Travanj 28, 2017, 00:35:26
autobusi.org forum

Autor Tema: ATP - detalji  (Posjeta: 10167 vremena)

Rujan 16, 2016, 20:09:58
Odgovori #60

Teutonic

213 izgubija reklame,naravno prilagodili su pituru onim prugama,ali su fulali nijansu  ;D
« Zadnja izmjena: Rujan 16, 2016, 21:03:06 od Teutonic »
Prebacija bi se ja na Islam,samo ne znan,dal na Islam Grčki ili na Islam Latinski :D

Rujan 19, 2016, 15:51:16
Odgovori #61

Teutonic

ŠI-148 CP iznutra potpuno obnovljen izgleda kao nov-dobio cijeli novi novcati set sjedala,nema nikakvih naznaka vandalizma,naime sve je očišćeno čak i ono što ti je iznad glave,stavili su i dvije trake sa svjetlima (ako su već bile tu prije,onda sad bar rade) koje imaju plava svjetla.Vozio danas iz Kašića ujutro i u 14:15 za Kašić (duži ga poznati vozač E.U.).
Navodno kreće i obnova nekih drugih,ako se mene pita mislim da bi bila najpotrebitija ŠI-941 FZ.
Prebacija bi se ja na Islam,samo ne znan,dal na Islam Grčki ili na Islam Latinski :D

Rujan 21, 2016, 15:38:53
Odgovori #62

Teutonic

ŠI-941 FZ,iako je nedavno dobio ove rege,opet se ponovio,sada je ŠI-604 GH.
Ispričavam se na mutnoj slici (mobitel sa sporim fokusiranjem i velike grupe ljudi koje znaš nisu dobra kombinacija za ovakve slike),ali nek se nađe,evo nakon dugo godina,BusCard aparat za karte koji je novitet u firmi,ovo je u ŠI-794 FZ,dosta autobusa još ima stare (jedino u ovom sam vidio novi aparat,čak je ispod njega bio stari,valjda u slučaju da se pokvari,ili prije nego što ih osposobe).

Jučer sam zaboravio reći kako je pola sjedala u 148 (od početka do zadnjih vrata) sivkasta,mekanija i nešto kvalitetnija (bar meni),a zadnja polovica je šarenih boja i veoma tvrda,kao neka moglo bi se reći antivandalska  ;D .

Rujan 24, 2016, 16:03:47
Odgovori #63

Teutonic

Detalj iz ŠI-133 DP koji je vozio BRODARICA-Tržnica-BRODARICA (linija 5).

Rujan 28, 2016, 22:52:56
Odgovori #64

Teutonic

Iako svjestan da je zadnjih ko zna koliko postova moje,šta u ovoj temi šta u drugima,lakše mi je kad se sitin da sam jedini koji prometuje ATP-om svaki dan tu na forumu,pa samo da kažen da su i ŠI-668 EG te ŠI-594 FE dobili BusCard aparat,koji je u 668 na vrlo nelagodnoj poziciji za vozača,dosta nisko smješten  ::| ,vidija san ga kad je vozija povratnu za Šibenik (u Murter ide u 11:30).Naravno iša je preko Tribunja u povratku,tako će biti dok citelisi ne uđu u promet,nadam se,a u 20:15 je za Tribunj linija normalno prometovala.

Listopad 02, 2016, 13:33:22
Odgovori #65

Teutonic

Sa AK Šibenik i AK Vodice;
Na prvoj slici vidimo da su nekim forumašima ukrali slike.

Listopad 30, 2016, 10:17:15
Odgovori #66

Teutonic

BJ-934 GL

Listopad 30, 2016, 11:03:33
Odgovori #67

sibencan

Evo od mene onda druga Setra
Vožnja bez karte je najskuplja vožnja

Travanj 22, 2017, 18:22:34
Odgovori #68

Teutonic

ŠI-967 FL dobio reklame daikin po cijelome vozilu, ujedno i prva kockica sa reklamama.

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk