
Žak Tours Banja Luka - happy : )))

Manas


Shole

ovakav vozački prozor je imala samo Avtomontaža, a oni nisu radili NL-ove, nego EL-ove.

TAM

Novi repaint za TAMa  :D
Autotransport Karlovac

Dani ponosa i slave!
    

Manas

Napokon prefarban prednji branik  ;D naravno ovo nebi uspio bez pomoci kolege TAMa  thumbs u narednih par dana cu uradit 4 repainta za ovaj bus: Centrotrans (sa slike), 2 repainta od ZETa (onaj postojeci popravit tj. prefarbat prednji branik i jedan novi) i repaint od Autotroleja... Poslije njih cu radit po narudzbi :)

TAM

TAM 190A110 - Čazmatrans NOVA WiP
Dani ponosa i slave!
    

Manas

#117
sad za sad katastrofa al sredim sve sutra  ;D

Teutonic

Citat: TAM  u Srpanj 26, 2014, 00:50:48
TAM 190A110 - Čazmatrans NOVA WiP

Napokon,tija san pitat da mi neko napravi (radim fikcijsku slavonsku mapu kad mi se vrati komp)
Primjedba ,Cazmatrans bi sa strane trebao bitt puno veci,
Manas cekaj narudzbe od mene :)

lussin

Manas,samo ovu krem donju crtu spusti malo dolje,i natpis Autotrolej podigni,i onda ako možeš ispod Autotrolej natpis
R I J E K A :)